fotsis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fotsis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fotsis“.

A. Fotsis neišgelbėjo „Emporio Armani“ klubo Stambule

Pirmąją pergalę antrosiose Eurolygos „Top 16“ G grupės rungtynėse pasiekė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubas, namuose palaužęs be laimėjimų liekančią Milano „Emporio Armani“ komandą - 65:63 (12:10, 18:18, 16:15, 19:20). Turkijos grandų pranašumas galutinai išryškėjo ketvirtajame kėlinyje, kuriame jie nutolo 8 taškais (58:50). Nors skirtumas nebuvo toks didelis, jog iškart nulemtų mačo baigtį, tokio pranašumo šeimininkams užteko.
2012-01-25

Milano ekipos puolėjas A. Fotsis praleis mačą su „Anadolu Efes“

Milano „Emporio Armani“ ekipa prieš ketvirtadienio Eurolygos dvikovą turi nuostolių. Puolėjas Antonis Fotsis patyrė traumą ir turės praleisti dvikovą su Stambulo „Anadolu Efes“ komanda. Graikas kojos traumą patyrė savaitgalio Italijos pirmenybių mače prieš Sasario „Dinamo“ krepšininkus. 30 metų 209 cm ūgio A. Fotsis šį Eurolygos sezoną pradėjo blankiai - vos vidutiniškai 3 taškai ir 1,5 atkovojo kamuolio per susitikimą.
2011-10-31

V. Spanoulį vilioja du Europos klubai ir „Spurs"

Nežinomybė Graikijos grandų Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiacos“ klubuose bando pasinaudoti kitos Europos komandos. Graikijos žiniasklaida skelbia, Vassilį Spanoulį savo gretose norėtų matyti Stambulo „Anadolu Efes“, Barselonos „Regal Barcelona“ ir San Antonijaus „Spurs“ komandos.
2011-06-26

„Panathinaikos“ sudėtis kitą sezoną išliks nepakitusi

Eurolygos čempionų sudėtyje šią vasarą didelių permainų veikiausiai neišvysime. Duodamas interviu Serbijos televizijai vyriausiasis Atėnų „Panathinaikos“ treneris Željko Obradovičius teigė, kad pagrindinis ekipos tikslas - pratęsti kontraktus su esamais žaidėjais.   Specialistas teigė, kad dabar visos pajėgos sutelktos tam, kad pratęsti sutartis su trimis graikais - 26 metų 203 cm ūgio Stratos Perperoglou, 31 metų 209 cm ūgio Kostu Tsartsariu ir 29 metų 209 cm ūgio Antoniu Fotsiu.
2011-06-14

Tarp naudingiausių Eurolygos TOP 16 savaitės žaidėjų – M.Gecevičius

Naudingiausiu Eurolygos „Top 16“ etapo ketvirtosios savaitės žaidėju tapo Atėnų „Panathinaikos“ ekipos puolėjas Antonis Fotsis. 29 metų 209 cm ūgio graikas rungtynėse su Vitorijos „Caja Laboral“ klubu surinko 40 naudingumo balų. Krepšininkas per 35 minutes pelnė 22 (dvitaškiai 5/5, tritaškiai 3/5, baudos 3/3) taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei išprovokavo 3 varžovų pražangas.