felipe reyesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „felipe reyesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „felipe reyesas“.

41-erių „Real“ simbolis baigė krepšininko karjerą

Ispanijos krepšinio legenda Felipe Reyesas paskelbė apie karjeros pabaigą. 41 metų krepšininkas karjerą pradėjo Madrido „Estudiantes“ ekipoje, kur žaidė pirmus dešimt sezonų. 2004 metais jis persikėlė į „Real“ ir čia žaidė iki karjeros pabaigos. Jis Eurolygoje sužaidė 357 rungtynes, per jas rinkdavo 8,5 taško ir atkovodavo po 5 kamuolius.
2021-06-23

Kai „į akis“ neišdrįstama: trenerį viešai išplūdęs „Real“ kapitonas atsiprašė raštu

Tituluotasis Madrido „Real“ krepšinio klubas sezoną Europoje baigė be fejerverkų, bet ir be ašarų – Eurolygoje ispanai finišavo trečioje vietoje. Vis tik, net ir po triuškinančios pergalės „mažajame finale“ komandos viduje netrūko aistrų. Rungtynėse dėl trečiosios vietos „Real“ dominavo nuo pirmosios minutės ir 94:75 sutrypė Stambulo „Fenerbahče“. Saldi pergalė paskutinėse Europos sezono rungtynėse ir visas finalo ketverto turnyras ilgam įstrigs „Real“ kapitono Felipe Reyeso atmintyje.
2019-05-20

Ispanų krepšinio legendą gąsdina Eurolygos pokyčiai

Madrido „Real“ kapitonas ir legendinis ispanų krepšininkas Felipe Reyesas nedžiūgauja dėl Eurolygos plėtros. Pajėgiausioje Europos klubinio krepšinio lygoje nuo artėjančio sezono rungtyniaus nebe 16, kaip buvo įprasta, o 18 komandų. Dėl šios priežasties visos turnyro ekipos sužais bent po 34-ias rungtynes. Teoriškai yra realu, kad į finalo ketvertą patekusios komandos Eurolygoje turės net 41-ą dvikovą. Nereikėtų pamiršti, kad ekipoms dar teks varžytis ir vietos pirmenybėse, bei taurių varžybose.
2019-04-10

Ketverte vietų neliko: paskutiniu dalyviu tapo „Real“

Paaiškėjo visi Eurolygos finalo ketverto dalyviai. Prie Kauno „Žalgirio“, Stambulo „Fenerbahče“ ir Maskvos CSKA prisijungė Madrido „Real“ krepšininkai. Lietuvos bei Turkijos komandos žais viename pusfinalyje, Rusijos ir Ispanijos – kitame. „Real“ ketvirtfinalio seriją laimėjo 3:1. Madrido krepšininkai penktadienį namuose 89:82 (19:14, 32:21, 27:25, 11:22) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“. Nors 23-ąją minutę komandas skyrė 22 taškai (59:37), skirtumas ėmė tirpti.
2018-04-28

Po pralaimėjimo atsitiesęs „Real“ sudavė smūgį „Panathinaikos“ klubui

Madrido „Real“ krepšininkai atsitiesė po triuškinančio pralaimėjimo pirmose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą prieš Atėnų „Panathinaikos“ – 1-1. Karališkasis klubas išvykoje 89:82 (16:21, 20:19, 32:21, 21:21) nugalėjo Xavi Pascualio auklėtinius. Pirmą mačą „Panathinaikos“ buvo laimėjęs 95:67. Dabar serija keliasi į Madridą, kuriame vyks sekantys du susitikimai.
2018-04-19

„Panathinaikos“ laimėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Lukas Lekavičius penktadienį Atėnuose liko be taškų, bet „Panathinaikos“ 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus. Svečiai per visą mačą nepirmavo nė karto. Rungtynių pabaigoje „Panathinaikos“ persvara buvo išaugusi iki 75:55. Atėnų krepšininkai metė 29 baudas, Valensijos – aštuonias. „Panathinaikos“ klydo perpus mažiau – 8:16. L. Lekavičius žaidė devynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2018-03-31

Eurolygoje – rezulatyviausios Jono Mačiulio rungtynės

Rezultatyviausias Eurolygos sezono rungtynes sužaidė Jonas Mačiulis. Krepšininkas iš Lietuvos padėjo komandai laimėti – Madrido „Real“ savo aikštėje 87:68 (20:14, 19:16, 21:17, 27:21) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rimčiau priešinosi pusę kėlinio. Vėliau dominavo šeimininkai.
2018-01-26

Eurolygoje – nepastebimas Jonas Mačiulis ir neįtikėtinas Lukos Dončičiaus metimas

Eurolygos „El Clasico“ laimėjo namie žaidęs Madrido „Real“. Jis ketvirtadienį 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Atkakli kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje dominavo šeimininkai. Jie 32-ąją minutę pirmavo 75:54. „Real“ atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:13. Trečiąjį kėlinį taikliu metimu per visą aikštę baigė „Real“ supertalentas Luka Dončičius. Jonas Mačiulis žaidė septynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2017-12-15

Eurolyga: Jono Mačiulio komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą

Viena Eurolygos favoričių Jono Mačiulio Madrido „Real“ patyrė antrąjį pralaimėjimą. Ispanijos komanda svečiuose 83:90 (30:22, 12:25, 24:17, 17:26) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams. Madrido komanda 10-ąją minutę pirmavo 30:20. 19-ąją persvaros rekordą pasiekė „Maccabi“ – 47:38. Nors trečiojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą vėl perėmė „Real“, paskutinysis ketvirtis priklausė šeimininkams.
2017-11-10

„Lietuviški“ klubai Eurolygos sezoną pradėjo skirtingai

Eurolygos sezoną atidarė dvejos „lietuviškų“ krepšinio komandų rungtynės. Mačų baigtis buvo skirtinga – Jono Mačiulio Madrido „Real“ laimėjo, o Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio Milano „AX Armani“ patyrė nesėkmę.