Gairės

eurovaistinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eurovaistinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eurovaistinė“.
REKLAMA
Šį sezoną kankina pleiskanos: praktiniai patarimai, kaip su jomis atsisveikinti (nuotr. Shutterstock.com) Šį sezoną kankina pleiskanos: praktiniai patarimai, kaip su jomis atsisveikinti (nuotr. Shutterstock.com)

Šį sezoną kankina pleiskanos: praktiniai patarimai, kaip su jomis atsisveikinti

Pleiskanos plaukuose ir ant rūbų gali neretu atveju sukelti diskomfortą ir nepasitikėjimą savimi. „Eurovaistinės“ vaistininkė Elvyra Ramaškienė nuramina, kad yra įmanoma sustabdyti galvos odos pleiskanojimą, tačiau pirmiausia svarbu atsižvelgti į vieną faktorių – riebios ar sausos jūsų pleiskanos. Hormonų pusiausvyros sutrikimai, stresas, netinkama plaukų priežiūra ir odos ligos – šias kaip dažniausias pleiskanų atsiradimo priežastis įvardija vaistininkė Elvyra Ramaškienė.
Prieš 22 val.
REKLAMA
Kamuoja nemiga? Unikauskas įspėja nedaryti vienos klaidos  Kamuoja nemiga? Unikauskas įspėja nedaryti vienos klaidos

Kamuoja nemiga? Unikauskas įspėja nedaryti vienos klaidos

TV3 žiūrovų pamėgtoje „Kviečiame daktarą“ laidoje Alvydas Unikauskas ir „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Aleknienė prakalbo daugeliui aktualia tema – kaip įveikti nemigą. Laidos vedėjas atskleidė, kodėl esame linkę pabusti tam tikru nakties metu ir, kokią klaidą dažniausiai daro su miego sutrikimais susidūrę pacientai. Prabusti naktį – normalu Vida iš Kauno pasakoja, kad dažnai naktimis prabunda apie 3 valandą ir nebegali užmigti.
2023-12-04
REKLAMA
Primena atsinaujinti „Eurovaistinės“ lojalumo korteles: tai padaryti galima iki gruodžio 31 d. (nuotr. Shutterstock.com) Primena atsinaujinti „Eurovaistinės“ lojalumo korteles: tai padaryti galima iki gruodžio 31 d. (nuotr. Shutterstock.com)

Primena atsinaujinti „Eurovaistinės“ lojalumo korteles: tai padaryti galima iki gruodžio 31 d.

Nuo spalio 1 dienos „Eurovaistinė“ kviečia klientus atsinaujinti savo lojalumo kortelių duomenis. Tai padaryti bus galima iki gruodžio 31 dienos. Nuo sausio 1 dienos neatnaujintos kortelės bus blokuojamos. Kam svarbiausia atnaujinti kortelės duomenis? Iki šių metų pabaigos „Eurovaistinė“ kviečia klientus atsinaujinti savo lojalumo kortelių duomenis. Duomenis reikės atsinaujinti tiems žmonėms, kurie lojalumo kortelę išsiėmė seniau nei 2020 metų spalį ir iki šiol jos duomenų nebuvo atsinaujinę.
2023-12-03
REKLAMA
Pirmasis sniegas: pataria, kaip apsaugoti rankas ir kojas nuo šalčio? (nuotr. Shutterstock.com) Pirmasis sniegas: pataria, kaip apsaugoti rankas ir kojas nuo šalčio? (nuotr. Shutterstock.com)

Pirmasis sniegas: pataria, kaip apsaugoti rankas ir kojas nuo šalčio?

Pirmasis sniegas kasmet iškrenta netikėtai. Dar ne visi būname pasiruošę tinkamą avalynę ar rūbus, o ką kalbėti apie pirštines. Ypač prasidedant savaitgaliui vaikai gali skubėti laukan pažaisti su sniegu, o suaugusieji rytus pasitikti plikomis rankomis nukasant sniegą nuo automobilių. „Eurovaistinės“ vaistininkė Elvyra Ramaškienė dalinasi paprastais patarimais, kaip greičiau sušildyti savo rankas ir kojas.
2023-11-28
REKLAMA
Kamuoja kosulys? Unikauskas pasakė, kodėl svarbu atskirti jo tipą  Kamuoja kosulys? Unikauskas pasakė, kodėl svarbu atskirti jo tipą

Kamuoja kosulys? Unikauskas pasakė, kodėl svarbu atskirti jo tipą

Orai tampa vis labiau žiemiški, o su šalčiu daugelis pacientų neišvengia ir peršalimo ligų bei kosulio. TV3 žiūrovų pamėgtoje „Kviečiame daktarą“ laidoje profesorius Alvydas Unikauskas kartu su „Eurovaistinės“ farmacininke Jovita Alekniene papasakojo, kuo pasižymi sausas ir drėgnas kosulys, bei kodėl svarbu atskirti kosulio tipą. Daugybė skirtingų priežasčių Laidos svečias Rimas Tamulevičius pasakoja, kad kosulys jį kankina jau maždaug 20 metų.
2023-11-27
REKLAMA
Namų vaistinėlė: kokiems netikėtiems atvejams turėtume pasirengti geriau?  Namų vaistinėlė: kokiems netikėtiems atvejams turėtume pasirengti geriau?

Namų vaistinėlė: kokiems netikėtiems atvejams turėtume pasirengti geriau?

Angliukų ar vaistų nuo galvos skausmo turbūt galima rasti kone kiekvienoje namų vaistinėlėje. Visgi, sutrikusi skrandžio veikla ar įsiskaudusi galva yra nedidelė dalis atvejų, kam turėtume būti pasirengę reaguoti greitai. Todėl „Eurovaistinės“ farmacininkė Jovita Aleknienė dalinasi 5 patarimais, ką vertėtų prisiminti atsinaujinant savo namų vaistinėlę.
2023-11-23
REKLAMA
Karščiavimo numalšinimui – ne vien vaistai: praktiniai patarimai, kaip „numušti“ temperatūrą  Karščiavimo numalšinimui – ne vien vaistai: praktiniai patarimai, kaip „numušti“ temperatūrą

Karščiavimo numalšinimui – ne vien vaistai: praktiniai patarimai, kaip „numušti“ temperatūrą

Karščiavimas – tai simptomas, su kuriuo yra tekę susidurti kone kiekvienam. Pakilus temperatūrai gali atsirasti noras kuo greičiau namų vaistinėlėje ieškoti vaistų nuo karščiavimo, tačiau „Eurovaistinės“ vaistininkė Jelena Deksnienė pataria neskubėti ir primena, kad vaistais malšinti temperatūrą patartina tik nuo 38 laipsnių. Ji dalinasi praktiniais patarimais, kaip iki tol gintis nuo karščiavimo.
2023-11-21

„Eurovaistinė“ ragina imtis veiksmų: nesuspėjus jūsų kortelę užblokuos

Nuo spalio 1 dienos „Eurovaistinė“ kviečia klientus atsinaujinti savo lojalumo kortelių duomenis, rašoma pranešime žiniasklaidai. Tai padaryti bus galima iki gruodžio 31 dienos. Nuo sausio 1 dienos neatnaujintos kortelės bus blokuojamos. Kam svarbiausia atnaujinti kortelės duomenis? Iki šių metų pabaigos „Eurovaistinė“ kviečia klientus atsinaujinti savo lojalumo kortelių duomenis.
2023-11-17
REKLAMA
Kai graužia rėmenį: kokias dažniausiai klaidas darome gydantis namie?  Kai graužia rėmenį: kokias dažniausiai klaidas darome gydantis namie?

Kai graužia rėmenį: kokias dažniausiai klaidas darome gydantis namie?

Graužimas gerklėje, skausmas už krūtinkaulio ir rūgštaus skrandžio turinio atpylimas, – visi šie simptomai gerai atpažįstami žmonėms, linkusiems į gastroezofaginį refliuksą. „Eurovaistinės“ vaistininkas Paulius Raudonis teigia, kad su šiuo negalavimu susiduria itin daug žmonių, tačiau ne kiekvienas žino, kaip teisingai ir greitai atsisveikinti su keliamais simptomais.
2023-11-16
REKLAMA
„Eurovaistinė“ pristato sveikas kainas: ką lapkritį galite įsigyti pigiau?  „Eurovaistinė“ pristato sveikas kainas: ką lapkritį galite įsigyti pigiau?

„Eurovaistinė“ pristato sveikas kainas: ką lapkritį galite įsigyti pigiau?

„Eurovaistinė“ kiekvieną mėnesį pristato naujas „sveikas kainas“ – bent 10 aktualiausių mėnesio prekių už mažą kainą ir dvi prekių kategorijas su nuolaidomis, kurias gyventojai kasdien galės įsigyti visose „Eurovaistinėse“. Visas dėmesys skiriamas aktualių nereceptinių vaistų, maisto papildų ar grožio prekių kainoms.
2023-11-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų