eneco tour

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eneco tour“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eneco tour“.

Penktąjį daugiadienių lenktynių „Eneco Tour“ etapą lietuviai baigė toli nuo lyderių

Daugiadienių "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių Olandijoje penktąjį etapą visi trys lietuviai baigė toli nuo lyderių. Geriausiai sekėsi "AG2R La Mondiale" komandai atstovaujančiam Gediminui Bagdonui, kuris 160,3 km distancijos finiše beveik 9 minutėmis atsiliko nuo etapo nugalėtojo belgo Grego Van Avermaeto ir finišo liniją kirto 76-as.
2014-08-16

Ketvirtąjį lenktynių „Eneco Tour“ etapą A. Kruopis baigė septynioliktas

Daugiadienių "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių Olandijoje ketvirtajame etape septynioliktas finišavo "Orica Greenedge" komandai atstovaujantis Aidis Kruopis. 183,3 km distanciją Lietuvos dviratininkas baigė kartu su etapo nugalėtoju prancūzu Naceru Bouhanni, aplenkusiu prizininkais tapusius slovėną Luką Mezgecą bei italą Giacomo Nizzolo.
2014-08-15

Dviratininkas A. Kruopis „Eneco Tour“ lenktynėse finišavo devintas

Belgijoje ir Olandijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Eneco Tour“ penktajame etape penktadienį lietuvis Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė devintąją vietą. Nugalėjo italas Giacomo Nizzolo („RadioShack-Nissan“). Jis 184,6 km nuvažiavo per 4 val. 10 min. 20 sek. Pagrindinėje grupėje finišavo 129 dviratininkai. Ignatas Konovalovas („Movistar“) užėmė 37-ąją, o Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“) - 87-ąją vietas.
2012-08-11

„Eneco Tour“ galutinėje įskaitoje T. Vaitkus – 31-as

Antradienį „Eneco Tour“ lenktynės baigėsi Tony Martino („Columbia“) pergale etape ir galutinėje įskaitoje. Tomui Vaitkui, finišavusiam 79-am (+2 min. 11 sek.), galutinėje įskaitoje iki vietos 30-tuke pritrūko 1 laiptelio. Finaliniame ir lemiame etape nestartavo 5 dviratininkai, neatsitiesę po vieno sunkiausių, 6 etapo (tarp jų – Gregory Hendersonas („Sky“), laimėjęs 4 etapą). Į trasą išvažiavęs paskutinis, lenktynių lyderis T. Martinas 16,9 km distanciją numynė greičiausiai (per 20 min.
2010-08-24

T. Vaitkus įveikė vieną sunkiausių „Eneco Tour“ etapų

Vakar, priešpaskutinę lenktynių dieną „Eneco Tour“ lenktynėse, Andre Greipelis iškovojo jau antrąją pergalę komandai „Columbia“, su kuria važiuoja paskutinį sezoną. Lenktynių lyderiu išliko Tony Martinas, finalinėje atskiro starto distancijoje (šiandien) būsiantis didžiausias favoritas. 5 etapo trasa „Bilzen – Heers“ (205,6 km) ėjo Belgijoje, Ardėnų klasikinių lenktynių „La Fleche Walonne“ maršrutu, kurio neatlaikė 14 dviratininkų.
2010-08-24

Įveikęs Kobergą, T. Vaitkus išsaugojo optimizmą

Sekmadienį Olandijoje „Eneco Tour“ lenktynėms įsukus į „Amstel Gold Race“ maršrutą, Tomas Vaitkus išsaugojo optimizmą, nes įveikė garsųjį Kobergą, kas jam nepavyko š. m. pavasarį (balandžio mėn.
2010-08-23

Sugrįžęs į Olandiją, T. Vaitkus artėja link 30-tuko

Ilgiausiame „Eneco Tour“ lenktynių etape (212 km) „St. Liemens-Houtem (Belgija) – Roermond (Olandija)“ Tomas Vaitkus finišavo pagrindinėje grupėje, 96-as, ir bendroje įskaitoje pakilo į 33 vietą. Naujazelandietis Gregory Hendersonas („Sky“) spindėjo iš laimės, iškovojęs 4-ąją pergalę šiame sezone. Jo dėka lenktynių nugalėtojo vardą ginantis Edvaldas B. Hagenas pakilo į lyderių 3-tuką.
2010-08-22

T. Vaitkus pakilo į 35-ąją vietą

Antrąją dieną Belgijoje Tomui Vaitkui tarsi išaugo sparnai. Penktadienį „Eneco Tour“ lenktynių 3 etape dviratininkas finišavo 30-tas (+1 min. 37 sek.) ir bendroje įskaitoje atliko šuolį iš 95 vietos į 35 vietą (+3 min. 10 sek.). 191,8 km ilgio distancijoje, vedusioje aplink Ronse miestą (Belgija), buvo net keliolika bruko sektorių (trumpų, bet kylančių), tokių kaip Vieux Quaremont, Wolvenberg, Leberg, Valkenberg, Tenbosse ir kt., sutinkamų Flandrijos „klasikų“ lenktynėse.
2010-08-21

T. Vaitkus Belgijoje finišavo 14-tas

Ketvirtadienį „Eneco Tour“ lenktynės persikėlė į Belgiją, kurioje buvo numatytas 2 etapo finišas. Pergalę distancijoje „St. Willebrord – Ardooie“ (210 km), sujungusioje Olandiją su Belgija, išplėšė vokietis Andre Greipelis („Columbia“), šiame sezone skaičiuojantis jau 17 pergalę, nugvelbtą iš panosės australui Robbie McEwenui („Katusha“), laimėjusiam 1 etapą, ir Edvaldui Boassonui Hagenui („Sky“), ginančiam praėjusių metų „Eneco Tour“ nugalėtojo titulą.
2010-08-20

T. Vaitkus Olandijoje nukrito į 99 vietą, bet finišavo saugiai

Antrąją dieną „Eneco Tour“ lenktynėse pergalę iškovojo 38 metų australas Robbie McEwenas („Katusha“), o lyderiu išliko kanadietis Svein Tuft („Garmin“). Po prologo išvažiavusių į pirmąjį lygumų etapą „Steenwijk – Rhenen“ (177 km) „Eneco Tour“ sprinterių laukė šoninių vėjų srovės ir įtampa Olandijai būdingose siaurose gatvėse, vedusiose į finišą. Likus 35 km iki finišo, įvyko pirmoji griūtis, į kurią pateko Jensas Voigtas, Richie Porte („Saxo Bank“) ir daugiau dviratininkų.