eglė zablockytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eglė zablockytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eglė zablockytė“.

ŠMM apdovanos Studentų vasaros universiados dalyvius

Spalio 26 d. 16 val. Švietimo ir mokslo ministerijos Ovaliojoje salėje bus pagerbti studentai ir jų treneriai, iš 26-osios studentų vasaros universiados, rugpjūtį įvykusios Kinijoje, šiemet parvežę kaip niekad daug medalių: 5 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos. Lietuvos sportininkai, iškovoję 13 medalių, tarp pasaulio šalių užėmė 13 vietą, o Europoje – 6-ąją. Jiems bus įteikti medaliai „Už sporto pergales“, premijos, kitos dovanos.
2011-10-25

Lietuvos dviratininkėms – universiados auksas

Šendžene (Kinija) vykstančių pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) dviračių plento varžybų merginų 30 km komandų atskiro starto lenktynes šeštadienį laimėjo Lietuvos komanda. Eglė Zablockytė, Aušrinė Trebaitė ir Aleksandra Sošenko distanciją įveikė per 39 min. 40,79 sek. Mūsų šalies atstovės antrąją vietą užėmusias Pietų Korėjos dviratininkes pranoko 45,58 sek. Bronzos medalius pelnė Vokietijos komanda (+1.23,28). Lenktynėse dalyvavo šešios komandos.
2011-08-20

D. Žiliūtė laimėjo „Trophée d’Or“

Šeštadienį Prancūzijoje pasibaigusiose moterų dviračių lenktynėse „Trophée d’Or féminin“, vykstančiose 13-tą kartą, Diana Žiliūtė („Safi-Pasta“) užėmė 1 vietą finaliniame etape ir galutinėje įskaitoje bei darkart apgynė geriausios sprinterės vardą. Laimėjo finalinį etapą Diana Žiliūtė laimėjo 3 etapus iš 5. Paskutiniojo, finalinio, „Trophée d’Or“ etapo distanciją „Saint-Germain du Puy – Saint-Arnaud“, kurios ilgis 106 km, lietuvė įveikė per 2 val. 32 min. 34 sek.
2009-08-30

„Route de France féminine 2009“: Eglė Zablockytė 10-ta

Šiandien pasibaigė 6 dienas Prancūzijoje trukusios Tarptautinės moterų dviračių lenktynės „Route de France féminine 2009“, kuriose po paskutiniojo etapo bendroje įskaitoje – iš 7 dalyvavusių lietuvių dviratininkių – vienintelė lietuvė Eglė Zablockytė išliko 10-tuke.
2009-08-14

D. Žiliūtei nutolus nuo lyderės pozicijos, į 10-tuką įsiveržė Eglė Zablockytė (papildyta)

Vakar, po 4 etapo (iš 5), Prancūzijoje vykstančiose Tarptautinių moterų dviračių lenktynėse „Route de France féminine 2009“, 20-metė Lietuvos dviratininkė Eglė Zablockytė, atstovaujanti italų komandai „USC Chirio Forno d'Asolo“, finišavo 9-ta ir bendroje įskaitoje pateko į 10-tuką, iš 57-os pakildama į 9 vietą (+06 min. 15 sek.'), o jaunių įskaitoje iš 16-tos pakilo į 1 vietą.
2009-08-14

Dviratininkė Diana Žiliūtė pasaulio reitinge išliko 29-a

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje lietuvė Diana Žiliūtė („Safi-Pasta Zara-Titanedi“) užima 29-ąją vietą (202 tšk.). 32 metų dviratininkė balandžio 22 dienos reitinge buvo taip pat 29-a. Pirmąją vietą užima olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „DSB Bank“, 1365,5 tšk.), antrąją - vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „Columbia-Highroad“, 952,66 tšk.), o trečiąją - švedė Ema Johanson (Emma Johanson, „Red Sun“, 876 tšk.
2009-05-12

M. Vžesniauskaitė lenktynėse Šveicarijoje finišavo šešta

Šveicarijoje vykusiose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Brissago Lago Maggiore“ lietuvė Modesta Vžesniauskaitė („Bigla“) finišavo šešta. Nugalėjo Lietuvos dviratininkės komandos draugė italė Noemi Kantelė. Ji 100,7 km nuvažiavo per 2 val. 43 min. 6 sek. Antra finišavo 50-metė prancūzė Žani Longo. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 26 sek. M. Vžesniauskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 50 sek.
2009-03-09

Lenktynių Italijoje 5-me etape E. Pučinskaitė užėmė septintą vietą

Daugiadienių "Giro della Toscana" dviratininkių lenktynių Italijoje penktajame etape septintą vietą užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" ekipos narė Edita Pučinskaitė. Ji vos dvi sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Jugith Arndt. 48 sekundes nuo etapo nugalėtojos atsilikusios Diana Žiliūtė ("Safi - Pasta Zara Manhattan") bei seserys Jolanta ir Rasa Polikevičiūtės (abi "USC Chirio Forno D`Asolo") užėmė atitinkamai 12-ą, 16-ą ir 17-ą, o 3 min. ir 1 sek.