edvinas dautartas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edvinas dautartas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edvinas dautartas“.

Lietuvos rekordą gaudęs Rapšys sumedžiojo medalį Stokholme

Švedijoje penktadienį prasidėjo tarptautinės plaukimo varžybos „Swim Open Stockholm“, kuriose dalyvauja aštuoni Lietuvos sportininkai. Pirmąją varžybų dieną geriausią rezultatą iš mūsiškių pasiekė Danas Rapšys. Panevėžietis 400 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 3 min. 46.83 sek. bei iškovojo sidabro medalį. Lietuvis į priekį praleido tik vokietį Florianą Wellbrocką (3:45.59), kuris pagerino varžybų rekordą. D. Rapšiui pritrūko vos 0.10 sek.
2019-04-12

E. Dautartas Europos plaukimo čempionate iškopė į finalą

Eindhovene (Olandija) vykstančio 14-ojo Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionato 200 m plaukimo krūtine atrankos varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas užėmė aštuntąją vietą ir pateko į finalą. 23-ejų metų lietuvis distanciją įveikė per 2 min. 9,26 sek.
2010-11-28

Plaukikas E. Dautartas varžybose Švedijoje liko penktas

Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas Švedijoje vykstančių pasaulio plaukimo taurės varžybų vyrų 200 m plaukimo krūtine rungtyje šeštadienį užėmė penktąją vietą. 23-ejų metų lietuvis finale distanciją įveikė per 2 min. 10,60 sek. Nugalėjo rusas Antonas Lobanovas - 2 min. 6,85 sek.
2010-11-06

Lietuvos plaukikai iškopė į finalus

Prancūzijos sostinėje vykstančiame atvirajame Paryžiaus plaukimo čempionate („Open EDF de Natation“) anykštėnas Giedrius Titenis iškopė į 50 m ir 100 m plaukimo krūtine finalus. Atrankos varžybose 100 m distancijoje šeštadienį 19-metis lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 2,41 sek. ir tarp 29 dalyvių užėmė ketvirtąją vietą. Kitas Lietuvos atstovas Edvinas Dautartas (1.04,60) liko 22-as ir į finalą nepateko.
2009-06-20

E. Dautartas pagerino Lietuvos rekordą

Alytuje vykstančio atvirojo Lietuvos plaukimo žiemos čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine rungties finale penktadienį kaunietis Edvinas Dautartas 0,61 sek. pagerino nuo 2007 metų Aurimui Valaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą. E. Dautartas distanciją įveikė per 28,03 sek. Per dvi čempionato dienas iš viso išdalinti 26 medalių komplektai. Kartu su Lietuvos plaukikais pirmenybėse varžosi keletas svečių iš Baltarusijos. Atvirasis Lietuvos plaukimo žiemos čempionatas baigiasi šeštadienį.
2009-03-21

Į finalą nepateko

Plaukikas Vytautas Janušaitis nepateko į Kroatijoje vykstančio Europos plaukimo trumpajame (25 m) baseine čempionato vyrų 50 m plaukimo nugara finalą. 27 m. kaunietis pusfinalyje distanciją įveikė per 24,42 sek. ir tarp 16 dalyvių užėmė 12 vietą. Atrankos varžybose V.Janušaitis (24,73 sek.) tarp 39 plaukikų buvo 18-as. Tuo tarpu Edvinas Dautartas vyrų 100 m plaukimo krūtine varžybų finale 0,24 sek. pagerino Lietuvos rekordą. 21 m. kaunietis distanciją įveikė per 58,48 sek.
2008-12-13

E. Dautartas pagerino Lietuvos rekordą, bet į pusfinalį nepateko

Šiandien Pekino olimpinėse žaidynėse vykusio 200 metrų plaukimo krūtine pirmajame atrankos plaukime dalyvavęs lietuvis Edvinas Dautartas finišavo pirmas. 20-etis kaunietis distanciją įveikė per 2 minutes 13,11 sekundžių ir ne tik pagerino Lietuvos rekordą, bet ir daugiau nei dviem sekundėmis aplenkė visus kitus pirmajame plaukime plaukusius sportininkus. Tiesa, mūsiškiui, net ir pasiekusiam tokį puikų rezultatą, į stipriausiųjų šešioliktuką ir pusfinalį prasimušti nepavyko.
2008-08-12

G. Titenis įvykdė olimpinį B normatyvą

Olandijoje vykstančio Europos plaukimo čempionato kvalifikacinėse varžybose olimpinį B lygio normatyvą 200 m nuotolyje krūtine ketvirtadienį įvykdė Giedrius Titenis. Jis distanciją nuplaukė per 2 minutes 16,80 sekundės ir užėmė 27-ąją vietą tarp 39 atletų. Iki pusfinalio G. Titeniui pritrūko 1,52 sekundės. Kito du Lietuvos plaukikai šioje distancijoje - Aurimas Valaitis (2:18,92) ir Edvinas Dautartas (2:18,97) - užėmė atitinkamai 31-ąją ir 32-ąją vietas.
2008-03-20

V. Janušaitis - Europos plaukimo čempionato finale

Vytautas Janušaitis sekmadienį plauks Vengrijoje vykstančio Europos plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionato finale.Šeštadienį pusfinalyje V. Janušaitis 100 m nuotolį kompleksiniu būdu įveikė per 54,52 sekundės ir užėmė penktą vietą. Greičiau už lietuvį plaukė tik slovėnas Peteris Mankocas (53,45 sek.), vokietis Thomas Rupprathas (53,77 sek.), Prancūzijai atstovaujantis Antonas Galavatinas (53,81 sek.) ir rusas Sergejus Fesikovas (54,20 sek.
2007-12-16

Europos plaukimo čempionate pagerintas Lietuvos rekordas

Vengrijoje vykstančiame Europos plaukimo trumpame (25 metrų) baseine čempionate šeštadienį Lietuvos rekordą pagerino Edvinas Dautartas.Jis 50 m krūtine kvalifikacinėse varžybose nuplaukė per 27,65 sekundės ir, 0,33 sek. pagerinęs pačiam priklausiusi rekordą, su planetos rekordininku Olegu Lisorogu pasidalijo aštuntą vietą bei pateko į pusfinalį.