edgaras mažeika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edgaras mažeika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edgaras mažeika“.

Ištrūkęs iš azartinių lošimų, iliuzionistas siunčia netikėtą žinią visuomenei

Būdamas dar vaikas, Edgaras Mažeika (24) susižavėjo per televiziją išvystais magų rodomais triukais ir tvirtai nusprendė, kad ateityje pats taps iliuzionistu. Taip vaikiškas susidomėjimas virto į 17 metų patirtį magijos pasaulyje, kur skaudžių patirčių ir nuopuolių Edgarui tikrai netrūko. Anksti aplankiusi sėkmė jaunuolį pastūmėjo į lošimus, pinigų troškimas vis augo, o viso to pasekmės – prarasti artimiausi žmonės ir apleista iliuzionisto karjera.
2017-10-17

Kruvina Lietuvos mafijos istorija: Kėdainių žudynės (II)

Ričardas Baratinskas-Marafonas prokurorams papasakojo, kad kėdainietį Arną Š. nušovė Vladas Gembutas Geležinis. Šiam buvo pareikšti kaltinimai, tačiau teismui įrodymų kad nuteisti V. Gembutą nepakako. R. Baratinskas, duodamas parodymus per parengtinį tyrimą, teigė, kad apie šio nusikaltimo įvykdymą jis sužinojęs iš paties V. Gembuto. Tiek R. Baratinskas, tiek V. Gembutas buvo to paties nusikalstamo susivienijimo nariai.
Kriminalai 2013-05-12

Henrikai, sveikas grįžęs namo

Bulgarijos kurorte pareigūnams pavyko sučiupti atkakliai ieškotą Kauno nusikaltėlių šulą – 9 mėnesius pėdas mėčiusį ir jau legenda tapusį Henriką Daktarą, pravarde Henytė. „H. Daktaro slėpynės baigėsi Bulgarijoje!“ − ši sensacinga žinia žaibiškai apskriejo Lietuvą, laikraščių pirmuosiuose puslapiuose į antrą planą nustumdama taip pat su Henytės aplinkos žmonėmis siejamo Seimo vadovo viešus pareiškimus.

Nenugrimuotas Kauno mafijos boso veidas (31)

Henrikas Daktaras autobiografijoje atskleidžia paperkamų teisėjų ir advokatų tarpusavio sandėrius. Draugai gėrė ir iššvaistė kasą Pats žymiausias Kauno „daktarų“ veikėjas Henytė ketvirtą kartą buvo nuteistas už turto prievartavimą – nusikaltimą, kuris nėra būdingas mafijos autoritetams.

Tyrimas: kas sieja A. Valinską ir Kauno „daktarų" mafiją?

Neseniai politikoje sužibusį 38 metų kaunietį  Rolandą Michalskį, kurio karjera, panašu, politikos olimpe dar visai neseniai aktyviai rūpinosi Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas, garsina skandalinga praeitis. Atrodo, jog šis veidas ateityje į Lietuvos kriminalinį metraštį įrašys dar neregėtus veiklos faktus.

Garsiojo mafijos boso saulėlydis

Teisėsaugos pareigūnams kol kas nepavyksta rasti besislapstančio Kauno mafijos vadeivos, nusikaltėlių autoritetu tituluojamo Henriko Daktaro, per tris dešimtmečius tapusio šešėlinio pasaulio žvaigžde. Prieš kurį laiką, kriminalistams pradėjus gauti svaresnių įrodymų apie H.Daktaro ir jo gaujos nusikaltimus, Henytė dingo kaip į vandenį.

Henytė iš kalėjimo gali nebeišeiti

Kauno organizuoto nusikalstamumo tyrimo tarnybos (ONTT) vadovas Edgaras Mažeika sako, kad garsiausio šalies nusikaltėlio laukia išskirtinė byla. Ar beveik dvidešimt metų laikinąją sostinę valdžiusios garsiausios nusikaltėlių gaujos – jau praeitis? Viena vertus, lyg ir taip. Dalis „daktarų“, „daškinių“ grupuočių lyderių nėrė į pogrindį. Kita dalis  nužudyti arba pasodinti už grotų.

Mirtinos kiaulystės

Naujausios „Balsas.lt savaitės“ karštoji tema – „Mirtinos kiaulystės“. Pasaulio sveikatos organizacija praneša, kad kiaulių gripo pandemijos pavojus mažėja, tačiau pasaulis ruošiasi kovai su nauju gripo virusu. Skiltyje „7 dienos“ sužinosite apie Lietuvos kultūrai ir aukštajam mokslui iškilusias grėsmes.
2009-05-08

Didmiesčių kaimynai kenčia nuo nusikaltėlių

„Jeigu turėtume galimybę, apsitvertume nuo svečių iš Kauno ir Panevėžio“, - yra prisipažinęs Kėdainių rajono kriminalinės policijos vadovas. „Mes apsitvertume nuo vilniečių ir kauniečių“, - kolegai antrino Kaišiadorių rajono kriminalistų vadas. Viena namų arešto, neseniai skirto Kauno mafijos veteranams priskiriamo Kuko sūnui, kuris savo teistumais jau pralenkė tėvą, sąlygų taip ir skambėjo: „Nesilankyti Kėdainiuose.
Į viršų