edgaras kovaliovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edgaras kovaliovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edgaras kovaliovas“.
Naktiniame Vilniaus kriteriume – rekordinis jauniausiųjų dalyvių skaičius  Naktiniame Vilniaus kriteriume – rekordinis jauniausiųjų dalyvių skaičius

Naktiniame Vilniaus kriteriume – rekordinis jauniausiųjų dalyvių skaičius

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje įvyko 6-asis „Tiketa Tour Naktinis Vilniaus kriteriumas“. Žiedo formos trasoje varžėsi daugiau nei pusė tūkstančio dalyvių. Šiemet tai buvo pirmasis masinis sporto renginys Vilniaus mieste, kuriame varžėsi ir sportininkai profesionalai, ir visi norintys. Renginio organizatorius labiausiai nudžiugino gausus susirinkusių mažųjų dalyvių skaičius. „Džiaugiamės pavykusiu, pagal visus karantino reikalavimus suorganizuotu renginiu.
2021-06-14

E. Kovaliovas: iki pirmos pergalės – niekas mūsų nelaikė rimta komanda

Apie Edgarą Kovaliovą, pastaruosius dvejus metus derinusį tarptautines varžybas garsiame Marselio mėgėjų klube „La Pomme Marseille“ su Lietuvos maratonais bei čempionatais, atstovaujant Vilniaus dviračių sporto komandai „Top Team“, paskutinįkart buvo rašyta praėjusiųjų metų pabaigoje. Tuomet, sezonui ritantis į antrąją pusę, Edgaras, kaip ir daugelis dviratininkų, svarstė naujo kontrakto galimybes.

Dviratininkas E. Kovaliovas lenktynėse Italijoje finišavo 15-as

Italijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont Blanc“ penktajame etape šeštadienį lietuvis Edgaras Kovaliovas, atstovaujantis Prancūzijos komanda „La Pomme Marseille“, užėmė 15-ąją vietą. Nugalėjo Prancūzijos rinktinės narys Nikolia Edė (Nicolas Edet). Jis 149,9 km nuvažiavo per 4 val. 21 min. 58 sek. E. Kovaliovas nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 9 sek.
2010-08-29

E. Kovaliovas Italijos Alpėse finišavo antras

Ketvirtąją lenktynių dieną Italijos Alpėse lietuvis Edgaras Kovaliovas („VC La Pomme Marseille“) finišavo antras, nuo etapą laimėjusio prancūzo Thomas Bonnin („French National Team“) atsilikęs 2 min. 33 sek. „Čia visi etapai po kalnus (ir po didelius). Šiandien jų turėjom keturis ir tarp jų buvo 20 ir 8 km kalnai“.– sakė Edgaras Kovaliovas portalui „Balsas“. „Dvi dienas nesisekė, buvau pabėgimuose, bet į paskutinius kalnus nebeturėdavau jėgų užkilti su pirmais.
2010-08-28

Dviratininkas E. Kovaliovas lenktynėse Italijoje finišavo 45-as

Italijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont Blanc“ trečiajame etape ketvirtadienį lietuvis Edgaras Kovaliovas, atstovaujantis Prancūzijos komanda „La Pomme Marseille“, užėmė 45-ąją vietą. Nugalėjo rusas Piotras Ignatenka („Itera-Katiuša“). Jis 119,2 km nuvažiavo per 3 val. 17 min. 6 sek. ir artimiausią varžovą pranoko 1 min. 18 sek. E. Kovaliovas nuo nugalėtojo atsiliko 12 min. 16 sek. Lenktynių lyderiu tapo P. Ignatenka.
2010-08-27

E. Kovaliovas Italijoje finišavo 55-as

Italijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „Giro Ciclistico della Valle d'Aosta Mont Blanc“ antrajame etape trečiadienį lietuvis Edgaras Kovaliovas, atstovaujantis Prancūzijos komanda „La Pomme Marseille“, užėmė 55-ąją vietą. Nugalėjo venesuelietis Jonathanas Monsalve Pertsinidis („G.S. Mastromarco“). Jis 141,1 km nuvažiavo per 4 val. 10 min. 45 sek. E. Kovaliovas nuo nugalėtojo atsiliko 13 min. 55 sek.
2010-08-26

R. Navardauskas: „Nesitiki, kad padarėm tokį žygį“

Šeštadienį Belgijoje įvykusiose dviračių mėgėjų klubų lenktynėse „Liege-Bastogne-Liege Espoirs (U23)“, 22 metų Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas, atstovaujantis Prancūzijos komandai „Velo Club La Pomme Marseille“ (toliau – MAR) nuskynė nugalėtojo laurus. Įsibėgėjęs atitrūko Dalindamasis įspūdžiais su portalu „Balsas“, naujasis „Liege-Bastogne-Liege Espoirs (U23)“ lenktynių čempionas teigė pergalę iškovoję visai netikėtai, todėl rezultatas jį džiugina labiau nei bet kada.
2010-04-18

Mūsų dviratininkai triumfavo Prancūzijoje

Sekmadienį „GP Mathias Piston“ lenktynėse Prancūzijoje Ramūnas Navardauskas ir Evaldas Šiškevičius, atstovaujantys komandai „VC La Pomme Marseille“, pirmieji pasiekė finišą ir pasidalino 1-2 vietas. Žemiau pateiktoje įskaitos lentelėje atsispindi R. Navardausko ir E. Šiškevičiaus pranašumas prieš 3 vietoje likusį prancūzą  Yohan Cauquil iš „Martigues SC“ (+45 sek.) ir lietuvių atstovaujamos komandos „VC La Pomme Marseille“ dominavimas bendroje įskaitoje.
2010-03-08

Pasaulio čempionate – jaunių nesėkmė

Šeštadienį Šveicarijoje Pasaulio dviračių čempionate jaunių grupėje (iki 23 metų) iš 3 dalyvavusių lietuvių – 179,4 km lygumos distanciją įveikė tik vienas Egidijus Juodvalkis. Edgaras Kovaliovas ir Evaldas Šiškevičius pasitraukė nebaigę trasos. Egidijus Juodvalkis užėmė 70 vietą iš 72 finišavusiųjų ir nuo čempiono, prancūzo Romaino Sicard’o, kuris vos prieš porą savaičių laimėjo „Tour de l’Avenir“, atsiliko 16 min. 48 sek.
2009-09-26

E. Kovaliovas jaunimo dviratininkų lenktynėse Kanadoje užėmė ketvirtą vietą

Kanadoje pasibaigusių daugiadienių jaunimo (iki 23 metų) „Coupe des Nations Ville Saguenay“ dviratininkų lenktynių bendrojoje įskaitoje ketvirtąją vietą užėmė Edgaras Kovaliovas. Lietuvos dviratininkas 1 minutę ir 22 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui danui Thomui Kvistui. Antrąją bei trečiąją vietas užėmė atitinkamai portugalas Rui Costa ir italas Alfredo Balloni.