dyshawnas pierre

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dyshawnas pierre“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dyshawnas pierre“.

Šarūnas Jasikevičius ilgai turės verstis be Dyshawno Pierre‘o paslaugų

Stambulo „Fenerbahče“ komanda ilgam prarado Dyshawną Pierre‘ą. Skelbiama, kad Šarūno Jasikevičiaus treniruojamo klubo puolėjui trūko dešinės kojos šlaunies raumuo ir jis žaisti negalės 6–8 savaitės. 30 metų 198 cm ūgio atletas šiame Eurolygos sezone renka po 6 taškus ir atkovoja 5,2 kamuolio. Turkijos lygoje jis pelno 4,8 taško bei atkovoja 2,4 kamuolio.
2024-01-22

„Fenerbahče“ ilgam pratęsė sutartį su puolėju

Stambulo „Fenerbahče“ komanda oficialiai pranešė, kad Dyshawnu Pierre’u pratęsė kontraktą dviem metams. Taip pat numatyta galimybė sutartį pratęsti tretiems metams. Puolėjas „Fenerbahče“ garbę gina nuo 2020 metų sezono. 29 metų 198 cm ūgio atletas šiame sezone Turkijos lygoje per 24 minutes vidutiniškai renka 8,3 taško, atkovoja 4,6 kamuolio ir atlieka 2,3 rezultatyvaus perdavimo.
2023-05-30

Sėkmingai startavusi „Juventus“ suklupo Italijoje

Puikiai susitikimą pradėjusi, tačiau po didžiosios pertraukos varžovus į priekį paleidusi Utenos „Juventus“ (3/9) ekipa patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygoje. Žydrūno Urbono auklėtiniai svečiuose 78:93 (23:19, 21:28, 11:22, 23:24) nusileido Sasario „Dinamo“ (5/7) krepšininkams. Utenos komanda šiame susitikime vertėsi be susirgusio Mindaugo Kupšo, kuris atvyko į Italiją, tačiau su didžiule temperatūra susitikimą stebėjo viešbutyje.