dylanas larkinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dylanas larkinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dylanas larkinas“.

Amerikiečiai laimėjo A grupę, šveicarai užsitikrino antrąją vietą

Tęsiasi paskutinioji pasaulio ledo ritulio čempionato grupių turnyro diena. A grupės nugalėtojais tapo amerikiečiai, 5:3 (0:1, 3:2, 2:0) įveikę rusus. Antrąją B grupės poziciją užsitikrino šveicarai, 3:1 (1:0, 1:1. 1:0) pranokę čekus. Rusai 13-ąją minutę pirmavo po Nikitos Gusevo įvarčio. Amerikiečiai rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje. 22-ąją minutę kiekybiniu pranašumu pasinaudojo Kevinas Hayesas. 28-ąją minutę Rusijos rinktinė vėl pirmavo po taiklaus Antono Belovo metimo.
2017-05-16

Latviai nejuokais išgąsdino Ameriką, itin atkakliai kovėsi skandinavai

Šeštadienį pasaulio ledo ritulio čempionate Latvijos rinktinė nejuokais išgąsdino visą Ameriką – prieš JAV pirmavo 2:0 ir 3:1, bet galiausiai pralaimėjo 3:5 (1:0, 2:3, 0:2). Latviai pirmąjį įvartį pelnė po kontratakos. 12-ąją minutę įmušė Teodoras Blugeris, pasinaudojęs Mario Bicevskio perdavimu. Latvijos rinktinė dar kartą varžovus šokiravo iškart po pertraukos. 7-ąją antrojo kėlinio sekundę pasižymėjo Kasparas Daugavinis. Amerikietis ritulį į vartus įstūmė 30-ąją minutę.