Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dviračiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dviračiai“.

Vilniuje atidaromos daugiafunkcės dviračių saugyklos

Šiandien Vilniuje atidaromos pirmosios daugiafunkcės dviračių ir paspirtukų saugyklos. Vilniečių patogumui, bendro naudojimo dviračių saugyklos įrengtos miegamuosiuose sostinės rajonuose – Lazdynuose, Fabijoniškėse, Viršuliškėse ir Žirmūnuose – šalia daugiabučių namų. 18 saugyklų nemokamą pastogę suteiks ir dviračiams, ir elektriniams paspirtukams. „Daug dėmesio skiriame darniam vilniečių judumui dviračiais – praėjusiais metais įrengėme net 11,2 km naujų dviračių takų.
2024-03-26

Dviračių treko Tautų taurės etape Honkonge – puikūs lietuvių pasirodymai

Honkonge surengto 2024 m. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų antrojo etapo paskutinę dieną – sekmadienį – Lietuvos atstovai Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendel iškovojo penktas vietas ir dar labiau pagerino savo pozicijas kovoje dėl olimpinių kelialapių atitinkamai omniume (daugiakovėje) ir sprinto lenktynėse. O. Baleišytė Tautų ar pasaulio taurės varžybų omniume geriau yra pasirodžiusi tik kartą.
2024-03-17

Maksimas Galkinas parodė, kaip leidžia laiką su sūnumi: „Tai yra mūsų atradimai“

Rusijos šoumenas ir komikas Maksimas Galkinas socialiniuose tinkluose parodė, kaip leidžia laiką su sūnumi Harry. Maksimas Galkinas su sūnumi Harry apsilankė paukščių stebėjimo vietoje.  „Tai yra mūsų atradimai“, – rašė šoumenas. Galkinas džiaugsmingai rodo akimirkas, kaip leidžia laiką su sūnumi. Neseniai jie kartu važinėjo dviračiais. „Važinėdami dviračiais atrandame įdomių vietų“, – vaizdo įraše sakė Maksimas Galkinas.
2024-03-17

Dviratininkė Olivija Baleišytė – Tautų taurės eliminavimo lyderė

Penktadienį, kovo 15-ąją, Honkonge prasidėjusio 2024 m. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų II etapo eliminavimo rungtyje (20 dalyvių) Olivija Baleišytė iškovojo 4-ą vietą. Lietuvos dviratininkė Tautų ar pasaulio taurės varžybose per žingsnį nuo medalio liko antrą kartą karjeroje. Nugalėjo 2020 m. pasaulio omniumo čempionė ir Tokijo olimpinių žaidynių vicečempionė japonė Yumi Kajihara.
2024-03-15

Šiauliai skatins gyventojus keliauti dviračiais: iki 2030 m. įrengs ir rekonstruos per 70 km takų

Siekiant paskatinti gyventojus dažniau vietoj aplinkai taršaus automobilio rinktis dviratį, Šiaulių savivaldybė užsibrėžė tikslą iki 2030 metų mieste įrengti ir rekonstruoti dar per 70 km dviračių takų. „Viena didžiausių problemų, ne tik Šiaulių mieste, ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, yra didėjantis automobilių kiekis. Pastarieji yra didžiausi mūsų miestų aplinkos teršėjai“, – pranešime spaudai teigė Šiaulių savivaldybės Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus vedėja Eglė Bružienė.

Dviratininkė Olivija Baleišytė Europos treko čempionate pakartojo savo karjeros rekordą

Apeldorne (Nyderlandai) vykstančio 15-ojo Europos dviračių treko čempionato moterų skrečo rungtyje ketvirtadienį Olivija Baleišytė iškovojo šeštą vietą. 25 metų Lietuvos dviratininkė pakartojo savo geriausius pasiekimus Europos pirmenybėse šioje rungtyje, užfiksuotus 2019 ir 2021 metais. Europos čempione pirmą kartą tapo prancūzė Clara Copponi. Sidabro medalį iškovojo belgė Lani Wittevrongel, o bronzos – 2021 ir 2022 m. pasaulio bei 2020 m. Europos čempionė italė Martina Fidanza.
2024-01-12

Olivija Baleišytė apie sugrįžimo metus: „Visos gyvenimo bėdos nebeatrodo tokios baisios“

Daugkartinė Lietuvos dviračių sporto čempionė Olivija Baleišytė besibaigiančius 2023-iuosius apibūdina kaip sugrįžimo metus. 25-erių atletė pripažįsta, kad dar 2022 m. ant klaustuko kabėjo visa profesionalios sportininkės karjera. Visgi su visomis traumomis ir negandomis panevėžietė susitvarkė užtikrintai, o šie metai pažymėti įspūdingu sugrįžimu į didžiąją sceną. Tokijo olimpinėse žaidynėse debiutavusi dviratininkė dabar ruošiasi Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankai.
2023-12-27

Ventę su pamario gyvenvietėmis norima sujungti dviračių taku

Šilutės rajono valdžia aiškinasi galimybes tiesti dviračių taką į turistų gausiai lankomą Ventę – juo į Ventės ragą būtų galima patekti iš Kintų ir Svencelės. Savivaldybės administracijos direktorius Andrius Jurkus BNS sakė, kad dviračių tako tarp Kintų ir Ventės reikia ir dėl gyventojų bei turistų priekaištų.    „Daug priekaištų gauname iš turistų, iš gyventojų, kad turime tokį gražų regioną ir neturime dviračių susisiekimo nuo Kintų iki Ventės rago“, – BNS sakė A. Jurkus.
2023-12-26

Dviratininkas Vasilijus Lendel varžybose Šveicarijoje – trečias

Grenchene (Šveicarija) surengtose dviračių treko varžybose „Track Cycling Challenge“ (UCI I kategorija) Vasilijus Lendel iškovojo trečią vietą. Lietuvos dviratininkas prizininku tapo sprinto lenktynėse. V. Lendel kvalifikacijoje tarp 36 dalyvių buvo ketvirtas ir iškart pateko į aštuntfinalį. Vasilijus 200 m distanciją iš eigos įveikė per 9,819 sek.
2023-12-17

Lietuvai – kelialapis į Paryžiaus olimpiados moterų dviračių plento lenktynes

Lietuva sulaukė gerų žinių iš tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI). Mūsų šaliai atiteko viena vieta Paryžiaus olimpiados moterų dviračių plento grupinėse lenktynėse. UCI išdalino 90 vietų grupinėse lenktynėse ir 35 – atskiro starto. Stipriausios šalys į grupines lenktynes deleguos po 4 dviratininkes. Atskiro starto lenktynėse vienai šaliai daugiausiai teko 2 kvotos. Lietuva vietos atskiro starto lenktynėse negavo.