ds

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ds“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ds“.

Lietuvoje plečiamas „Alfa Romeo“, „Fiat“ ir „Jeep“ atstovų tinklas: šalyje prasidės prekyba „DS“ markės automobiliais

Vienas didžiausių automobilių koncernų pasaulyje „Stellantis“ nuo šiol mūsų šalyje naujais skirtingų markių modeliais prekiaus po vienu stogu. Trečiadienį oficialiame renginyje kviestinei publikai buvo pristatytas prekybos atstovybių „Stelauto“ vardas. Šiuo pavadinimu paženklintuose prekybos salonuose Vilniuje ir Kaune bus galima aptikti septynių pagrindinių „Stellantis“ valdomų įmonių naujus ir naudotus automobilius, taip pat atlikti priežiūros ir remonto darbus.
2024-02-08

Ateityje pasirodysiantys „Citroën“, „Opel“ ir „Peugeot“ elektromobiliai nuvažiuos 700 kilometrų atstumą

„Stellantis“ inžinierių sukurta „STLA Medium“ platforma padės kasmet pagaminti ne mažiau kaip 2 mln. kompaktiškų ir vidutinio dydžio elektromobilių, kurių nuvažiuojamas atstumas su pilna įkrova sieks iki 700 kilometrų. „STLA Medium“ yra viena iš keturių naujutėlių platformų, kurios bus naudojamos milžiniškoje „Stellantis“ koncerno grupėje. Kitos platformos bus skirtos mažiems („STLA Small“), dideliems ir prabangiems („STLA Large“) automobiliams.
2023-07-17

„DS E-Tense Performance“ – Formulės E pagrindu sukurtas kupė

„Stellantis“ koncerno narė „DS“ pristatė futuristiškai atrodančią koncepciją – „DS E-Tense Performance“.  „DS“ nori, jog pagrindinį dėmesį sutelktume į jėgos agregatą ir automobilyje sumontuotos baterijos technologiją, kurią gamintojas planuoja tobulinti, o tai leidžia manyti, jog „ DS“ yra linkusi sukurti serijinei gamybai paruoštą modelį, galintį konkuruoti su analogais iš „ Alpine“, „ Lotus“ ir „ Porsche“. Sąsajos su Formule E buvo paminėtos ne veltui.
2022-02-08

Prancūzijos prezidentas turi naują automobilį: pagal užsakymą pagamintą SUV

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas nuo šiol bus vežiojamas su specialiai modifikuotu „ DS 7 Crossback Elysée“. Prezidentinis automobilis turi ilgesnę ratų bazę, šarvuotą kėbulą ir hibridinę pavarą. Aukščiausi pasirinktų šalių vadovai savo automobilius gamina pagal užsakymą.
2021-11-15

„Citroën DS Décapotable“: Brangiausia „DS“ modelio versija

„Citroën DS“ – vienas gražiausių, unikaliausių ir technologiškai pažangiausių automobilių. Tai žinome visi. Retkarčiais sunku patikėti kokį stebuklą sugebėjo sukurti vos trys labai talentingi savo srities specialistai. Tai – Flaminio Bertoni, labai garsus skulptorius ir dizaineris (eksterjero dizaineris), Andre Lefebyre – aeronautikos inžinierius (buvo atsakingas už visus inžinerinius sprendimus), o Paulas Mages buvo garsiosios hidraulinės pakabos autoriumi.
2019-04-27

„DS“ markė sugrąžins prabangų ir ištaigingą prancūzišką sedaną

„DS“ vardas daugeliui asocijuojasi su keletą dešimtmečių gamintu automobiliu, kuris savo savybėmis ir įdiegtomis technologijomis lenkė panašaus pobūdžio analogus. Vis dėlto, visa tai liko praeityje, nes XXI amžiuje egzistuojanti „DS“ markė turi visiškai kitokį požiūrį į tai, kaip turi atrodyti aukštesnės klasės ratuočiai.
2018-05-14

Gražiausių automobilių rinkimai 2017: Kuriems buvo įteikti prestižiniai apdovanojimai?

Kiekvienais metais automobilių pramonės atstovai dalyvauja skirtinguose jiems skirtuose renginiuose, kuriuose jie tikisi laimėti geriausio, sportiškiausio, dinamiškiausio automobilių titulus. Tačiau tik keletas iš tokių renginių turi rimtesnį svorį. „Europos metų automobilis“, „Red Dot Car Design Award“ ir „Festival Automobile International“ – tai tik keletas iš daugybės svarbesnių renginių, kuriuose apdovanojami ryškiausi, pažangiausi, išskirtiniausi metų ratuočiai.
2018-02-05

Ženeva 2017 : Vokišką analogą primenantis „DS7 Crossback“

 Jeigu turite silpnybę prancūziškiems automobiliams, tuomet turime Jums labai gerų naujienų. Netrukus visuose „Citroen“ ir „DS“ prekybos salonuose pasirodys naujutėlis „DS“ šeimos narys - „DS7 Crossback“. „DS7 Crossback“ bus pirmasis naujos modelių gamos atstovas, kurią netrukus papildys dar keletas naujų automobilių.
2017-03-29

Ženeva 2017 : Vokišką analogą primenantis „DS7 Crossback“

Jeigu turite silpnybę prancūziškiems automobiliams, tuomet turime Jums labai gerų naujienų. Netrukus visuose „Citroen“ ir „DS“ prekybos salonuose pasirodys naujutėlis „DS“ šeimos narys - „DS7 Crossback“. „DS7 Crossback“ bus pirmasis naujos modelių gamos atstovas, kurią netrukus papildys dar keletas naujų automobilių.
2017-03-29

Naujasis „DS 7 Crossback”: paryžietiškos prabangos ir naujausių technologijų tandemas

„DS 7 Crossback” yra naujausias „DS Automobiles“ kūrinys. Skelbdamas naują DS eros pradžią, šis SUV savyje talpina paskutines technologijų inovacijas, paryžietišką eleganciją ir naujus vairavimo ir galios standartus. Modelis skirtas klientams, kurie puikiai supranta naujausias tendencijas, vertina prabangą ir pabrėžia savo unikalumą. „DS 7 Crossback” kovo mėnesį debiutuos Ženevos automobilių parodoje. „DS 7 Crossback” yra stilingas automobilis su itin turtinga įranga.
2017-03-02
REKLAMA
REKLAMA

Naujasis „DS 7 Crossback”: paryžietiškos prabangos ir naujausių technologijų tandemas

 „DS 7 Crossback” yra naujausias „DS Automobiles“ kūrinys. Skelbdamas naują DS eros pradžią, šis SUV savyje talpina paskutines technologijų inovacijas, paryžietišką eleganciją ir naujus vairavimo ir galios standartus. Modelis skirtas klientams, kurie puikiai supranta naujausias tendencijas, vertina prabangą ir pabrėžia savo unikalumą. „DS 7 Crossback” netrukus debiutuos Ženevos automobilių parodoje. „DS 7 Crossback” yra stilingas automobilis su itin turtinga įranga.
2017-03-02

Arūnas: „Kaskart išvažiavus į gatvę, džiaugiesi pats ir džiugini kitus.“

Šio automobilio nepastebėti tiesiog neįmanoma - tai tikras meno kūrinys ant ratų. „Deive“ pramintą pagal prancūzišką žodį deesse, grakščių linijų ir baltą kaip gulbė 1971-ųjų „Citroen DS“ šiltuoju metų laiku dažnai galima išvysti kursuojantį Vilniaus gatvėmis. Praeiviai palydi automobilį susižavėjimo kupinais žvilgsniais, stengiasi iš Prancūzijos atkeliavusią mašiną įamžinti nuotraukose.
2016-08-01

„Citroen“ visus kompanijos automobilius aprūpins naujos kartos hidrauline pakaba

„Citroen“ visame pasaulyje žinoma dėl drąsaus dizaino, laiką pralenkiančių technologijų ir fantastiškai veikiančios pakabos, kuri sugeba sugerti kiekvieną kelio nelygumą. Pastaruoju metu to pasakyti apie „Citroen“ automobilius pasakyti nesinori. Taip, naujų „Citroen“ modelių dizainas yra vertas pagyrų, tačiau jiems trūksta vienos smulkmenos - išskirtinumo.  Kiekviena markė turi savybę, kuri padeda jiems išskirti iš kitų.
2016-06-08

Automobiliai nepaisę tradicijų : „Citroen DS“

Dauguma šių automobilių turi daug netipiškų funkcijų-privalumų, kurie automobilio vertę tik dar labiau padidina. Nepaisant to,  vis tiek visi nori šio žavaus „Citroen“. Išleidžiant „DS“ modelį, prancūzų gamintojas siekė beveik visą automobilį padaryt pagal save, nesitaikant į rinkos tyrimus ar kitas nuomones iš šalies. O rezultatas - vienas gražiausių ir geriausių kada nors sukurtų automobilių. Šį faktą pripažįsta daugelis automobilių ekspertų.
2016-05-06

Ženeva 2016 : Atnaujintas „DS 3“

„DS“ markės vėliavnešys. Automobilis, kuris tempia naujai iškeptą markę už ausų ir temps iki tol, kol pasirodys visiškai nauji modeliai. Šešerių metų senumo automobilis praėjo tradicinę „PSA“ koncerno modernizaciją. Automobilis gavo naujus priekinius žibintus, šiek tiek pasikeitusį priekinį buferį, naujo dizaino ratlankius. Daugiausiai pastangų buvo įdėta gerinant „DS 3“ automobilio interjerą.
2016-03-03

Nuo „Citroen“ atsiskyręs „DS“ prekinis ženklas tikisi pirkėjus suvilioti „naujovėmis“

Kad ir kaip stipriai mylėtume prancūziškus automobilius, tačiau net ir mes nesuprantame, kodėl „PSA“ koncernas paskubėjo ir nusprendė „DS“ modelių gamą atskirti ir sukurti naują prekinį ženklą, kuris, deja, šiuo metu neturi ne vieno konkurencingo produkto.   Tik nesusidarykite įspūdžio, jog mes esame prieš prancūziškus automobilių gamintojus, tikrai ne. Mes tik nesuprantame keistos „PSA“ koncerno strategijos, kuri, mūsų nuomone, buvo pradėta judinti iš mirties taško per vėlai.
2015-10-13

„DS 4“ atsikratė „Citroen“ logotipo, tapo padidinto pravažumo hečbeku

Frankfurto automobilių parodoje naujienų tikrai netrūks. Vienos bus svarbesnės, kitos - nelabai, tad kaip manote - į kurią dėžutę reikėtų įdėti atnaujinto „DS 4“ modelio pristatymą? Prancūzijos automobilių gamintoja atsižvelgdama į šiuolaikines pirkėjų tendencijas, pristatė naują „DS 4“ modelio versiją - „DS 4 Crossback“ - padidinto pravažumo hečbeką.
2015-09-01

„DS Divine“ : Žvilgsnis į prancūziškos automobilių markės ateitį

99% koncepcinių modelių būna sukurti tik automobilių parodoms. Automobilių mėgėjų akis jie palepina vienerius, daugiausiai dvejus metus, kol galiausiai jie išvyksta į didžiulį gamintojo sandėlį, kuriame tenka praleisti likusias gyvenimo dienas. Tačiau „DS Divine“ nėra toks kaip visi. Visomis prasmėmis. „DS Divine“ pirmą kartą buvo pristatytas praėjusiais metais, Paryžiaus automobilių parodoje.
2015-07-26

Ženeva 2015 : „DS 5“ - prancūzai nebenori, jog Jūs jį tapatintumėte su „Citroen“

Vadovaujantis nauja „PSA“ koncerno strategija, visi „DS“ emblemą pažymėti modeliai tampa atskiru prekiniu ženklu ir atskiru automobilių gamintoju. Kadangi „PSA“ koncernas nori „DS“ logotipu pažymėtus modelius pardavinėti visame pasaulyje, o „DS“ modeliai turėtų tapti prancūziška alternatyva „Audi“, „BMW“, „Jaguar“ ir „Mercedes Benz“ markės automobiliams. Pasiekti tokį tikslą prancūzams padės naujų modelių antplūdis ir iki 2020 metų gausiai praplėstas „DS“ atstovybių tinklas.
2015-03-11

„DS 5“ : Naujas „Citroen DS5“ vardas

„Citroen“ dar praėjusių metų pabaigoje pareiškė, jog prašmatnių „DS“ modelių gama taps atskiru prekiniu ženklu ir neturės nieko bendro su pigesniais, „Citroen“ markės ženkliuką dėvinčiais automobiliais. Prancūzai norėdami tapti pilnaverčiais „Premium“ segmento atstovais ir sudominti potencialius „Audi“ markės pirkėjus, iki 2020 metų ruošiamasi pristatyti keletą visiškai naujų modelių, atidaryti didžiulį „DS“ modelių atstovybių tinklą ir pristatyti „DS“ modelius Jungtinių Valstijų rinkai.
2015-02-16

Prašmatnių „Citroen“ modelių markė pristatys sportišką kupė

Naujasis „PSA“ koncerno vadovas iš tikrųjų yra pasiruošęs „DS“ prekinį ženklą paversti pilnaverčiu „Premium“ segmento žaidėju. Nuo kitų metų visi „DS“ modeliai dėvės unikalų šio prekinio ženklo logotipą ir nebus asocijuojami su „Citroen“ automobiliais.
2014-12-11

Citroen žengia į ištaigingų visureigių rinką su naujuoju DS 6WR

Citroen norėdama užkariauti jaunų ir pasiturinčių kinų širdis, Pekino automobilių parodoje pristatė serijinei gamybai paruoštą DS 6WR. Unikalus, elegantiškas ir rafinuotas - bent jau taip naująjį visureigį apibūdina Citroen kompanijos atstovai.  DS 6WR yra antrasis modelis, kuris buvo kuriamas specialiai Kinijos rinkai. Dar prieš pasirodant šiam visureigiui, kompanijos atstovai iš pradžių teigė, jog jis bus skirtas tik Kinijos rinkai, vėliau persigalvojo. Po to dar kartą persigalvojo.
2014-04-15

Citroen DS 5LS R : Prancūzų atsakas Audi S3

Prieš jūsų akis pats galingiausias Citroen markės automobilis per visą kompanijos istoriją. Bent jau taip sako prancūzai, kurie Pekino automobilių parodoje pademonstruos sportiškiausią DS 5LS sedano versiją.  Taigi, kas slypi po šio dailaus sedano kapotu? 1.6 litro darbinio tūrio, keturių cilindrų turbininis motoras.
2014-04-04

„Citroen DS “ modelių gama pasipildys trimis naujais modeliais

„PSA“ koncernui priklausantis automobilių gamintojas „Citroen“ pranešė, kad per artimiausius dvejus metus pristatys tris visiškai naujus DS ženkliuku pažymėtus modelius.  „Citroen“ kompanijos atstovas Ericas Apode pranešė, kad kitais metais kompanija pristatys pirmąjį „Citroen DS“ visureigį, kuris bus pardavinėjamas ne tik Kinijoje, bet ir Europoje. Anksčiau buvo pasirodę pranešimų, kad pirmasis „Citroen DS“ visureigis bus siūlomas tik Kinijoje.
2013-12-30

„Citroen DS5L“ : Azijai skirta prancūziška prabanga

Gruodžio mėnesio pradžioje, „Citroen“ išplatino pirmąsias „DS“ sedano nuotraukas, kuriose buvo galima išvysti tik priekinį ir galinį žibintus. Tačiau šiandien prancūzai išplatino ne tik pirmąsias nuotraukas, bet ir daugiau informacijos apie pirmąjį „DS“ serijos sedaną. 4.7 metro ilgio, 1.8 metro pločio ir 1.5 metro aukščio automobilis buvo sukurtas galvojant apie Kiniją.
2013-12-20

„Citroen“ naująjį „DS“ visureigį pardavinės ne tik Kinijoje, bet ir Europoje

„DS“ ženkliuku padabintų modelių gama plėsis. Pasak „Citroen“ kompanijos atstovų, naujas ir prabangus visureigis bus pardavinėjamas ir Europoje.  Praeitais metais „Wild Rubis“ koncepciją pademonstravusi kompanija teigė, jog šis modelis bus siūlomas išskirtinai Kinijos pirkėjams. Toks sprendimas buvo priimtas dėl to, jog „DS“ modelių pardavimai nuolatos augo, kai tuo tarpu gimtojoje Europoje paklausa krito.
2013-07-26

Aukcione bus pardavinėjamas retas gražuolis iš Prancūzijos

Vieno gražiausių prancūziškų automobilių kabrioleto versijas bus pardavinėjama aukcione. Tai 1966 metų Citroen DS21. Citroen sukūrė šį kabrioletą ant DS19 automobilio bazės. Ir pastarasis neveltui vadinamas gražiausiu senojo Citroen kūriniu. Tiek sedaną, tiek kabrioletą trokšta turėti visi automobilių kolekcionieriai. Tik ne visi gali tai sau leisti, ypač kalbat apie bestogę versiją. Kadangi Citroen išleido tik 136 DS21 modelius. Šis aukcione parduodamas kabrioletas yra Forest green spalvos.
2012-12-27

Klasika tapusi ...

Jums teks užbaigti pavadinimą, nes mes negalime ir neturime tam žodžių. Atrodo žmogus sugalvojo, jog įprastas klasikinis Citroen "DS" yra per prastas ir netinkamas, todėl nusprendė jį modifikuoti. Jis nusipirko šį itin daug charizmos turintį automobilį ir pavertė, kaip jie vadina, "hot rod". Na rezultatus įvertinkite patys žemiau.
2012-07-30

Pristatytas „universaliausias pasaulyje“ elektrinis motociklas

Nors naujienų apie naujus elektromobilius arba originalius jų koncepcinius variantus būna žymiai daugiau, tačiau nemiega ir motociklų gamintojai – štai kompanija „Zero Motorcycles“ pristatė naują elektrinio motociklo modelį, kuris, kompanijos teigimu, kol kas bus pats universaliausias rinkoje. Elektriniai motociklai sparčiai populiarėjo pastaruosius kelerius metus, tad nekeista, jog gerėjo ir jų techninės charakteristikos.
2009-07-31
Į viršų