Drukteinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Drukteinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Drukteinis“.

Pamačiusi skėtį prezidentui laikančią Nausėdienę, kaunietė pakraupo: „Jokios pagarbos moteriai“

„Negaliu neatkreipti dėmesio į pirmosios šalies poros elgesį viešose vietose. Nors prezidentas Gitanas Nausėda ir Diana Nausėdienė atrodo itin elegantiškai, vis tik kai kurie poelgiai man kelia klausimus. Pavyzdžiui, ar tinka moteriai nešti skėtį“, – svarsto tv3.lt laišką atsiuntusi Vida iš Kauno.  Vakar pirmoji šalies pora vaikščiojo Vilniaus Senamiesčiu. Kartu su jais lietingą dieną leido ir Belgijos karališkoji šeima.
381 2022-10-26

Ekspertas sukritikavo Dianos Nausėdienės įvaizdį: būtina keisti 1 detalę

Pirmadienio vakarą vyko šventinis pokylis, surengtas Nacionalinio muziejaus LDK valdovų rūmuose. Į iškilmes atvyko Lietuvos politikai, mokslo, kultūros sričių atstovai.    Susirinkusių svečių įvaizdis nepraslydo pro akis etiketo ekspertui ir žinovui Giedriui Drukteiniui. Apžvelgęs svečių derinius bei aksesuarus, žinovas pateikė savo išvadas ir atsakė į klausimą, ar visi susirinkę svečiai pataikė į aprangos kodą ir tinkamai atrodė atvykę į tokį svarbų priėmimą.
588 2022-10-25

Kaip pasiruošti darbo pokalbiui: Drukteinis papasakojo apie etiketą – nedarykite šios klaidos

Ruošdamiesi darbo pokalbiui iki detalių apgalvojame savo aprangą bei pasirepetuojame galimus atsakymus į potencialaus darbdavio klausimus. Neretas užmiršta, kad tokių pokalbių metu svarbu ne tik tai, kaip atrodome, bet ir kaip elgiamės bei kokius papildomus daiktus turime su savimi. Etiketo specialistas Giedrius Drukteinis pabrėžia, kad nereikėtų su savimi turėti nebaigto gerti kavos puodelio bei atkreipti dėmesį net į aksesuarus, kurie gali perduoti netinkamą žinutę pašnekovui.
2022-09-05

Įvertino viešą vadovų skiepijimąsi: ekspertas turi, ką pasakyti kitiems

Pirmadienį, kovo 22 dieną, prezidentas Gitanas Nausėda ir ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė viešai pasiskiepijo „AstraZeneca“ vakcina. Šiandien skiepytis taip pat ketina ir Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen bei sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Visi aukščiausi šalies vadovai ketina pasiskiepyti vakcina „AstraZeneca“ nuo koronaviruso, taip norėdami paskatinti pasitikėjimą šia vakcina.
2021-03-22

Skandalingam Markle interviu Drukteinis negaili kritikos: užkliuvo keli dalykai

Ilgai lauktas princo Harry ir Meghan Markle interviu su JAV televizijos pokalbių šou žvaigžde Oprah Winfrey visai neseniai pasirodė CBS eteryje ir jau spėjo sukelti tikrą aistrų bangą visame pasaulyje, mat šio pokalbio metu pora atskleidė daug negirdėtų ir atvirų detalių apie savo gyvenimą ir santykius su karališkąją šeima.
2021-03-19

Drukteinis pažėrė laidotuvių patarimų: ar reikia nešti pinigus vokeliuose?

Artimo žmogaus netektis – sukrečiantis ir dažnu atveju daug sumaišties sukeliantis įvykis. Nemažai klausimų kyla ir tiems, kurie ruošiasi eiti į šermenis ir laidotuves: ar reikėtų nešti piniginę paramą, ką daryti su gėlėmis, galiausiai – kaip apsirengti, kad nebūtų prašauta pro šalį? Laidotuvių metu nesuklysti padeda etiketo specialistas Giedrius Drukteinis.
2020-10-22

Žinomas vilnietis pasipiktino sporto klubo tvarka: „Moterims taip galima, o vyrams jau nebe?"

Jau senokai viename sporto klube besilankantis žinomas renginių vedėjas vilnietis Evaldas Venskutonis viešai prabilo apie jame patiriamą nemalonų jausmą, kai persirenginėdamas vyrų rūbinėje, joje sutinka ir dirbančią valytoją moterį. Tuo metu sporto klubo atstovai sako, kad jie negali diskriminuoti žmonių pagal lytį, todėl girdėti tokius pasipiktinimus jiems yra keista.
2020-09-24

Gavote pakvietimą į vestuves? Šias klaidas daro dažnas – nekartokite jų

Lietuvoje įsibėgėjo vestuvių sezonas. Dažnai ši šventė įvairių iššūkių ir klausimų kelia ne tik laimingajai porai, bet ir jų meilės šventėje dalyvauti pakviestiems svečiams. Vienas iš jų – ką apsirengti? Apie tai, kaip nenuklysti į lankas, naujienų portalui tv3.lt pasakoja etiketo žinovas Giedrius Drukteinis. Giedrius Drukteinis sako, kad pagal definiciją, vestuvės visada yra šventė, todėl ir apranga turi būti šventinė. „Jokiu būdu netinka laisvalaikio ar sportinė apranga.
2020-07-31

Iš mirties gniaužtų ištrūkęs Drukteinis atskleidė, kaip atrodė lemtingą minutę

Kasmet tūkstančiai žmonių Lietuvoje, užklupti netikėtos nelaimės, laiku nesulaukę pagalbos miršta arba rimtai suserga. Mat aplinkiniai, pristigę žinių ir bijodami pakenkti, tiesiog neišdrįsta suteikti tuo metu gyvybiškai svarbios būtinosios pagalbos. Visai neseniai infarktą viešoje vietoje patyrė ir žymus etiketo specialistas Giedrius Drukteinis, kuriam gyvybę išgelbėjo praeiviai žmonės.
2019-09-06

Iš infarktą išgyvenusio Drukteinio – naujos žinios

Infarktą patyręs etiketo specialistas ir laidų vedėjas sparčiai sveiksta. Šiuo metu jis vis dar gydomas Santaros klinikose, tačiau jau noriai bendrauja su gerbėjais. Penktadienio popietę jis pasidalijo viešu įrašu, kuriame papasakojo, ką matė paniręs į komą ir kaip jautėsi patyręs infarktą. Viešai jis prabilo ir apie matytą tunelį bei perdavė linkėjimus iš sveikstančiųjų palatos.
2019-06-07
REKLAMA
REKLAMA

Pirmasis Drukteinio interviu po komos: papasakojo, ką išgyveno

Praėjusią savaitę prie automobilio vairo sukniubęs laidų vedėjas ir etiketo ekspertas Giedrius Drukteinis (49) sparčiai sveiksta ir jau pats pasakoja apie savo sveikatą bei ateities planus. Pasirodo, tai jau antroji koma, į kurią paniręs buvo garsus vyras. Naujienų portalui tv3.lt antradienį per pietus pats Giedrius papasakojo, kaip šiuo metu laikosi, ir pasiuntė svarbią žinutę visiems, kurie rūpinosi ir jaudinosi dėl jo nelaimės.
2019-06-04

Iš žmonos lūpų – žinia apie Drukteinį: viskas keičiasi

Šią savaitę prie vairo susmukęs Giedrius Drukteinis sujaudino visą Lietuvą. Infarktą patyręs garsus vyras buvo gaivinamas reanimobilyje, o jau netrukus Santaros klinikose operuotas ir stebimas medikų. Praėjus porai dienų po nelaimės, naujienų portalui tv3.lt G.Drukteinio žmona papasakojo daugiau apie vyrą bei jo būklę po patirto infarkto.
2019-05-31

Prisiminė pokalbį su infarkto ištiktu Drukteiniu: meldžia tik vieno

Infarkto ištiktas 49-erių Giedrius Drukteinis vis dar medikų rankose. Apie tai, kaip jis jautėsi prieš infarktą ir kokiomis nuotaikomis gyveno, būdamas visiškai sveikas, naujienų portalui tv3.lt pasakoja garsi žurnalistė, laidų redaktorė, Giedriaus kolegė ir bendrakursė Ligita Juknevičiūtė. Ji atvira – kiekvienas pokalbis su Giedriumi jai buvo lyg atgaiva sielai. „Tai labai šmaikštus, įdomus, malonus žmogus, su kuriuo mes kiekvieno pokalbio metu juokdavomės iki ašarų.
2019-05-30

Naujausia žinia apie Drukteinio būklę kelia nerimą

Antradienį garsus laidų vedėjas, etiketo žinovas 49-erių Giedrius Drukteinis atsidūrė medikų rankose. Vairuojant automobilį, jį ištiko infarktas.  Naujienų portalo tv3.lt šaltinių teigimu, vyrui dar vakar buvo atlikta sudėtinga operacija, o šiuo metu jo gyvybė yra palaikoma specialiais aparatais, vyrui atlikta intubacija. Medikų teigimu, tai specialaus vamzdelio įleidimas į gerklas, kai susiaurėję kvėpavimo takai ir sutrikęs kvėpavimas.
2019-05-29

Susmukus Drukteiniui, skubus gydytojo perspėjimas: neignoruokite šių požymių

Antradienį šalį apskriejo nerami žinia: į medikų rankas pateko etiketo ekspertas Giedrius Drukteinis. Vyras netikėtai susmuko Vilniaus centre. Šią informaciją tv3.lt patvirtino Bendrosios pagalbos centro atstovė spaudai Vilma Juozevičiūtė. Nelaimė įvyko prie Žvėryno tilto sankryžos. „Greitoji pagalba buvo kviečiama 14 valandų 27 minutės. Iškvietimai gauti net keli iš praeivių arba vairuotojų. Kaip aiškėja, vyrui pasidarė bloga prie vairo, vairuojant automobilį.

Drukteinio nelaimę iš arti stebėjęs draugas: lemtinga kiekviena akimirka

Energingą, pakilios nuotaikos ir visada nepriekaištingai atrodantį etiketo specialistą, laidų vedėją Giedrių Drukteinį (49 m.) pakirto infarktas. Greitąją iškvietė praeiviai  Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino jo kolega ir bičiulis žurnalistas Domas Burkauskas. „Viskas buvo labai keistai, aš ėjau pro šalį toje vietoje, kur jis važiavo automobiliu, rytoj turėjome kartu filmuoti. Ėjau pro šalį ir pamačiau panašią mašiną į jo ir tada Giedrių mašinoje.
2019-05-28

Drukteinis – medikų rankose: susmuko Vilniaus centre

Antradienį šalį apskriejo nerami žinia: į medikų rankas pateko etiketo ekspertas 49-erių metų Giedrius Drukteinis. Šią informaciją tv3.lt patvirtino Bendrosios pagalbos centro atstovė spaudai Vilma Juozevičiūtė. Nelaimė įvyko prie Žvėryno tilto sankryžos. „Greitoji pagalba buvo kviečiama 14 valandų 27 minutės. Iškvietimai gauti net keli iš praeivių arba vairuotojų. Kaip aiškėja, vyrui pasidarė bloga prie vairo, vairuojant automobilį. G.Drukteinis nelaimės metu buvo vienas.
2019-05-28

Patyręs traumą Giedrius Drukteinis pasiremia stilinga lazdele

Kalbant apie vyrišką stilių ir eleganciją, Giedrius Drukteinis niekada nepritrūks idėjų ir patarimų. Šią savaitę į LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavimą etiketo žinovas atvyko su stilinga juoda vaikščiojimo lazdele, viršuje puošta sidabro spalvos detalėmis. Ar tai bandymas Lietuvos vyrams priminti išties džentelmenišką, bet gerokai primirštą aksesuarą? „Tiesą sakant, patyriau šiokią tokią gamybinę traumą, – šyptelėjo kandusis komisijos narys.
2015-01-29

Etiketo specialistas Giedrius Drukteinis: nėščios moterys vyrams neįdomios

Į LNK eterį grįžtančios laidos „Lietuvos supermiestas“ antrojo sezono filmavimuose netrūko ne tik originalių komandų pasirodymų, bet ir itin sodrių komisijos narių komentarų. Aktoriaus Giedriaus Savicko vadovaujama Klaipėdos komanda prisistatė su daina „Aš mažas“, kurią atliko nėščiųjų choras. „Pradėkime pasirodymą – per ilgai negalime laukti, nes jos laukiasi,“ – šmaikštavo G. Savickas.
2015-01-15

Giedrius Drukteinis apie moteris: žemas savo vertės suvokimas ir grobio mentalitetas – jų genuose

„Nuo senų laikų moteris buvo vyro grobis. Moteris per karus vyrai grobdavo kaip auksą, žemes ar vergus. Jos buvo vertinamos ne labiau nei jauna karaliaus kumelė žirgyne, o turtingiausias vyras galėjo puikuotis haremu, kuriame moterys ėjo vis jaunyn… Matau, kad niekas nepasikeitė net ir šiais laikas”, - taip televizijos laidoje „Valanda su Rūta” šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. kalbės žurnalistas ir rašytojas Giedrius Drukteinis.
2015-01-06

Iš kruizo po Viduržemio jūrą G. Drukteinis grįžo apimtas dvejopų jausmų

Daug po pasaulį keliavęs Giedrius Drukteinis prieš pat LNK naujojo sezono startą pirmą kartą išbandė atostogas kruize. Su šeima „Yra kaip yra“ laidos ekspertas leidosi po Viduržemio jūrą, aplankydamas Genują, Barseloną, Marselį, Tunisą, Maljorką, o pasibaigus kruizui automobiliu keliavo po Žydrąją pakrantę, užvažiuodamas į Kanus, Nicą, Monaką. „Prisipažinsiu, grįžau apniktas dvejopų minčių.
2014-08-29

„Yra kaip yra“ laidos ekspertas G. Drukteinis parašė vadovą jaunimui

Populiarios pokalbių televizijos laidos „Yra kaip yra“ ekspertas Giedrius Drukteinis, ką tik išleidęs šeštąją savo knygą „Kodėl spaudžiam dešinę“ , spaudai rengia dar vieną knygą. Šįkart tai – labai netikėtas žurnalistui leidinys darbiniu pavadinimu „Jauno žmogaus gidas kaip išgyventi suaugusiųjų pasaulyje“. Laidos ekspertas, garsėjantis didaktišku stiliumi ir nevengiantis pamokymų, sako, kad šia knyga pradžiugins Lietuvos jaunimą.
2014-07-02

Šeštoji G. Drukteinio knyga „Kodėl spaudžiam dešinę“ – etiketo ir manierų raidos apžvalga

Giedrius Drukteinis (g. 1970 m.) – lektorius, konsultantas, žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas, nuolatinis žurnalų „Verslo klasė“, „Stilius“, „TV antena“, „Playboy“ ir kt. autorius, internetinės vyrų įvaizdžio svetainės elegancija.eu įkūrėjas. Išleido penkias knygas: „Vietnamo karas“(1993), „Ulsteris, mano širdis“ (1997), „Izraelis, žydų valstybė“ (pirmas leidimas 2005), „Kaklaraištis yra politika“ (Tyto alba, 2011), „Lyderiai: 50 sėkmės istorijų“ (2013). „Kodėl spaudžiam dešinę.
2014-05-19

Vyno mistika: faktai, kuriuos reikia žinoti

Vynas – senovinis gaminys, o kaip ir visa senovė, jis taip pat yra apaugęs mitais bei legendomis. Juoba kad alkoholį geriantys žmonės visada buvo linkę kurti istorijas, tokia jau ta nelemta jų psichinė būsena… Todėl nekeista ir tai, kad dauguma geriančiųjų alkoholį žmonių sukurtų istorijų bei legendų yra tik kvailystės, nesąmonės arba klejonės. Tad ir pačius kvailiausius mitus apie vyną yra sugalvoję patys tą vyną geriantieji, ir tiki jie tais mitais ypatingai nuožmiai.  Be reikalo.
2013-10-06

Tie vargšai Lietuvos menininkai, arba kam tas aprangos kodas?

Sekmadienį vykusi „Sidabrinių gerbvių“ apdovanojimo ceremonija ne tik suteikė galimybę pasigrožėti mūsų iškiliaisiais scenos ir ekrano „grandais“, bet ir eilinį kartą suteikė dar vieną galimybę akis paganyti į jos dalyvių, svečių, laureatų bei vedėjų aprangą – o tradiciškai ji visada suteikia ir dar vieną galimybę daryti toliaregiškas išvadas apie tikrąjį mūsų kultūros kūrėjų kultūrinį lygį.
2012-05-19

Kaip mūsų protėviai viens kitą pažino

Šiuolaikiniam vyrui lemta visko ieškoti. „Metimo krepšinio aikštelėje“, laimės Anglijoje, sielos ramybės, prasmės, ypač „savęs“ – guru, „Wikipedijoje“ ar vienuolyno Tibete pagalba, ir niekas nebeatitenka mums veltui.
Į viršų