draugiški mačai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „draugiški mačai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „draugiški mačai“.

„Ryto“ prieš sezoninių rungtynių tvarkaraštyje – mačas su „Wolves“

Vilniaus „Rytas“ skelbia pasiruošimo sezonui planą. Giedriaus Žibėno auklėtiniai į sostinę susirinks rugpjūčio viduryje, o pirmosios oficialios rungtynės numatomos rugsėjo 18 d.  Pasiruošimą sezonui vilniečiai pradės rugpjūčio 17 d., prieš tai praėję medicininius patikrinimus. Pirmąją savaitę vyks tik fizinės treniruotės be žaidybinio kontakto.  Rugpjūčio 21 d. komanda išvyks į stovyklą Druskininkuose, kur prasidės treniruotės su kamuoliu.
2023-08-03

„Rytas“ pasiruošimo naujajam sezonui cikle sužais septynias draugiškas rungtynes

Vilniaus „Ryto“ komanda pasirengimo naujajam sezonui cikle sužais septynias draugiškas rungtynes. Vilniečiai pirmąsias pasirengimo rungtynes žais rugpjūčio 26 dieną, kai susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ komanda. Dvikova vyks Raseiniuose. Vėliau LKL čempionai žais Lenkijoje, kur susitiks su Viurcburgo „s.Oliver“ (09.02) ir Varšuvos „Legia“ (09.04) komandomis.
2022-08-17

Jautri akimirka: į Danijos rinktinę sugrįžęs Eriksenas iškart pasižymėjo įvarčiu

Christianas Eriksenas po vasarą Euro 2020 turnyre patirto širdies smūgio sugrįžo į Danijos nacionalinę rinktinę ir pelnė įvartį jau pirmuoju prisilietimu prie kamuolio. Draugiškose rungtynėse Amsterdamo stadione „Brentford“ vidurio puolėjas rungtynes pradėjo būdamas ant atsarginių žaidėjų suolelio, o aikštelėje pasirodė 46-ą minutę. Neįtikėtina, bet pirmuoju prisilietimu prie kamuolio jis pelnė puikųū įvartį ir sumažino Danijos atsilikimą nuo Nyderlandų iki 2:3. Ch.
2022-03-27

„Rytas“ draugiškų mačų ciklą pradės Lenkijoje

Kelionė į kaimyninę šalį ir pirmosios draugiškos rungtynės. Būtent taip Lenkijoje kitą savaitę prasidės Vilniaus „Ryto“ draugiškų rungtynių maratonas. Vloclaveko mieste vilniečiai sužais dvi draugiškas rungtynes.
2021-08-18

„Žalgiris“ paskelbė pasiruošimo naujajam sezonui planą

Kauno „Žalgirio“ klubas sudėliojo pasiruošimo naujajam sezonui planą bei išsirinko datas draugiškų rungtynių ciklui. Žalgiriečiams kitos savaitės pradžioje, rugpjūčio 16–17 dienomis, bus atliktos medicininės patikros bei fizinio rengimo testai. Sutvarkius privalomas priešsezonio procedūras, Martino Schillerio vadovaujami „Žalgirio“ krepšininkai rugpjūčio 18-ąją pradės darbus pirmoje bendroje treniruotėje.
2021-08-10

Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse sutriuškino Velso futbolininkus

Prancūzijos rinktinė draugiškose rungtynėse 3:0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius Velso futbolininkus. Neco Williamsas 26-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir Velso futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje. Karimui Benzema 27-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.