Jautri akimirka: į Danijos rinktinę sugrįžęs Eriksenas iškart pasižymėjo įvarčiu

pergales draugiškuose mačuose šventė favoritai

Christianas Eriksenas po vasarą Euro 2020 turnyre patirto širdies smūgio sugrįžo į Danijos nacionalinę rinktinę ir pelnė įvartį jau pirmuoju prisilietimu prie kamuolio.

Draugiškose rungtynėse Amsterdamo stadione „Brentford“ vidurio puolėjas rungtynes pradėjo būdamas ant atsarginių žaidėjų suolelio, o aikštelėje pasirodė 46-ą minutę.

Neįtikėtina, bet pirmuoju prisilietimu prie kamuolio jis pelnė puikųū įvartį ir sumažino Danijos atsilikimą nuo Nyderlandų iki 2:3. Ch.Eriksenas trejus metus praleido šiame stadione, kuriame rungtyniavo už „Ajax“ ekipą.

Galiausiai Danijos rinktinė rungtynes Nyderlandams pralaimėjo rezultatu 2:4.

„Jei nežiūrėsime į rezultatą, šiandien aš esu pats laimingiausias žmogus. Žinant tai, ką man teko praeiti, sugrįžti į aikštę su Danijos marškinėliais yra tiesiog nerealus jausmas“, – kalbėjo Ch. Eriksenas.

Draugiški mačai vyko ir kituose Europos stadionuose.

Štai Ispanijos rinktinė namuose 2:1 nugalėjo Albanijos futbolininkus.

Pedri 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Etritas Berisha.

Ferranas Torresas 35-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Tikslaus perdavimo sulaukęs Pedri 38-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį dar kartą sėkmingai atrėmė E.Berisha.

F.Torresas 75-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė Ispanijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0. Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Myrto Uzuni 85-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Dani Olmo 90-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininku ir išplėšė Ispanijos rinktinei dramatišką pergalę 2:1.

O Vokietijos rinktinė užtikrintai 2:0 nugalėjo Izraelio futbolininkus. Kai Havertzas 36-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0.

Timo Werneris pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino vokiečių pranašumą 2:0. Julianas Draxleris 69-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Ofiras Marciano meistriškai atrėmė kamuolį.

Yonatanui Cohenui rungtynių pabaigoje nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Paplušėti teko anglams, kurie tik po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo Šveicarijos futbolininkus.

Breelas Embolo 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Šveicarijos rinktinę į priekį 1:0.

Fabienas Frei 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininko atremtas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Luke’as Shaw nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė pusiausvyrą 1:1.

Harry Kane‘as 78-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą Anglijos rinktinės naudai 2:1.

Ricardo Rodriguezas 90-ąją minutę atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.