dominikas windischas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dominikas windischas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dominikas windischas“.

Olimpinis čempionas dieną pradėjo paliktais raktais ir kritimu nuo laiptų

Trečias kartas nemelavo. Trečiąsyk į olimpiadą atvykęs biatlonininkas Arndas Peifferis Pjongčange tapo olimpiniu čempionu. 30-metis vokietis atskleidė, kad įspūdingai pasibaigusi diena prasidėjo siaubingai. „Iš pradžių palikau raktus, teko grįžti. Vėliau nukritau nuo laiptų ir susižeidžiau alkūnę. Pagalvojau: taip, tai gera diena, – juokdamasis ironizavo A. Peifferis. – Tačiau galiausiai viskas baigėsi puikiai. Dar dabar nesuprantu, kas įvyko. To nesitikėjau. Man tai didžiulis siurprizas.
2018-02-11

Tomas Kaukėnas Pjongčange nugalėjo orą, bet ne save

Tomas Kaukėnas Pjongčange pasiekė geriausią biatlonininkų olimpinių žaidynių rezultatą nepriklausomos Lietuvos istorijoje. Vis dėlto, pats sportininkas po finišo neslėpė apmaudo – vieta galėjo būti dar aukštesnė. Norėjo trenkti sau į galvą 27-erių lietuvis 10-ies kilometrų sprinto varžybose užėmė 17-ąją poziciją. T. Kaukėnas nugalėtojui pralaimėjo 44,7 sekundės. „Viršijau savo paties lūkesčius, – iškart po finišo TV3 sakė T. Kaukėnas.