dolmen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dolmen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dolmen“.
REKLAMA
Lengvam skausmui malšinti gali pakakti natūralių priemonių iš gamtos (nuotr. Shutterstock.com) Lengvam skausmui malšinti gali pakakti natūralių priemonių iš gamtos (nuotr. Shutterstock.com)

Lengvam skausmui malšinti gali pakakti natūralių priemonių iš gamtos

Skausmas – viena dažniausių šiandienos sveikatos problemų, vis dėlto žmonijai šis pojūtis nesvetimas nuo pat seniausių laikų. Kaip malšinti lengvą skausmą, jei nesinori kiekvieną kartą vartoti nesteroidinių vaistų nuo uždegimo? Galbūt gamta turėtų mums kažką pasiūlyti Ciberžolės kurkuminas Ciberžolė (Curcuma) – imbierinių (Zingiberaceae) šeimai priklausanti augalų gentis.
2024-06-11
REKLAMA
Užtenka kentėti mėnesinių skausmą – laikas gyventi pilnavertiškai (nuotr. Shutterstock.com) Užtenka kentėti mėnesinių skausmą – laikas gyventi pilnavertiškai (nuotr. Shutterstock.com)

Užtenka kentėti mėnesinių skausmą – laikas gyventi pilnavertiškai

Skausmingos mėnesinės – gana dažna problema, galinti paliesti net iki devyniasdešimt procentų moterų. Itin skausmingos menstruacijos arba sunkios formos dismenorėja pasireiškia net iki penkiolikos – dvidešimt procentų visų mėnesinių skausmą išgyvenančių moterių, tad tai iš ties svarbi ir dažnai pasitaikanti problema, apie kurią reikia kalbėti daugiau ir drąsiau.
2024-05-15
REKLAMA
Atšilo oras – skubame sportuoti gryname ore (nuotr. Shutterstock.com) Atšilo oras – skubame sportuoti gryname ore (nuotr. Shutterstock.com)

Atšilo oras – skubame sportuoti gryname ore

Sportas gryname ore – tikras malonumas, ypač, kai atšyla oras ir atgyja gamta. Deja, bet trauma išvengti pavyksta ne visuomet. Ar žinojote, kas nutinka susižeidus, kaip sau padėti, ką verta turėti kuprinėje ir kada jau prireiks gydytojo konsultacijos? Kas nutinka susižeidus Viena dažniausių traumų – sumušimas, raumenų ar sausgyslių patempimai ir panašios traumos, kurių metu prasideda uždegimas ir dėl to sumušti audiniai parausta, patinsta, juos skauda, jaučiama “plūstanti” šiluma.
2024-03-26
REKLAMA
Trys dažniausios raumenų skausmo priežastys (nuotr. Shutterstock.com) Trys dažniausios raumenų skausmo priežastys (nuotr. Shutterstock.com)

Trys dažniausios raumenų skausmo priežastys

Raumenų skausmas – vienas dažniausių skundų, dėl kurių pacientai kreipiasi į bendrosios praktikos gydytojus. Manoma, kad lėtinius nugaros raumenų skausmus gali jausti net iki 20-40 proc. suaugusių pacientų, o ūminių skausmų bent kartą gyvenime patyrusi didžioji dalis bendrosios populiacijos.
2022-09-28

Viskas, ką jums būtina žinoti apie receptinių vaistų pokyčius

Sveikatos apsaugos ministerija penktadienį pažadėjo, kad iki gegužės pradžios kontrolieriai nebaus vaistinių, jei užfiksuos jose pažeidimų. Tokį sprendimą ministras Aurelijus Veryga priėmė žiniasklaidai pranešus, kad dalis žmonių nebegali įsigyti receptinių vaistų, kuriuos anksčiau nusipirkdavo be recepto.
Į viršų