darželis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darželis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darželis“.

Šiauliuose vagis blokavo prie darželio atvykusių tėvų mašinų užrakinimą, pasisavino pinigus

Šiaulių policija prie vaikų darželio sulaikė vyrą, kuris turėjo svetimų mašinų užrakinimą blokuojantį įrenginį. Manoma, kad tokiu būdu buvo apvogti keli tėvai, kurie savo vaikus atvežė į darželį. Negalėję užrakinti automobilio, jie jį paliko neužrakintą ir prarado daiktus. Kaip skelbia Šiaulių apskrities policija, vasario pradžioje tėtis, į vieną Šiaulių vaikų darželį atvežęs savo atžalą, paspaudė centrinio automobilio užrakto pultelį. Tačiau automobilis neužsirakino net po keleto bandymų.
Kriminalai 2024-05-02

Vilniaus savivaldybė pritarė naujojo darželio Perkūnkiemyje projektui

 Vilniaus miesto savivaldybė pritarė naujo, 290 vaikų talpinančio darželio Perkūnkiemio rajone projektui. Skelbiama, kad gavus statybų leidimus, darbus tikimasi pradėti kitų metų pradžioje. „Naujus darželius Vilniuje planuojame atsižvelgdami į jų poreikį. Džiugu tai, kad darželiai kuriami ne tik kaip ugdymo įstaigos, bet ir kaip bendruomenės centrai.

Skandalingi įtarimai Kauno darželyje: pasitraukusią direktorę kaltina mobingu ir kyšių reikalavimu

Kelios institucijos ir tarnybos jau kurį laiką domisi istorija, susijusia su Kauno lopšeliu – darželiu „Pušaitė“. Įstaigos tėvų tarybos nariai ir kai kurie darbuotojai savo noru iš pareigų pasitraukusią direktorę kaltina mobingu, kyšių reikalavimu bei neteisėtu pinigų gryninimu, tuo tarpu pati vadovė ir jos pusėn stojantys kai kurie darbuotojai įsitikinę esą tai konkurencijos dėl pareigų pasekmė.

Po paviešintų šokiruojančių vaizdų Klaipėdos darželyje – atšaukiama jo direktorė

Dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patikrinimo metu Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Obelėlė“ nustatytų pažeidimų kreiptasi į policiją, taip pat dėl netinkamo darbo organizavimo iš pareigų atšaukiama „Obelėlės“ direktorė Asta Vainiutė, teigiama Klaipėdos miesto savivaldybės pranešime spaudai.

Kauno savivaldybė nebekompensuos mokesčių už vaikus privačiuose darželiuose

Antradienį Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje nuspręsta pripažinti sprendimą dėl mėnesinio mokesčio privačiose ikimokyklinio ugdymo įstaigose kompensavimo netekusiu galios, rašo portalas Kas vyksta Kaune. Portalo duomenimis, 30 tarybos narių balsavus už, o 7 susilaikius, buvo priimtas sprendimas pripažinti 2014 m. lapkričio 6 d. savivaldybės priimtą sprendimą dėl kompensavimo tvarkos negaliojančiu.
Aktualijos 2024-03-13

Atidarytas naujas modulinis darželis Vilniaus rajone

Vilniaus rajone, Mickūnuose, atidarytas naujas modulinis darželis, į kurį vaikai pradės rinktis jau šį mėnesį. „Sveikinu visą bendruomenę, labai laukusią šio darželio atidarymo. Ikimokyklinis ugdymas yra itin reikšmingas etapas, kai formuojasi pažintiniai vaiko gebėjimai, turintys didelės įtakos jo sėkmei pradėjus lankyti mokyklą.
Aktualijos 2024-03-12

Šalia Vilniaus atidaromas naujas modulinis darželis

Vilniaus rajone, Mickūnuose, antradienį atidaromas naujas modulinis darželis. Kaip pranešė ministerija, darželį atidarys švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas.  Naujas darželio pastatas įkurtas šalia jau veikiančio, tačiau visų norinčių vaikų nebesutalpinančio Mickūnų vaikų lopšelio-darželio. Jį dabar lanko 87 vaikai, eilėje laukia kelios dešimtys. Pirmieji naujokai į naująjį modulinį darželį susirinks jau šį mėnesį, bus atidarytos dvi naujos grupės.
Aktualijos 2024-03-12

Marijampolėje prasidėjo vaikų lopšelio-darželio renovacijos darbai

Marijampolės savivaldybė informuoja, kad vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ prasidėjo renovacijos darbai. „Po atnaujinimo švietimo įstaiga džiaugsis ergonomiškesniu pastatu ir sutvarkyta aplinka. Tam skyrėme kiek daugiau nei 800 tūkst. eurų iš savivaldybės biudžeto“, – išplatintame pranešime cituojama Marijampolės savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė.
2024-03-06

Šį skelbimą pamačiusi moteris pakraupo, o paskambinus nurodytu numeriu – dar didesnis netikėtumas: paaiškėjo, kas vyksta

Vieną gyventoją nustebino darželyje pamatytas vaizdas – Ignalinos atominė elektrinė platina darbo skelbimus, skatinančius darbintis įmonėje. Su portalu tv3.lt susisiekusi skaitytoja klausė, ar įstatymai nedraudžia tokių darbo skelbimų kabinti darželiuose. Savo ruožtu Ignalinos elektrinė teigia, kad Valstybinės darbo inspekcijos teigimu, įstatymai nenumato, kokiose vietose draudžiama kabinti darbo skelbimus.

Kauno lopšelio-darželio direktorei mesti rimti kaltinimai – tušti?

Neseniai socialiniuose tinkluose plačiai paplito įrašas, kuriame teigiama, jog darbo sąlygos Kauno darželyje „Pušaitė“ yra labai prastos, o direktorė prieš ten dirbančius naudoja psichologinį smurtą.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų