darius dikčius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius dikčius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius dikčius“.

Jauniai Europos čempionate sutriuškino kroatus ir kovos dėl penktosios vietos

Triuškinančią pergalę Lenkijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 18 metų) vaikinų čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė, kuris 87:60 (21:13, 20:19, 22:10, 24:18) sutriuškino Kroatijos komandą ir sekmadienį kovos dėl penktosios pozicijos.
2011-07-30

Lietuvos 18-mečiai Europos jaunių čempionate iškovojo antrąją pergalę

Antrąją pergalę Lenkijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 18 metų) vaikinų krepšinio čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė. Trenerio Dariaus Dikčiaus auklėtiniai antrojo turo rungtynėse D grupėje penktadienį 82:79 (23:19, 22:17, 16:17, 21:26) įveikė Italijos krepšininkus. Kelialapį į antrąjį etapą užsitikrinusioje mūsų šalies komandoje rezultatyviausiai žaidė Osvaldas Olisevičius. Jis pelnė 23 taškus. Tomas Lekūnas surinko 19 taškų, o Paulius Semaška pridėjo 10 taškų.
2011-07-22

Jaunių rinktinei teko stiprūs varžovai

Šią vasarą pirmą kartą rengiamame pasaulio jaunių (iki 17 metų) vaikinų krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė žais A grupėje kartu su Kinijos, Egipto, Argentinos, JAV ir Serbijos komandomis. Tai paaiškėjo trečiadienį Hamburge (Vokietija) ištraukus burtus. B grupėje rungtyniaus Kanados, Lenkijos, Pietų Korėjos, Ispanijos, Australijos ir Vokietijos krepšininkai. Čempionatas vyks liepos 2-11 dienomis Hamburge. Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į ketvirtfinalius.
2010-02-10

Ar Lenkijoje viskas bus kitaip?

Liko jau vos kelios dienos iki Europos čempionato starto, o Lietuvos krepšinio sirgaliai ir ekspertai vis labiau nerimauja dėl neužtikrinto mūsų rinktinės žaidimo draugiškose rungtynėse. Šiemet Europos sidabrą laimėjusios Lietuvos šešiolikmečių krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Darius Dikčius nesureikšmina jų ir jose vyrų krepšinio rinktinės daromų klaidų.
2009-09-02

Jaunučiams – Europos čempionato sidabras

Europos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio čempionato finalo rungtynėse Lietuvos rinktinė 64:70 (12:21, 14:13, 22:17, 16:19) nusileido Ispanijos krepšininkams ir Senojo žemyno pirmenybėse liko antroje vietoje. Nors susitikimą dvitaškiu pradėjo Paulius Semaška, pilnutėlės sporto halės palaikomų lietuvių puolimas strigo beveik viso ketvirčio metu.
2009-08-16

Jaunučių treneris: Ko norėjome, tą ir turime

Į Europos krepšinio čempionato finalą patekusios Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinės vyr. treneris Darius Dikčius spaudos konferencijoje tryško džiaugsmu. „Emocijos pačios geriausios, juk žaisime Europos čempionato finale. Ko norėjome, tą ir turime. Galvoju, kad „ant tų emocijų“ gal ir finalas pasiseks“, - spaudos konferencijoje dar neatsitokėjęs po euforijos kalbėjo D. Dikčius.
2009-08-16

Europos čempionatui šeimininkai pasirengę

Paaiškėjo žaidėjų dvyliktukas, atstovausiantis Lietuvai rytoj, ketvirtadienį, Kaune prasidėsiančiame Europos vaikinų jaunučių (iki 16 metų) krepšinio čempionate. Per paskutines kontrolines rungtynes Dariaus Dikčiaus treniruojami krepšininkai laikinojoje sostinėje 87:56 (34:13, 22:10, 20:15, 11:18) sutriuškino Prancūziją ir 93:81 (28:24, 28:13, 18:23, 19:21) - Italiją.
2009-08-05

Treneris Darius Dikčius: „Tikėjau, kad galime iškovoti auksą“

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų krepšinio turnyro finale penktadienį Lietuvos rinktinė 80:66 (16:16, 18:13, 22:24, 24:13) nugalėjo Rusijos komandą ir apgynė prieš dvejus metus Serbijoje iškovotą čempionės titulą. "Dar kartą įrodėme, kad Lietuvos krepšinis yra aukščiausio lygio, - po pergalės sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Darius Dikčius. - Mūsų uždavinys buvo laimėti šį turnyrą.
2009-07-24

Jaunieji Lietuvos krepšininkai tapo olimpinio festivalio čempionais! (papildyta)

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų krepšinio turnyro finale penktadienį Lietuvos rinktinė 80:66 (16:16, 18:13, 22:24, 24:13) nugalėjo Rusijos komandą ir apgynė prieš dvejus metus Serbijoje iškovotą čempionės titulą. Mūsų šalies rinktinei, kurią treniruoja Darius Dikčius ir Egidijus Ženevičius, 19 taškų pelnė Rokas Narkevičius (6 atkovoti kamuoliai), 16 - Tomas Lekūnas, 13 - Tauras Jogėla.
2009-07-24

Jaunieji Lietuvos krepšininkai pirmąjį etapą baigė be pralaimėjimų

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų krepšinio turnyro B grupės trečiosiose rungtynėse trečiadienį Lietuvos rinktinė 77:72 (21:21, 17:12, 17:19, 22:20) įveikė Turkijos krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų. Mūsų šalies rinktinei, kurią treniruoja Darius Dikčius ir Egidijus Ženevičius, 21 tašką pelnė Tauras Jogėla (8 atkovoti kamuoliai), 18 - Tomas Lekūnas, 13 - Mantas Mockevičius.