danielis sordas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielis sordas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielis sordas“.

Pasaulio ralio čempionato starte – prancūzo S. Loebo triumfas

Savaitgalį prasidėjusio pasaulio automobilių ralio čempionato pirmąjį etapą – Airijos ralį – laimėjo penkiskart pasaulio čempionas Prancūzijos atstovas 34-erių metų amžiaus Sebastianas Loebas, vairuojantis „Citroen C4“. Nugalėtojo vardą ginantis prancūzas 19 greičio ruožų, kurių bendras ilgis – 366,75 km, įveikė per 2 val. 48 min. 25,7 sek. Antrąją vietą užėmė jo komandos kolega ispanas Danielis Sordas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 27,9 sek.
2009-02-02

S. Loebas iškovojo penktą pergalę iš eilės

Penktąją pergalę iš eilės pasaulio automobilių ralio čempionate iškovojo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas su „Citroen C4“. Keturiskart planetos čempionas sekmadienį užtikrintai laimėjo 13-ąjį pasaulio čempionato etapą - Prancūzijos ralį Korsikoje. Tai buvo dešimtoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 46-oji karjeroje. Prancūzijos lenktynininkas ralį Korsikoje laimėjo ketvirtus metus iš eilės.