danielis lencina-ribesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielis lencina-ribesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielis lencina-ribesas“.

„Deviso taurėje“ – lietuvių triumfas

Vilniuje, Vito Gerulaičio teniso akademijoje, paaiškėjo „Deviso taurės“ Europos-Afrikos zonos II-os grupės dvikovos tarp Lietuvos ir Gruzijos tenisininkų nugalėtojai. Jais tapo Lietuvos atstovai, kurie iškovojo trečią pergalę ir triumfavo bendru rezultatu 3:2. Lemiama tapo dvikova tarp Dovydo Šakinio ir Iraklio Labadzės.
2009-03-08

„Deviso taurės“ dvejetų mače – Gruzijos atstovų triumfas

Šiandien Vilniuje, Vito Gerulaičio teniso akademijoje, buvo sužaistas „Deviso taurės“ Europos-Afrikos zonos II-os grupės dvikovos tarp Lietuvos ir Gruzijos rinktinių dvejetų mačas. Jame pergalę šventė ir savo komandą į priekį išvedė gruzinų Lado Chikhladzes ir Iraklio Labadzes pora.
2009-03-07

„Deviso taurės“ starte – Lietuvos ir Gruzijos komandų pergalės (2 VIDEO)

Šiandien Vilniuje, Vito Gerulaičio teniso akademijoje, prasidėjo „Deviso taurės“ Europos-Afrikos zonos II-os grupės dvikova tarp Lietuvos ir Gruzijos rinktinių. Pirmame dienos susitikime raketes surėmė geriausias mūsų šalies tenisininkas 18-metis Ričardas Berankis (ATP 462) ir 20-metis Georgijus Khrikadze. Nors mačo pradžia lietuviui susiklostė gana komplikuotai ir jis savo padavimo metu buvo atsilikęs net 0:40, vis dėlto jis sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir laimėti pirmą geimą.
2009-03-06

Ar Lietuvos teniso rinktinė įveiks gruzinus?

Iš stipriausių šalies tenisininkų suburta Lietuvos rinktinė šį savaitgalį (kovo 6-8 d.) „Deviso taurės“ Europos-Afrikos zonos II-os grupės mače susikaus su gruzinais. Prieš būsimą akistatą abiejų komandų žaidėjai neslepia savo ambicijų ir žada įnirtingą kovą.
2009-03-04

Lietuvos prezidento taurės finalai be lietuvių

Tenisininkų Gvido Sabeckio ir Danielio Lencinos-Ribeso klaidos bei netikslūs smūgiai lėmė tai, kad dėl Lietuvos prezidento taurės nekovos nė vienas lietuvis. Dvejetų varžybų pusfinalyje 24 m. Gvidas Sabeckis (595-oji pasaulio raketė) ir ispanų kilmės lietuvis 31 m. ispanas Danielis Lencina-Ribesas 2:6, 3:6 pralaimėjo švedo Timo Goranssono ir dano Thomaso Kromanno duetui.
2008-08-09

Lietuvos tenisininkai nugalėjo norvegus ir iškovojo kelialapį į kitą grupę

Armėnijos sostinėje vykstančiose 2008 metų Deviso taurės (Davis Cup) teniso turnyro - neoficialaus komandinio pasaulio čempionato - Europos-Afrikos zonos III grupės varžybose Lietuvos rinktinė atidėtose rungtynėse 2:1 įveikė Norvegijos ekipą ir, nepriklausomai nuo paskutinio mačo, iškovojo kelialapį į aukštesniąją II grupę.
2008-05-11

Netikėta Lietuvos teniso rinktinės pergalė prieš turnyro favoritus

Armėnijos sostinėje vykstančio 2008 metų Deviso taurės (Davis Cup) teniso turnyro - neoficialaus komandinio pasaulio čempionato - Europos-Afrikos zonos III grupės varžybose antrąją pergalę iš eilės iškovojo Lietuvos rinktinė. Penktadienį Lietuvos tenisininkai lemiamame B pogrupio mače 2:1 įveikė favorite laikytą Bosnijos ir Hercegovinos komandą.
2008-05-10

Pasaulio teniso čempionate – pirmoji Lietuvos pergalė

Pirmąją pergalę Armėnijos sostinėje vykstančiame 2008 metų Deviso taurės (Davis Cup) teniso turnyro - neoficialaus komandinio pasaulio čempionato - Europos-Afrikos zonos III grupės varžybose iškovojo Lietuvos rinktinė. Ketvirtadienį Lietuvos tenisininkai antrame B pogrupio mače 3:0 nugalėjo antrąją nesėkmę patyrusią Ganos ekipą.
2008-05-09

Deviso taurės teniso turnyre Kaire lietuviai buvo treti

Aštuonių ekipų Deviso taurės - komandinių vyrų teniso varžybų - Europos-Afrikos zonos III grupės turnyre Egipte trečiąją vietą užėmė dėl dviejų kelialapių į antrosios grupės varžybas kitame sezone kovoję lietuviai.Savaitgalį turnyro lyderių pogrupio mače Lietuvos ekipa 2:1 nugalėjo Turkiją, tačiau lemiamą mačą sekmadienį 1:2 pralaimėjo Egipto komandai.
2007-05-14

Antroji Lietuvos tenisininkų pergalė Deviso taurės turnyre Kaire

Antrąja pergale aštuonių ekipų Deviso taurės - komandinių vyrų teniso varžybų - Europos-Afrikos zonos III grupės turnyro Egipte keturių ekipų A pogrupio varžybas baigė bei dė vieno iš dviejų kelialapių aukštesnį divizioną kovos Lietuvos rinktinė.Antrąją vietą A pogrupyje užėmę lietuviai, penktadienį 2:1 nugalėjo Moldovos komandą.