Aštuonių ekipų Deviso taurės - komandinių vyrų teniso varžybų - Europos-Afrikos zonos III grupės turnyre Egipte trečiąją vietą užėmė dėl dviejų kelialapių į antrosios grupės varžybas kitame sezone kovoję lietuviai.

Savaitgalį turnyro lyderių pogrupio mače Lietuvos ekipa 2:1 nugalėjo Turkiją, tačiau lemiamą mačą sekmadienį 1:2 pralaimėjo Egipto komandai.

Susitikime su turkais Danielis Lencina-Ribesas 6:3, 2:6, 3:6 pralaimėjo Marseliui Ilhanui, Ričardas Berankis 6:0, 7:6 (7:3) įveikė Erguną Zorlu, o D. Lencinos-Ribeso ir Gvido Sabeckio duetas 6:2, 7:6 (7:3) privertė pasiduoti Haluką Akkoyuną poroje su E. Zorlu.

Mače su turnyro šeimininkais R. Berankis 5:7, 6:7 (13:15) nusileido Karimui Maamounui, G. Sabeckis 4:6, 4:6 turėjo pripažinti Mohammedo Maamouno pranašumą, o Simas Kučas poroje su D. Lencina-Ribesu 7:6 (7:5), 7:5 nugalėjo Omarą Hedayetą ir Ahmedą-Shelbą Morsy.

Be antrąją vietą užėmusių Egipto tenisininkų, kelialapį į Europos-Afrikos zonos II grupę iškovojo turnyro Kaire nugalėtoja Airijos rinktinė, o šios zonos IV grupėje kitą sezoną rungtyniaus varžybų Egipte autsaideriai - Islandijos bei San Marino tenisininkai.