d. jauniškis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. jauniškis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. jauniškis“.

Vanagui atlikta papildoma riešo operacija, praleis varžybas

Lenktynininkas Benediktas Vanagas vis dar jaučia devynių Dakaro startų pasekmės. Sportininkui šių metų kovą buvo atliktos dvi operacijos – dešiniojo peties ir riešo. Po dviejų mėnesių trukusio gijimo ir reabilitacijos proceso paaiškėjo, jog reikalinga papildoma chirurginė riešo intervencija, kurios metu bus šalinamas sąnario nestabilumas, trukdysiantis lenktyniauti ateityje.
2021-06-10

Jauniškis apie sukrečiančius 1991-ujų įvykius: „Tuo metu visi mes gyvenom laisvės troškimu“

Šį vakarą specialioje laidoje „Karštai su tv3.lt” kalbėsime apie mažiau žinomus, bet ne mažiau svarbius sausio įvykius, vykusius dar iki sausio 13-osios, apie specialų Apsaugos skyrių, kodėl V. Landsbergiui reikėjo antrininko, apie iškastą požeminį tunelį po Parlamentu ir daugelį kitų įdomių dalykų. Laidos svečiai – Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas ir Valstybės saugumo departamento vadovas Darius Jauniškis.
2021-01-11

Rusija didina investicijas į propagandą lietuvių kalba

Lietuvos visuomenė tampa vis atsparesnė priešiškai propagandai, tačiau Rusija neatsitraukia – didinamos investicijos į turinį lietuvių kalba, sako Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas.
Aktualijos 2019-01-30

VSD direktorius užminė mįslę: galimai tarp sulaikytųjų – Prunskienės sūnus

LRT televizijos laidoje „Savaitė“ dalyvavęs VSD direktorius Darius Jauniškis nepaneigė, kad tarp sulaikytųjų galimo šnipinėjimo Rusijai byloje yra ir Kazimieros Prunskienės sūnus Vaidas Prunskus. – Pone direktoriau, dar vienas labai įdomus klausimas, tiksliau, įdomi pavardė. Tos pavardės jau yra viešumoje ir tarp sulaikytųjų yra Vaidas Prunskus, taip pavadinta.

VSD direktorius apie CŽV kalėjimą Lietuvoje: „Nemačiau jokių krauju apšlakstytų sienų“

Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis sako, kad prokuratūra turi pateikti galutines išvadas dėl Europos Žmogaus Teisių Teismo kaltinimų, jog Lietuvoje prieš daugiau kaip 10 metų veikė slaptas amerikiečių kalėjimas. „Aš pats esu tame tariamame kalėjime buvęs ir ne kartą, aš ten nemačiau jokių krauju apšlakstytų sienų ar dar kažko. Man ten įtarimų nekilo. Bet kaip ten bebūtų, gal kam nors naudinga tuos burbulus pūsti... yra kaip yra.

VSD vadovas grėsmes saugumui įvertino

Situacija grėsmių nacionaliniam saugumui kontekste yra ramesnė, sako Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Darius Jauniškis. „Iš esmės galbūt pasakysiu, kad ramesnė situaciją, tiesiog. Tik tiek“, – BNS trečiadienį sakė D. Jauniškis po uždaro Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) posėdžio, kuriame buvo pristatytas grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas. Daugiau VSD vadovas nekomentavo ir siūlė laukti viešo grėsmių vertinimo pristatymo. Jis planuojamas kovo 26 dieną.
Aktualijos 2018-03-14

Medikai planuoja protesto akcijas, galvoja ir apie streikus

Priekaištaudami valdantiesiems dėl per mažai medikams ir rezidentams keliamų algų, naujai įsikūrusio Lietuvos medikų sąjūdžio (LMS) vadovai sausį planuoja protesto akcijas. LMS pirmininkas Darius Jauniškis BNS ketvirtadienį sakė, kad piketai ar mitingai prasidės sausį. „Kada tas vyks, kokia bus protesto akcijos forma, mes dar išdiskutuosime, mes dar nuspręsime, bet kad bus ar piketai, ar mitingai, ar streikai, iš tikrųjų jie bus.
Aktualijos 2017-12-21

Paskelbta, kas vadovaus Lietuvos medikų sąjūdžiui

Lietuvos medikų sąjūdžiui vadovaus plastikos chirurgas Darius Jauniškis. Tai BNS patvirtino vienas iš šio medikų judėjimo kūrėjų šeimos gydytojas Vytautas Kasiulevičius. „D. Jauniškis yra garsus plastikos chirurgas ir vienas iš sąjūdžio iniciatorių“, – sakė V. Kasiulevičius. Naujai susikūrusi organizacija iki šiol pirmininko neturėjo. Ketvirtadienį vykusiuose rinkimuose organizacijos tarybos pirmininke išrinkta embriologė Živilė Gudlevičienė. Anksčiau tarybai vadovavo V. Kasiulevičius.

VSD vadovas: terorizmo grėsmę kelia tie, kurie gyvena kartu su mumis

Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis pabrėžia, kad pagrindinė grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui išlieka agresyvėjanti Rusija. Vis dėlto, anot jo, teroristų atakos Europoje parodė, jog terorizmas tampa vis didesniu iššūkiu, apie kurį vertėtų susimąstyti ir Lietuvai. Trečiadienį VSD ir Antrajam operatyvinių tarnybų departamentui (AOTD) pristačius grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimo ataskaitą, Seime surengta spaudos konferencija šiai ataskaitai aptarti.

VSD vadovas po atakų Paryžiuje: Lietuva turėtų eiti tuo pačiu keliu

Reaguojant į terorizmo pavojų, reikėtų steigti krizių valdymo centrą, sako Valstybės saugumo departamento vadovas Darius Jauniškis. „Vyriausybę informavome, kokių buvo veiksmų imtasi, kad buvo susirinkusios koordinacinės grupės, operatyviai sureaguota.
Aktualijos 2015-11-16
REKLAMA
REKLAMA

VSD direktoriaus komandoje dirbs trys pavaduotojai vietoje įprastų keturių

Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus komandoje dirbs vienu pavaduotu mažiau nei anksčiau - trys vietoje keturių. „Direktorius Darius Jauniškis, tęsdamas VSD restruktūrizaciją, jau suformavo visą savo pavaduotojų komandą. Vietoje buvusių keturių VSD direktoriaus pavaduotojų dirbs trys“, - BNS raštu sakė departamento atstovas spaudai Vytautas Makauskas.
Aktualijos 2015-11-01

VSD direktorius Darius Jauniškis: žvalgybos įstatymas atriša rankas, galima daug padaryti

 Karininkas iš slaptųjų luomo, vienas iš Specialiųjų operacijų pajėgų kūrėjų, 20 metų praleidęs Lietuvos kariuomenėje pulkininkas Darius Jauniškis nebuvo žinomas plačiajai visuomenei. Tačiau prieš pusantros savaitės per vieną dieną jis tapo bene labiausiai giriamu ir daugiausia komplimentų sulaukusiu žmogumi Lietuvoje. Tą dieną Prezidentė paskelbė, kad teikia jį į Valstybės saugumo departamento vadovo postą. Netrukus beveik vienbalsiai šiai kandidatūrai pritarė ir Seimas.
Aktualijos 2015-04-20

Prezidentės patarėja: Lietuvoje vyksta nekonvencinis puolimas

Antradienį Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė naujojo VSD vadovo Dariaus Jauniškio priesaiką. Vyriausioji prezidentės patarėja ekonominės ir socialinės politikos klausimais Giedrė Kaminskaitė Salters „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ teigė, kad D. Jauniškis į Valstybės saugumo departamento vadovo postą esą pasirinktas dėl profesionalumo.
Aktualijos 2015-04-14
Į viršų