craigas adamsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „craigas adamsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „craigas adamsas“.

Pirmasis Dainiaus Zubraus įvartis NHL čempionate

Pirmąjį įvartį šeštose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą. Šeštadienį Vašingtono ledo ritulininkus 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) savo aikštelėje nugalėjo Sent Lujo "Blues" klubas. Vienintelį įvartį svečiams D.Zubrus pelnė antrame kėlinyje, sušvelninęs rezultatą 1:4. Iš viso per beveik 21 žaidimo minutę lietuvis į varžovų vartus smūgiavo 4 kartus.
2003-10-19

NHL pirmenybės: Dariaus Kasparaičio ekipos pergalė ir rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas

Dvidešimt trečią pergalę šešiasdešimtose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą Atlanto divizione užimantis Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (55 tšk.) klubas. Penktadienį namie "Rangers" ledo ritulininkai 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) įveikė Atlanto diviziono autsaiderę Pitsbergo "Penguins" (53 tšk.) komandą.Lietuvis per 12 minučių du kartus smūgiavo į varžovų vartus ir trečiame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.