Pirmąjį įvartį šeštose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą.

Šeštadienį Vašingtono ledo ritulininkus 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) savo aikštelėje nugalėjo Sent Lujo "Blues" klubas.

Vienintelį įvartį svečiams D.Zubrus pelnė antrame kėlinyje, sušvelninęs rezultatą 1:4. Iš viso per beveik 21 žaidimo minutę lietuvis į varžovų vartus smūgiavo 4 kartus. Šiame sezone D.Zubrus yra atlikęs ir du rezultatyvius perdavimus.

Šeštadienio mače įvarčius nugalėtojams pelnė Pavolas Demitra, Chrisas Progneris, Petras Čajanekas bei Keithas Tkachukas.

Vašingtono ledo ritulininkai pergalės iškovoti nesugeba jau penktame NHL mače iš eilės, po įspūdingos pergalės (6:1) sezono atidarymo rungtynėse spalio 9-ąją prieš Niujorko "Islanders".

Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" ekipa šeštadienį rungtynes namie po pratęsimo su Karolinos "Hurricanes" ledo ritulininkais baigė lygiosiomis 2:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0). Lietuvis per 17 žaidimo minučių dukart smūgiavo į svečių vartus bei išvengė baudos minučių.

Įvarčius aikštelės šeimininkams pelnė Ericas Lindrosas bei Markas Messier`as. Svečių ekipoje pasižymėjo Erikas Cloe`as bei Craigas Adamsas.

Kitų šeštadienio NHL mačų rezultatai:

Atlantos "Thrashers" - Čikagos "Blackhawks" 7:5Monrealio "Canadiens" - Toronto "Maple Leafs" 0:1Niujorko "Islanders" - Floridos "Panthers" 2:1Nju Džersio "Devils" - Tampos Bay "Lightning" 2:3Pitsbergo "Penguins" - Detroito "Red Wings" 4:3Minesotos "Wild" - Vankuverio "Canucks" 2:2 (po pratęsimo)Nešvilio "Predators" - Kolumbo "Blue Jackets" 3:2Kalgario "Flames" - Bafalo "Sabres" 0:2Edmontono "Oilers" - Kolorado "Avalanche" 6:3Fynikso "Coyotes" - Filadelfijos "Flyers" 4:5Los Andželo "Kings" - Bostono "Bruins" 3:4San Chosė "Sharks" - Otavos "Senators" 1:4