connoras mcdavidas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „connoras mcdavidas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „connoras mcdavidas“.

Danijoje stebinantys latviai kanadiečiams pralaimėjo po pratęsimo

Pasaulio ledo ritulio čempionate Danijoje toliau galingai rungtyniauja Latvijos rinktinė. Ji su viena varžybų favoričių Kanados komanda tris kėlinius sužaidė lygiai ir pralaimėjo po pratęsimo – 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1). Kanadiečiai 3-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai tikslus buvo Anthony Beauvillier. Latviams rezultatą pavyko išlyginti 42-ąją minutę. Pasižymėjo Kristianas Rubinis. Nors trečiojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą turėjo kanadiečiai, latviai atsilaikė.
2018-05-14

NHL čempionate paaiškėjo visos atkrintamųjų poros

Šiaurės Amerikos ledo ritulio lygoje (NHL) paaiškėjo paskutinioji į atkrintamąsias varžybas patekusi komanda. Po ketverių metų pertraukos tai pavyko padaryti „Toronto Maple Leafs“ ledo ritulininkams. Geriausia reguliaraus sezono komanda tapo Rytų konferencijos čempionė „Washington Capitals“ (55-19-8). Vakaruose nugalėjo „Chicago Blackhawks“ (50-23-9). Statistiškai geriausiu sezono žaidėju tapo „Edmonton Oilers“ puolėjas Connoras McDavidas (100 tšk.