Pasaulio ledo ritulio čempionate Danijoje toliau galingai rungtyniauja Latvijos rinktinė. Ji su viena varžybų favoričių Kanados komanda tris kėlinius sužaidė lygiai ir pralaimėjo po pratęsimo – 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1).

Kanadiečiai 3-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai tikslus buvo Anthony Beauvillier.

Latviams rezultatą pavyko išlyginti 42-ąją minutę. Pasižymėjo Kristianas Rubinis.

Nors trečiojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą turėjo kanadiečiai, latviai atsilaikė. Teko žaisti pratęsimą, kuriame Kanados rinktinė neužtruko – pergalingą įvartį 61-ąją minutę pelnė Connoras McDavidas.

Latviams už pralaimėjimą po pratęsimo atiteko taškas. „Braliukai“ (10 taškų) B grupėje rikiuojasi penkti, kanadiečiai (12 tšk.) – ketvirti.