concacaf

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „concacaf“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „concacaf“.

Atranka į pasaulio čempionatą: JAV ir Kosta Rikos rinktinių pergalės

Antradienį sužaistos likusios dvejos 2014 metų pasaulio futbolo čempionato Centrinės ir Šiaurės Amerikos bei Karibų šalių (CONCACAF) zonos atrankos turnyro rungtynės, kuriose pergales iškovojo pirmaujančios JAV ir Kosta Rikos rinktinės. Šešių komandų turnyro lyderiai JAV futbolininkai savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikė ketvirtojoje pozicijoje likusią Hondūro (7 tšk.) vienuolikę. Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Josmeras Altidore'as (73 min.
2013-06-19

Brazilijoje policija tramdo šimtatūkstantinę riaušininkų minią

Skelbiama, kad didžiuosiuose Brazilijos miestuose protestavo apie 220 tūkst. žmonių. Gyventojai nepatenkinti augančiomis viešojo transporto bilietų kainomis, socialine politika bei milžiniškomis sumomis, skiriamomis futbolo turnyrams rengti, praneša naujienų tarnyba BBC. Protestuotojai mėtė į policininkus akmenis, degino automobilius. Pranešama apie dešimtis sužeistųjų.
2013-06-18

Atranka į Pasaulio čempionatą: Argentina ir Kolumbija sužaidė lygiosiomis

Šią naktį Amerikos žemynuose taip pat buvo žaidžiami kvalifikaciniai mačai dėl patekimo į Pasaulio čempionatą. Turbūt laukiamiausia buvo Argentinos ir Kolumbijos dvikova, kuri pasibaigė be įvarčių 0-0. Argentina agresyviau pradėjo rungtynes ir labai greitai surengė kelias pavojingas atakas, bet Kolumbijos vartininkai Davidas Ospina žaidė dar geriau. Apie 17 minutę Argentina turėjo labai gerą šansą išsiveržti į priekį.
2013-06-08

Pirmoji Meksikos rinktinės pergalė CONCACAF zonos pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyre

Pirmą pergalę 2014 metų pasaulio futbolo čempionato šešių komandų Centrinės ir Šiaurės Amerikos bei Karibų šalių (CONCACAF) zonos atrankos turnyro ketvirtojo turo rungtynėse iškovojo bei lydere tapo Meksikos rinktinė, antradienį svečiuose 1:0 (0:0) įveikusi autsaiderę Jamaikos (2 tšk.) vienuolikę. Pergalingą įvartį antrojo kėlinio pradžioje įmušė Aldo de Nigris (48 min.). Po šios pergalės Meksikos futbolininkai turi šešis taškus ir tašku lenkia rungtynėmis mažiau žaidusią Panamos komandą.
2013-06-05

Juoda katė prajuokino į futbolo mačą susirinkusius žiūrovus

Į futbolo aikštę esame matę išbėgančius nuogalius, vištas, šunis, tačiau ar teko matyti nesėkmių simboliu laikomą juodą katę, kuri bandytų sugluminti varžovų komandos vartininką? Kanadoje, Toronto „BMO Field“ stadione susirinkę žiūrovai, kurie atvyko pažiūrėti CONCACAF Čempionų lygos rungtynių tarp vietos „FC Toronto“ ir Toreono „Santos Laguna“ (Meksika) komandų, prapliupo juoktis, kai į aikštę 83 minutę tarsi raketa šovė juoda katė.
2012-08-29

D. Beckhamas pelnė įspūdingą įvartį smūgiuodamas iš kampinio

„Los Angeles Galaxy“ saugas Davidas Beckhamas dar kartą pademonstravo savo meistriškumą. CONCACAF Čempionų lygos rungtynėse su „Isidro Metapan“ ekipa iš Salvadoro anglas įspūdingu smūgiu nuo kampinio gairelis nuginklavo varžovų vartininką. Kampinis rungtynėse buvo skirtas 45-ą rungtynių minutę, kai Los Andželo komanda pirmavo 2:1. D. Beckhamas siuntė kamuolį į artimiausią vartų kampą. Nuo vartininko rankų atšokęs kamuolys atsidūrė vartų tinkle.
2012-08-24

D. Beckhamą sirgaliai apmėtė alaus skardinėmis ir juostomis

CONCACAF Čempionų lygos ketvirtfinalyje „Los Angeles Galaxy“ klube rungtyniaujantis Deividas Beckhamas buvo apmėtytas alaus skardinėmis ir juostomis, kai ruošėsi kelti kampinį. Indicentas įvyko rungtynėse su „Toronto“ ekipa. Po brito pakelto kampinio Los Andželo klubas įmušė įvartį. Pirmas mačas baigėsi lygiosiomis 2-2. Išlyginamąjį įvartį „Galaxy“ klubui mačo pabaigoje įmušė Landonas Donovanas. „Gerai, kad sužaidėme lygiosiomis.