Šią naktį Amerikos žemynuose taip pat buvo žaidžiami kvalifikaciniai mačai dėl patekimo į Pasaulio čempionatą. Turbūt laukiamiausia buvo Argentinos ir Kolumbijos dvikova, kuri pasibaigė be įvarčių 0-0.

Argentina agresyviau pradėjo rungtynes ir labai greitai surengė kelias pavojingas atakas, bet Kolumbijos vartininkai Davidas Ospina žaidė dar geriau.

Apie 17 minutę Argentina turėjo labai gerą šansą išsiveržti į priekį. Po nesėkmingo žaidimo gynyboje, kamuolys nukrito puolėjui Gonzalo Higuainui po kojomis, tačiau jo stiprų smūgį atlaikė D.Ospina. Visgi kamuolys atšoko Marcosui Roja, bet jis smūgiu galva taip pat neįmušė įvarčio. Kitoje aikštės pusėje bandė pasireikšti Radamelis Falcao, bet ir jam nepavyko pasižymėti.

26 mačo minutę abi ekipos neteko po vieno žaidėjo. G.Higuainas grubiai prasižengė prieš D.Opsiną ir jam teisėjas parodė raudoną kortelę. Raudona kortelė buvo parodyta ir Kolumbijos gynėjui Cristianui Zapatai, kuris buvo supykęs ant G.Higuaino dėl jo pražangos prieš vartininką ir įspyrė puolėjui.

Taigi aikštėje futbolininkų liko tik 20 ir tai sulėtino žaidimo tempą, o dėl to įvarčių iki pertraukos nebuvo. Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo gan ramiai, tačiau vėliau Argentinos žaidimą suaktyvino į aikštę po keitimo išėjęs Lionelis Messi, kuris greitai savo reidas pradėjo džiuginti stadione susirinkusius fanus.

72 minutę Sergio Aguero sugebėjo įmušti įvartį, tačiau užfiksuota nuošalė neleido džiūgauti Argentinai. Iki pat mačo pabaigos L.Messi ir Ko. žaidė aktyviau, tačiau įmušti įvarčio jie taip ir nesugebėjo. Po šių lygiųjų Argentina Pietų Amerikos kvalifikacinėje grupėje su 25 taškais liko pirmoje vietoje, o Kolumbija su 20 taškų liko antroje vietoje.

Trečią vietą taip pat su 20 taškų užima Ekvadoras, kuris šiandien 0-1 nusileido Peru rinktinei, o jei pergalingą įvartį įmušė patyręs puolėjas Claudio Pizarro.

Čilė su 18 taškų užima ketvirtą vietą. Šiandien ši rinktinė svečiuose 2-1 įveikė Paragvajų. Nugalėtojams puikų įvartį pelnė Eduardo Vargasas, o dar vieną pridėjo Arturo Vidalis. Šeimininkų gretose pasižymėjo Roque Santa Cruzas

• 11‘ [1 – 0] Claudio Pizarro

Tuo metu CONCACAF regione šiandien buvo sužaisti trys mačai. Juose svarbias pergales pasiekė JAV ir Kosta Rikos rinktinės.

JAV svečiuose po dramatiškos kovos 2-1 įveikė Jamaiką. Amerikiečiai po pirmo kėlinio pirmavo 1-0, kai 30 minutę įvartį įmušė Jozy Altidore. Visgi Jamaika 89 minutę išlygino rezultatą, o tą padarė Jermainas Beckfordas. Tačiau JAV per pridėtą teisėjo laiką išplėšė pergalę, o savo šalies didvyriu tapo Bradas Evansas.

Tuo metu Kosta Rika namuose 1-0 nugalėjo Hondūrą. Vienintelį rungtynių įvartį 25 minutę įmušė Roy‘usMilleris. Tuo metu Panamos ir Meksikos dvikova baigėsi be įvarčių 0-0.

Po šių mačų Kosta Rika, JAV ir Meksika turi po 7 taškus ir dalinasi 1-3 vietas. Tiesa, Meksika yra sužaidusi vienu maču daugiau.