cetra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cetra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cetra“.

NLRL čempionate baigėsi reguliarusis sezonas

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato aukščiausiame divizione baigėsi reguliarusis sezonas, kurio finiše Elektrėnų “ESSM/Energija" tik po baudinių serijos nugalėjo Vilniaus VNA. Pirmąsias keturias vietas aukščiausiame divizione užėmusios komandos kovo 24 – 25 dienomis Šiauliuose išsiaiškins Lietuvos čempioną, praneša hockey.lt.
2012-03-22

Ledo ritulio čempionate Elektrėnų ESC nugalėjo Rygos klubą

Nacionalinės ledo ritulio lygos atvirajame Lietuvos čempionate Elektrėnų ESC klubas po įnirtingos kovos nugalėjo Rygos “Cetra" (Latvija). Dar pries šią dvikovą tapo aišku, jog abi komandos susitiks finalinio ketverto pusfinalyje. Finalai įvyks kovo 24 – 25 dienomis Šiauliuose, praneša hockey.lt.
2012-03-08

Lietuvos ledo ritulio čempionate įsibėgėja latviai

Lietuvos ledo ritulio čempionate antrą pergalę iš eilės iškovojo Latvijos komanda „Cetra“, kuri aštrina kovą dėl prizinių čempionato vietų, praneša hockey.lt. Latvijos klubas pasiekė antrą pergalę iš eilės Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono rungtynėse Šiauliuose antrą pergalę iš eilės iškovojo Rygos „Cetra“ (Latvija) klubas, kuris rezultatu 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) nugalėjo Elektrėnų ESC klubą.
2011-12-14

NLRL čempionate – muštynės, „kietos“ kovos ir revanšas

Nacionalinėje ledo ritulio lygoje savaitgalį vyko kovos abiejuose divizionuose ir karštų momentų ant ledo netrūko. Šiauliuose Rygos „Cetra“ pasiekė revanšą prieš Kaliningrado „Delovaja Rus“ klubą, o Vilniuje vykusiose rungtynėse neapsieita be muštynių, rašo hockey.lt. „Cetra“ prieš rusus pasiekė revanšą Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione antrą kartą per dvi dienas tarpusavyje susitiko Rygos „Cetra“ (Latvija) ir Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komandos.
2011-12-12

NLRL čempionate – muštynės ir įvarčių gausa

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) aukščiausiame divizione debiutavo Kaliningrado „Delovaja rus“ ekipa. Pirmosios rusų rungtynės Kaune tapo tikra drama – begalė pražangų, nuolat lygus rezultatas ir varžovų, Kėdainių LRK pergalė po bulitų serijos 6:5 (1:1, 1:3, 3:1, 0:0, 1:0). Atkaklioje dvikovoje arčiau pergalės buvo „Delovaja rus“, kuri prieš paskutiniąsias 20 minučių pirmavo 2 įvarčiais. Trečiajame kėlinyje Kėdainių LRK padidino tempą ir Rusijos ekipa nebespėjo paskui lietuvius.
2011-10-30

NLRL čempionate – Elektrėnų „ESSM/Energijos“ pergalė prieš latvius

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) atvirojo čempionato aukščiausiame divizione Elektrėnų „ESSM/Energija“ nepaliko jokių vilčių Rygos „Cetra“ ekipai ir įveikė ją rezultatu 7:0 (1:0, 3:0, 3:0). Pirmajame kėlinyje Elektrėnų klubas ilgai ieškojo galimybių pramušti varžovų gynybą ir sugebėjo varžovų vartininką nuginkluoti vieną kartą. Antrajame kėlinuke išryškėjo lietuvių fizinis pranašumas ir elektrėniškiai jį pavertė trimis įvarčiais.
2011-10-29

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnų klubas partiesė latvius

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione Rygos „Cetra“ namų aikštelėje Šiauliuose 2:4 (0:1, 1:0, 1:3) buvo priversta pripažinti Elektrėnų ESC komandos pranašumą, teigiama pranešime spaudai. Latviai Lietuvos čempionate startavo užtikrintai ir įveikė jauną ir greitą Kėdainių LRK klubą. Tačiau sutikę savęs vertus varžovus, Rygos „Cetra“ ledo ritulininkai neteko pagrindinio pranašumo – protingo žaidimo.
2011-10-27

NLRL čempionate – pergalingas Latvijos klubo debiutas

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionato aukščiausiame divizione pergale debiutavo Latvijos komanda. Rygos „Cetra“ Šiauliuose rezultatu 5:2 (2:1, 0:0, 3:1) palaužė Kėdainių LRK. Latviai pademonstravo, kodėl kaimyninė valstybė vadinama ledo ritulio šalimi. Pirmajame kėlinyje latviai ne patys kūrė progas, o išnaudojo lietuvių klaidas, teigiama pranešime spaudai.