0

Lietuvos ledo ritulio čempionate antrą pergalę iš eilės iškovojo Latvijos komanda „Cetra“, kuri aštrina kovą dėl prizinių čempionato vietų, praneša hockey.lt.

Latvijos klubas pasiekė antrą pergalę iš eilės

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono rungtynėse Šiauliuose antrą pergalę iš eilės iškovojo Rygos „Cetra“ (Latvija) klubas, kuris rezultatu 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) nugalėjo Elektrėnų ESC klubą.

Latviai ilgai ieškojo galimybių pralaužti varžovų gynybą ir ji atsirado tik antrajame kėlinyje, kai Elektrėnų klubas po pašalinimo iš aikštelės turėjo vienu ledo ritulininku mažiau.

Išnaudoję kiekybinę persvarą, latviai sugebėjo įmušti ir žaisdami mažumoje. ESC rezultatą sušvelnino, tačiau neilgam. Rungtynių didvyris, visus keturis klubo įvarčius pelnęs Peteris Ostašovsas, paskutiniajame kėlinyje pasiuntė dar du įvarčius į varžovų vartus ir priartino klubą prie antrosios Lietuvos ledo ritulio čempionato aukščiausio diviziono vietos.

„Cetra“ – „ESC 4:1 (0:0, 1:0, 3:1). „Cetra“: P.Ostašovsas 4 įvarčiai. ESC: P.Kareckas 1 įvartis.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Velniai“ be vargo įveikė „Crazy puck“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje Kauno „Velniai“ be didesnio pasipriešinimo rezultatu 10:1 (4:0, 1:1, 5:0) nugalėjo Kauno „Crazy puck“ komandą.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje „Velniai“ įmušė keturis įvarčius ir komandos pranašumas buvo neginčijamas. Antrajame kėlinuke „Velniai“ stabtelėjo ir leido priešininkams pajusti žaidimą bei pelnyti vienintelį įvartį rungtynėse.

Trečiajame kėlinyje „Crazy pucks“ žaidėjams vėl buvo uždaryti visi keliai link varžovų vartų. Penki įvarčiai be atsako ir „Velniai“ pasiekė dviženklį įvarčių skaičių rungtynėse.

„Crazy puck“ – „Velniai“ 1:10 (0:4, 1:1, 0:5). „Crazy puck“: T.Krūvelis 1 įvartis. „Velniai“: D.Žiukas 3, D.Rudminas, G.Šuliokas po 2, T.Neimavičius, J.Miklaševičius, I.Kupčiūnas po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“              5  5 0 0 0  57:6   15

2. Elektrėnų „Strangers SC“     5  4 0 0 1  34:22  12

3. Kauno „Velniai“              5  3 0 0 2  35:23   9

4. Jonavos „Week on Wings“      4  1 0 0 3  14:27   3

5. Kauno „Monstrai“             5  1 0 0 4  18:50   3

6. Kauno „Crazy puck“           4  0 0 0 4   6:36   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.