bulldogs

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bulldogs“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bulldogs“.

Arlausko universitetą į NCAA finalą atvedė fantastiškas metimas su sirena

Fantastišką pergalę Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) pusfinalyje pasiekė Gonzagos „Bulldogs“ ekipa, kuri po pratęsimo 93:90 (45:44, 36:37, 12:9) palaužė UCLA universiteto „Bruins“ krepšininkus. Gonzagos ekipoje rungtyniaujantis Martynas Arlauskas aikštėje pasirodęs nebuvo trenerio sprendimu. Pergalę „Bulldogs“ ekipai lėmė fantastiškas Jaleno Suggso metimas pratęsimo pabaigoje.
2021-04-04

NCAA vicečempionus aktyviai palaikė Domantas Sabonis ir Kevinas Pangosas

Naktį finale pralaimėjusius ir NCAA vicečempionais tapusius Gonzagos universiteto „Bulldogs“ aktyviai palaikė buvę komandos nariai – lietuvis Domantas Sabonis ir Kauno „Žalgiryje“ rungtyniaujantis kanadietis Kevinas Pangosas. „Dėl šito dirbome metų metus“, – prieš finalą socialiniame tinkle „Facebook“ rašė nuotrauką su „Bulldogs“ marškinėliais įkėlęs D. Sabonis. Domantas Sabonis (nuotr. facebook.com) K. Pangosas buvo aktyvesnis tviteryje.
2017-04-04

NCAA triumfavo įspūdingai finišavęs Šiaurės Karolinos universitetas

Baigėsi „Kovo beprotybė“ ir NCAA sezonas. Šiaurės Karolinos universiteto „Tar Heels“ reabilitavosi po pralaimėjimo praėjusio sezono finale ir šiemet tapo čempione, 71:65 (32:35, 39:30) nugalėjusi Gonzagos universiteto „Bulldogs“. Arizonoje vykusį finalą geriau pradėjo Gonzagos krepšininkai. Jie pirmavo nuo penktosios rungtynių minutės. „Bulldogs“ buvo priekyje 21:14 (11 minutė), 28:21 (15 min.
2017-04-04

Monstriškas Domanto Sabonio žaidimas neišgelbėjo „Bulldogs“ komandos

Gonzagos „Bulldogs“ komanda suklupo. Nors Domantas Sabonis išdarinėjo stebuklus aikštėje – pelnė 19 taškų ir atkovojo net 17 kamuolių – „Bulldogs“ komanda NCAA aštuntfinalyje nusileido 60:63 Sirakūzų „Orange“ komandai. Lietuvis aikštėje praleido 38 minutes. Didžiąją dalį savo pelnytų taškų jis surinko antroje rungtynių pusėje. Puikiai atakavęs D. Sabonis pataikė 8 dvitaškius iš 12 ir prametė tik vieną baudos metimą iš keturių.
2016-03-26

Dvigubą dublį pelnęs Domantas Sabonis su „Bulldogs“ – konferencijos finale

„West Coast“ konferencijos pusfinalyje pirmadienį Domantas Sabonis, stebint savo tėvui Arvydui, pelnė 18 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir padėjo „Gonzaga Bulldogs“ universiteto komandai prasirautį į finalą. Kyle‘as Wiltjeras pridėjo 29 taškus ir „Bulldogs“ įveikė 88:84 BYU krepšininkus. Gonzagos universiteto ekipa kovos dėl WCC čempionų titulo su „Saint Mary“ krepšininkais. Nugalėtojų strategas Markas Few teigė, kad jo auklėtiniai neturėjo laisvos dienos visą sezoną.
2016-03-08

Dvigubų dublių asas Domantas Sabonis driokstelėjo ir San Diege

17 taškų ir 17 atkovotų kamuolių – tokio 19 metų Domanto Sabonio indėlio užteko, kad „Gonzaga Bulldogs“ įtikinamai įveiktų „San Diego“ komandą 82:60. Lietuvio komandos draugas Silas Melsonas pasiekė savo rezultatyvumo rekordą pelnydamas 18 taškų. Šeštadienio rungtynėse „Bulldogs“ turi galimybę tapti NCAA „West Coast“ konferencijos nugalėtojais, jei pavyks laimėti. Tuo tarpu ekspertų akys vis labiau krypsta į legendinio Arvydo Sabonio sūnų.
2016-02-26

Nesulaikomas Domantas Sabonis pelnė jau 17-ą dvigubą dublį šį sezoną

„Gonzaga Bulldogs“ iškovojo dar vieną pergalę NCAA čempionate, o Domantas Sabonis dar kartą pademonstravo puikią sportinę formą – pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko jau 17-ą dvigubą dublį šį sezoną. Prieš D. Sabonio prisidėjo itin rezultatyviai žaidęs Kyle‘as Wiltjeras. Jo sąskaitoje 26 taškai. „Bulldogs“ nugalėjo „Pacific Tigers“ 90:68. Įpusėjus rungtynėms lietuvio vedama ekipa pirmavo 12 taškų ir nesunkiai išsaugojo savo dvigubą pranašumą iki rungtynių pabaigos.
2016-02-19

Dar vienas fantastiškas Domanto Sabonio pasirodymas ir pagerintas rekordas

Starto penkete pradėjęs rungtynes lietuvis pagerino dar vieną rekordą, bet  Gonzagos „Bulldogs“ svarbiausiomis minutėmis išbarstė dviženklę persvarą ir nusileido „St. Mary's“ komandai 67:70. Iš viso mače D.Sabonis pelnė 17 taškų (8/14 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 13  kamuolių,atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 kartus.
2016-01-22

Domantas Sabonis pagerino dar vieną asmeninį rekordą NCAA lygoje

Pirštą susilaužęs Jonas Valančiūnas atsisakė operacijos. Lietuvis taip tikisi greičiau sugrįžti į aikštelę. Tiesa, žaisti jis vis tiek negalės mažiausiai keturias savaites. Tuo metu Domantas Sabonis pagerino dar vieną asmeninį rekordą NCAA lygoje. Galingai naują sezoną pradėjęs jauniausias legendinio Arvydo Sabonio sūnus vėl laužė lanką. 19-metis lietuvis įmetė 15 taškų ir atkovojo net 14 kamuolių. Tai naujas Domanto Sabonio rekordas NCAA lygoje.
2015-11-22

Domantas Sabonis – koledže žaidžiantis NBA kalibro krepšininkas

Amerikiečių žiniasklaida ir krepšinio specialistai negaili ovacijų Domantui Saboniui – 19 metų Lietuvos rinktinės puolėjas su Gonzagos „Bulldogs“ įspūdingai pradėjo naująjį sezoną – pelnė 26 taškus ir triuškinamai laimėjo prieš Pitsburgo ekipą 91:52. „Dariau tai, ko iš manęs tikėjosi komandos draugai. Startas tikrai geras“, - pripažino legendinio Arvydo Sabonio sūnus. Nuo atsarginių suolo pakilęs 208 cm aukštaūgis pataikė 12 iš 13 metimų ir atrodė visiškai pasveikęs po nugaros traumos.