Savo svajonių sezoną JAV aukštųjų mokyklų krepšinio pirmenybių (NCAA) atkrintamosiose varžybose pratęsė Gonzagos "Bulldogs" universiteto komanda su Domantu Saboniu.

Penktadienį turnyro aštuntfinalyje Gonzagos "Bulldogs" krepšininkai 74:62 (35:28, 39:34) nugalėjo "UCLA Bruins" ekipą ir, iškovoję jau 35-ą pergalę 37-ose šio sezono rungtynėse, pirmą kartą nuo 1999 metų pateko tarp aštuonių pajėgiausių NCAA komandų.

Po keitimo susitikimą pradėjęs nugalėtojų pirmakursis iš Lietuvos pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 8 (3 puolime) kamuolius, sykį suklydo ir prasižengė 5 kartus. Per 21 žaidimo minutę D.Sabonis pataikė 6 dvitaškius iš 9, tačiau vienintelis jo baudos metimas buvo netikslus.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Przemekas Karnowskis, 14 - Byronas Wesley, 10 - Kevinas Pangosas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Tony's Parkeris, Normanas Powellas (po 16 tšk.) bei Isaacas Hamiltonas (11 taškų).

Sekmadienį regiono finale Gonzagos komanda susitiks su favoritais laikomas ir pirmąjį reitingą turinčiais Diuko "Blue Devils" krepšininkais, kurie NCAA aštuntfinalyje 63:57 (27:22, 36:35) įveikė Jutos "Utes" ekipą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.