bugatti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bugatti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bugatti“.

Patys svarbiausi Ferdinando Piëcho projektai

Ferdinandas Piëchas – daugeliui praeivių šio žmogaus pavardė nekelia absoliučiai jokių asociacijų, tačiau benzingalviams, Ferdinandas Piëchas yra geriau žinomas kaip talentingas inžinierius ir nuožmus vadovas, kurio dėka pasaulį išvydo aibė skirtingų, bet įspūdingų ratuočių. Ferdinandą Piëchą galima apibūdinti įvairiai.
2024-03-26

„Venturi“: Ambicingas bandymas tapti prancūzišku „Porsche“

Vokietija didžiuojasi „Porsche“, Italija – „Ferrari“, D. Britanija – „Aston Martin“. Tuo tarpu Prancūzija... Apart apribotos „Bugatti“ markės veiklos, ši šalis iki šiol neturi sportiškų automobilių gamintojos, kuria būtų galima didžiuotis ir girtis. „Porsche“ ar „Ferrari“ lygio gamintojo trūkumas yra mažų mažiausiai keistas, mat Prancūzijos automobilių pramonė ženkliai prisidėjo prie automobilio – kaip transporto priemonės – tobulėjimo.
2024-03-06

Pasiklausykite: „Bugatti“ leido išgirsti būsimo superautomobilio variklio garsą

„Bugatti“ vardu pažymėti automobiliai labai dažnai vadinami inžineriniais stebuklais. Milijonus kainuojantys modeliai kiekvieną kartą liaupsinami dėl išskirtinio komforto, važiavimo savybių, surinkimo kokybės ir dėmesio detalėms, tačiau visi šie privalumai nublankdavo prieš patį svarbiausią komponentą – variklį.
2024-03-01

Švedijos superautomobilių gamintojas ruošiasi pagerinti greičio rekordą: planuoja perkopti 500 km/val. ribą

Dar prieš dvidešimt metų daugelis superautomobilių gamintojų stengėsi priartėti prie stebuklingai atrodančios 400 km/val. ribos, tačiau naujasis tūkstantmetis parodė, jog bendro naudojimo keliais galintys važiuoti automobiliai sugeba ne tik pasiekti, bet ir perkopti 400 km/val. ribą. Dar 2022 metais „Bugatti“ visam pasauliui ištrimitavo žinutę, kurioje buvo siekiama pabrėžti „Bugatti Chiron Super Sport 300+“ galimybes. Tą kartą unikalus „Bugatti“ prototipas sugebėjo pasiekti 490,484 km/val.
2024-02-07

10 greičiausių pasaulio automobilių

Įspūdingas greitis – kai kurių gamintojų pagrindinė siekiamybė. Užsibrėžę vieną, bet konkretų tikslą, jie siekia sukurti velniškai įspūdingas greičio mašinas, su kuriomis norisi ieškoti ilgų tiesiųjų. Greitų automobilių šiandien tikrai netrūksta, tačiau šie automobiliai yra visiškai kitoje lygoje. Visose įmanomose srityse. Pradedant inžineriniais sprendimais ir baigiant jų galimybėmis paspaudus akceleratoriaus pedalą. Ferrari La’Ferrari Maksimalus greitis – 352 km/val.
2023-11-28

Kodėl „Audi“ užsimanė įsigyti „Lamborghini“?

Nišinių automobilių gamintojas, kuris niekada nepasižymėdavo stabilia finansine padėtimi. Šis sakinys aštuntame, devintame ir dešimtame dešimtmečiuose kuo puikiausiai apibūdino „Ferrari“ konkurentu laikytą „Lamborghini“, bet visa tai – praeityje. „Lamborghini“ dabar laikomas sėkmingos transformacijos pavyzdžiu už kurį vertėtų padėkoti ne bet kam, o užsispyrusiems vadybininkams iš „Audi“, kurie į Italiją, rankose laikydami natūralios odos lagaminus, atvyko 1998-aisiais.
2023-06-07

„Bugatti“ kuria ne tik automobilius, bet ir Faberžė kiaušinius

Faberžė kiaušinių rinkimu apsėsti kolekcionieriai netrukus galės pradėti dar vieną medžioklę. Ypatingai brangių automobilių gamintoja „Bugatti“ paskelbė, jog bendradarbiaudama su juvelyrikos kompanija „Asprey“ pagamino 111 išskirtinių kiaušinių, kuriuose bus galima įžvelgti istorinius bendrovės etapus.
2023-05-18

„Bugatti“ iš automobilių kolekcionieriaus atpirko penkis istorinius modelius

Tokiems automobilių gamintojams kaip „Bugatti“, markės istorija ir paveldas yra neatsiejama šios bendrovės dalis. Ettore Bugatti įkurta prancūzų markė nuo pat pirmųjų veiklos dienų gamino įspūdingiausius automobilius pasaulyje, todėl nenuostabu, jog daugelis iš jų atsidūrė privačių kolekcionierių rankose. Vienas iš jų – Hansas Matti. Šio automobilių kolekcionieriaus rankose buvo atsidūrę net penki išskirtiniai „Bugatti“ modeliai, kuriuos bendrovė ryžosi išpirkti.
2022-10-27

Automobilių pardavimų apimtys Europoje: kuriems gamintojams šiemet teks susiveržti diržus?

Naujų automobilių pardavimų apimtys Europoje jau kurį laiką nedžiugina nei gamintojų, nei jais prekiaujančių įmonių atstovų. Vis dėlto, rugpjūčio mėnesio statistika rodo, jog Europos naujų automobilių rinka pademonstravo nežymų ūgtelėjimą. Būtent rugpjūčio mėnesį, kai dauguma gamyklų Europoje stabdo savo veiklą dėl darbuotojų atostogų, naujų automobilių pardavimų apimtys išaugo 4,4 proc.
2022-09-21

Brangiausias modeliukas pasaulyje? „Bugatti“ iš gryno aukso pagamino miniatiūrinę automobilio kopiją

„Bugatti“ niekada nepasižymėjo santūrumu ar siekiu kurti automobilius, kurie būtų nuosaikaus dizaino. „Bugatti“ kiekviename žingsnyje elgiasi nustebinti visą pasaulį. Nepriklausomai nuo to, ar tai automobilis, ar kažkoks aksesuaras ar šiuo atveju – automobilio modeliukas.  „Bugatti“ kompanijos atstovai su juvelyrikos ekspertais iš „Asprey“ sukūrė neeilinę modeliukų kolekciją. Šios kolekcijos pirmagimiu tapo iš gryno aukso pagaminta „La Voiture Noire“ modelio kopija.
2022-02-24
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų