bonucci

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bonucci“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bonucci“.

Du 11 m baudinius realizavęs Leonardo Bonucci nukalė „Juventus“ pergalę prieš „Lazio“

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus. Leonardo Bonucci 23-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus 34-ąją minutę baudos smūgio metu pasiųstas kamuolys atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“. Dejanas Kulusevskis antrojo kėlinio pradžioje atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė Pepe Reinos rankos...
2021-11-20

Apie baudinių seriją prabilęs Southgate‘as: „Tai buvo mano paskyrimai“

Italijos rinktinė Euro 2020 čempionato finale po dramatiškos baudinių serijos 2 – 1 parklupdė Anglijos futbolininkus ir po 53 metų pertraukos iškovojo čempionų titulą. Italai baudinių serijoje realizavo 3 smūgius, tuo tarpu anglai tai padarė 2 sykius. Anglijos rinktinę į priekį jau 2-ą minutę išvedė Luke‘as Shaw, o išlyginamojo įvarčio reikėjo laukti iki antrojo kėlinio, kai 67-ą minutę pasižymėjo finalo geriausiu žaidėju pripažintas Leonardo Bonucci.
2021-07-12

Italų žaidėjai liaupsina trenerį: Antonio Conte – tikras meistras

Europos čempionus ispanus „Euro 2016“ turnyro aštuntfinalyje eliminavusios Italijos rinktinės saugas Leonardo Bonucci neabejoja, kad dėl tokio sėkmingo žaidimo reikia dėkoti treneriui Antonio Conte, o visas sunkus pastarųjų dvejų metų darbas jau pradeda duoti vaisius. L. Bonucci sakė, kad Italijos rinktinės strategas yra „tikras meistras“ po pergalės 2:0 Senojo žemyno pirmenybių aštuntfinalyje prieš Ispaniją.