Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus.

Leonardo Bonucci 23-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.

Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus 34-ąją minutę baudos smūgio metu pasiųstas kamuolys atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“.

Dejanas Kulusevskis antrojo kėlinio pradžioje atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolys atsidūrė Pepe Reinos rankose.

L.Bonucci rungtynių pabaigoje dar kartą sėkmingai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir įtvirtino svečių pergalę 2:0.