belinda snell

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „belinda snell“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „belinda snell“.

JAV rinktinė sutriuškino australes ir iškovojo aukso medalius

Australijos moterų krepšinio rinktinei iš trečią kartą iš eilės olimpiniame finale nepavyko įveikti JAV rintinę. Šeštadienį Pekino olimpiados finale JAV ekipa įtikinamai 92:65 (22:15, 25:15, 22:24, 23:11) nugalėjo Susitikimą sėkmingiau pradėjo planetos čempionės australės, kurios sužaidus keturias minutes įgijo penkių taškų persvarą 9:4. Visgi suaktyvinusios veiksmus gynyboje amerikietės po truputį perėmė iniciatyvą ir likus žaisti dvi minutes iki pirmojo kėlinio pabaigos Kara Lawson dviem tik...
2008-08-23

Australės sutriuškino Kinijos krepšininkes

Antrąja Pekino olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyro finalo dalyve tapo pasaulio čempionė Australijos rinktinė. Australės antrajame pusfinalio mače ketvirtadienį 90:56 (13:11, 21:7, 23:21, 33:17) sutriuškino aikštės šeimininkes kines. Australijos ekipa finale susikaus su JAV krepšininkėmis, o kinių varžove dėl bronzos bus Rusijos komanda. Kinijos krepšininkės australėms priešinosi tik pirmąjį kėlinį.
2008-08-21

Paaiškėjo moterų Eurolygos finalininkės

2007-2008 metų sezono FIBA Eurolygos moterų krepšinio turnyro finalo ketverto finale sekmadienį žais varžybų šeimininkė Brno „Gambrinus SIKA“ (Čekija) ekipa bei nugalėtojos titulą ginanti Maskvos srities „Spartak“ (Rusija) komandą. Mače dėl trečiosios vietos susitiks Prancūzijos krepšinio lygos lyderis Buržo „Basket“ klubas bei Jekaterinburgo UMMC krepšininkės iš Rusijos.