belgijos krepšinio rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „belgijos krepšinio rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „belgijos krepšinio rinktinė“.

Dramatiškoje finalo kovoje ispanes įveikusios Belgijos krepšininkės – pirmą kartą Europos čempionės

Sekmadienio vakarą paaiškėjo Europos moterų krepšinio čempionės, kuriomis pirmą kartą šalies istorijoje tapo belgės. Jos po dramatiškos kovos finale 64:58 (13:17; 12:15; 18:16; 21:10) palaužė Ispanijos rinktinę. Abi komandos rungtynes pradėjo klaidomis, o pirmosios rezultatyvią ataką suorganizavo Ispanijos krepšininkės.
2023-06-25

Slovėnija vos neprisižaidė – nuvertinę belgus išsikapstė tik pačioje rungtynių pabaigoje

Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinė Europos krepšinio čempionato aštuntfinalyje tik po dramatiškos kovos palaužė Belgiją 88:72 (24:19, 20:22, 19:19, 25:12). Slovėnija pirmajame kėlinyje pelnė 10 taškų be atsako ir po M. Tobey dėjimo pirmavo 16:5. Slovėnai po to likusią pirmąją mačo pusę pirmavo, bet susikrauti didesnio pranašumo jiems nepavyko, o kėlinio pabaigoje belgai sugebėjo sušvelninti pranašumą iki 44:41. Trečiajame ketvirtyje belgai vedami Jonavoje praėjusį sezoną rung...
2022-09-10

Atrankoje į Pasaulio taurę – netikėtas serbų pralaimėjimas belgams

Kiek netikėtą pergalę Pasaulio taurės atrankos A grupėje pasiekė Belgijos (2/0) ekipa, kuri namuose 73:69 (13:21, 16:20, 25:22, 19:6) nugalėjo Serbijos (1/1) krepšininkus.
2021-11-28

Belgijos rinktinė – dvejus metus nepralaiminti komanda, baudusi ir Lietuvą

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė penktadienio vakarą patyrė vieną netikėčiausių pralaimėjimų šalies krepšinio istorijoje ir nusileido Danijos nacionalinei komandai. Sekmadienį Dariaus Maskoliūno vadovaujami lietuviai turi puikų šansą reabilituotis – laukia revanšo prieskonį turinti dvikova su Belgija. Vilniuje vykstantis atrankos į Europos čempionatą „burbulas“ Lietuvos rinktinei prasidėjo tikra sensacija.
2020-11-29

Lengvas kąsnis: Lietuvos rinktinė be vargo sudorojo belgus

Antrose Europos krepšinio čempionato E grupės rungtynėse penktadienį Jono Kazlausko auklėtiniai užtikrintai 86:67 sutriuškino Belgijos krepšininkus ir vieną koją jau perkėlė per ketvirtfinalio slenkstį. Rungtynių eiga Per keturias minutes vos tašką nuo baudų metimo linijos sukrapštę lietuviai prabudo po Renaldo Seibučio taškų iš po krepšio. Įpusėjus kėliniui – 5:5. Į aikštę išleistas Jonas Valančiūnas ilgai neužsibuvo – varžovai negailėdami „šienavo“ jam ne tik per rankas, bet ir galvą.
2013-09-13

Serbijos rinktinė vos išnešė sveiką kailį dvikovoje su belgais

Europos vyrų krepšinio čempionato E grupės kovas Serbijos rinktinė pradėjo pergalingai. Dušano Ivkovičiaus auklėtiniai trečiadienį vykusiose rungtynėse po nelengvos kovos rezultatu 76:69 (19:18, 21:18, 14:15, 22:18) įveikė Belgijos nacionalinę ekipą. Pirmąjį ketvirtį serbai laimėjo tik minimalia persvara 19:18, antrąjį ketvirtį taip pat laimėjo neužtikrintai, o trečiąjį kėlinį pralaimėjo vienu tašku. Vis dėlto, paskutiniame kėlinyje serbai sugebėjo pabėgti nuo varžovų 9 taškų persvara.
2013-09-11

Ukrainiečiai paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę mače su belgais

Slovėnijoje vykstančiame Europos vyrų krepšinio čempionate antrosiose pirmojo turo A grupės rungtynėse Ukrainos rinktinė paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš ilgai pirmavusią Belgijos komandą - 58:57 (11:12, 15:24, 14:12, 18:9). Igiris Zaicevas nugalėtojams pelnė 16 taškų, Sergejus Gladyrius - 11, Aleksandras Mišula - 9. Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Christophe'as Beghinas (14 tšk.), Jonathanas Tabu (13 tšk.