0

Europos vyrų krepšinio čempionato E grupės kovas Serbijos rinktinė pradėjo pergalingai. Dušano Ivkovičiaus auklėtiniai trečiadienį vykusiose rungtynėse po nelengvos kovos rezultatu 76:69 (19:18, 21:18, 14:15, 22:18) įveikė Belgijos nacionalinę ekipą.

Pirmąjį ketvirtį serbai laimėjo tik minimalia persvara 19:18, antrąjį ketvirtį taip pat laimėjo neužtikrintai, o trečiąjį kėlinį pralaimėjo vienu tašku. Vis dėlto, paskutiniame kėlinyje serbai sugebėjo pabėgti nuo varžovų 9 taškų persvara. Ir tada belgai jau nebesipriešino, galutinis rezultatas 76:69.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Nenadas Krstičius, 15 - Stefanas Markovičius, 12 - Bogdanas Bogdanovičius. Belgijos rinktinėse išsiskyrė Wenas Mukubu - 16 taškų.