bbox

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bbox“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bbox“.

„Vueltos“ lyderiui – vis mažiau konkurentų

Po 17 etapo, kurį laimėjo prancūzas Anthony Roux („Française des Jeux“), aplenkęs savo tautietį Williamą Bonnet („BBox“) ir vokietį André Greipelį („Columbia“), „Vueltos“ lyderiu ir toliau lieka – Alejandro Valverde. Pasitraukė iš lenktynių Šiame etape nestartavo du italai – Alessandro Ballanas ir Damiano Cunego, o taip pat  australas Stuartas O’Grady („Saxo Bank“) ir belgas Wouteris Weylandt („Quick Step“), kuris vakar patyrė traumą.
2009-09-16

„La Vuelta“: lyderių gretos nesikeičia

16 etapą laimėjo trečią pergalę šiose lenktynėse skaičiuojantis vokietis André Greipelis („Columbia“), pranokęs ispaną Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“) taškų įskaitoje, tačiau nepriartėjęs prie jo bendroje rikiuotėje.
2009-09-15

I. Konovalovas tęsia Ispanijos kalnų šturmą

Atgavę jėgas po poilsio dienos, penktadienį „Vuelta a España“ dalyviai vėl tęsė lenktynes Ispanijos kalnuose. Lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 147-as ir bendroje įskaitoje dar labiau nutolo nuo lyderio poziciją išsaugojusio A. Valverde's , nukritęs iš 120 į 129 vietą. 12 etapo 179,3 km distancijoje „Almería – Alto de Velefique“ dviratininkų laukė išbandymas 4 įkalnėse, kurių paskutinė (1 kategorijos) laukė finalinėje atkarpoje.
2009-09-11

„La Vuelta“: lyderio pozicijoje - A. Valverde

Tituluojamas vienu iš didžiausių „Vuelta a España“ favoritų, ispanas Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“), kuris vakar nusileido Cadeliui Evansui („Silence-Lotto“) 2 min., šiandien pralenkė australą 7 sek. ir iškovojo lyderio marškinėlius. Bendroji įskaita po 9 etapo: 1. Alejandro Valverde (ESP/Caisse d’Epargne) 36 val. 26 min. 40 sek. 2. Cadelis Evansas (AUS/Silence-Lotto)              +7 sek.
2009-09-07

„La Vuelta a España“: kalnai iškėlė naują lyderį (papildyta)

Sekmadienį vykusiame „La Vuelta a España“ pirmajame kalnų etape (8 etapas) lyderiu tapo australas – Cadelis Evansas („Silence -Lotto“), nuo kurio mūsiskis, I. Konovalovas, atsilieka 45 min. 4 sek. (173 vieta iš 189). Etapą laimėjo italas 8 etape „Alzira – Alto de Aitana“ buvo 7 įkalnės, kurių atakose (ypač keturiuose paskutiniuose km) dar kartą persistumdė lyderių rikiuotė. Etapą laimėjo italas Damiano Cunego iš „Lampre“, 204,7 km distanciją įveikęs per 6 val. 4 min. 54 sek.
2009-09-07

Neoficialios „Tour de France 2009“ įskaitos

Kai kurie „Tour de France 2009“ dviratininkai išgarsėja ne rungtynių rezultatais, o fiziniais duomenimis. Prancūzas Samuelis Dumoulinas („Cofidis“) yra įvardintas žemiausiu „TDF 2009“ dviratininku – jo ūgis tik 1 m 59 cm. Aukščiausiu „tituluojamas“ belgas Stijnas Vandenberghas („Katusha“). Jo ūgis – 1,99 m. Kolumbietis Rigoberto Uranas („Caisse d‘Epargne“) yra ir mažiausiai sveriantis dviračių lenktynių dalyvis – 54 kg, ir jauniausias pagal amžių – 22 metai.
2009-07-05

Japonijos dviratininkai „Tour de France 2009“ - po 13 metų pertraukos

„Tour de France 2009“ lenktynės įeina į istoriją tuo, kad šiemet – po 13 metų pertraukos – lenktynėse dalyvaus du japonų dviratininkai – Fumiyuki Beppo („Skill Shimano“) ir Yukiya Arashjiro („BBox“). Jų tėvynainis Kisso Kawamuro dalyvavo „Tour de France“ lenktynėse 1926 m. ir 1927 m., tačiau nesėkmingai. Po 60 metų, „Tour de France“ lenktynininkų gretose buvo dar vienas dviratininkas iš Japonijos – Daisuke Imanaka, tačiau taip pat nepasiekė jokių pergalių.