barbara schett

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barbara schett“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barbara schett“.

Prasidėjo atvirasis Australijos teniso čempionatas

Pirmadienį (01.19) Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirtosios Australijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

Lyderių pergalės WTA serijos moterų teniso turnyre Austrijoje

Austrijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 585 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį pirmuosiuose antrojo rato mačuose pergales iškovojo abi porų favoritėmis laikytos Rusijos tenisininkės - pirmąjį reitingą turinti Anastasija Myskina 6:4, 3:6, 6:2 įveikė tautietę Jeleną Boviną, o ketvirtoji pagal skirstymą Nadia Petrova 4:6, 6:2, 6:1 nugalėjo dar vieną Rusijos tenisininkę Liną Krasnorouckają.
2003-10-23

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse Niujorke

Pirmadienį (08.25) Niujorke prasidėjo atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Varžybų favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters) 6:2, 6:3 nugalėjo korto šeimininkę Amber Liu, trečioji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:0 sutriuškino belgę Els Callens (Els Kalens), devintoji turnyro raketė slovakė Daniela Hantuchova 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Marion Bartoli, o septynioliktoji pagal skirstymą amerikietė Meghann Shaughnes...
2003-08-26

Lyderių pergalės "Acura Classik" WTA serijos moterų teniso turnyre JAV

JAV tęsiasi WTA serijos "Acura Classik" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1 mln. JAV dolerių. Antradienį buvo baigti žaisti pirmojo rato mačai ir prasidėjo antrojo rato kovos, kuriose pergales iškovojo žaidusios pirmojo aštuntuko žaidėjos: 2 ratas:3 - Justine Henin-Hardenne (Belgija) - Eleni Daniilidou (Graikija) 6-1, 6-14 - Lindsay Davenport - Amy Frazier (abi JAV) 6-3, 6-16 - Chanda Rubin (JAV) - Tina Pisnik (Slovėnija) 7-5, 6-09 - Jelena Dokic (Serbija) - Magui Serna (Ispan...
2003-07-30

WTA serijos moterų teniso turnyre Floridoje - lyderių pralaimėjimai

Floridoje (JAV) tęsiasi WTA serijos "Sarasota Clay Court Classic" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 140 tūkst. JAV dolerių. Antradienį turnyro nugalėtojos titulą ginanti varžybų favoritė serbė Jelena Dokič 3:6, 3:6 pralaimėjo Paolai Suarez, ketvirtoji turnyro raketė japonė Ai Sugiyama 2:6, 5:7 turėjo pripažinti ispanės Conchitos Martinez (Končitos Martines) pranašumą, o aštuntoji pagal reitingą rusė Tatjana Panova 3:6, 5:7 nusileido Uzbekistano tenisininkei Irodai Tuliaganovai.