baltrex

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baltrex“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baltrex“.

Po trejų metų pertraukos atnaujintas Lietuvos moterų regbio čempionatas

Keturi Lietuvos regbio klubai subūrė moterų komandas ir tai leido po pertraukos vėl organizuoti šalies moterų regbio čempionatą. Kaune vykusiame Lietuvos čempionato pirmame ture varžėsi Kauno „Ąžuolo“, Vilniaus „Geležinio vilko“ bei Šiaulių „Vairo“ ir „Baltrex“ komandos. Paskutinį kartą 2018 metais vykusiame atvirajame Lietuvos čempionate rungtyniavo dvi Lietuvos komandos iš Marijampolės ir Vilniaus bei dvi kaimyninės Lenkijos ekipos. „Šie metai tapo tikru sprogimu moterų regbyje.
2021-09-27

Kauniečiai sieks nutraukti dešimtmečius trunkantį Šiaulių regbio klubų dominavimą

Baltijos regbio „Top“ lygoje prasideda kova dėl čempionų titulo. Titulą ginantis „Baltrex-Šiauliai“ klubas finale susigrums su vicečempionu Kauno „Ąžuolu“. Pirmosios finalo rungtynės vyks rugsėjo 25 dieną Kaune. Atsakomasis finalo susitikimas, po kurio paaiškės „Top“ lygos čempionai, bus žaidžiamas spalio 2 dieną Šiauliuose.
2021-09-24

Šiauliuose vyks svarbiausias metų Lietuvos regbio mūšis

Šeštadienį Šiaulių Zoknių regbio stadione bus karšta. Būtent čia vyks lemiamos ir intriguojančios dviejų Šiaulių grandų rungtynės dėl regbio „Top“ lygos nugalėtojo vardo. Nugalėtojo titulą ginančio „Baltrex-Šiaulių“ klubo ir daugkartinės šalies čempionės „Vairo-Kalvio“ ekipos akistatos visada būna nepaprastai atkaklios ir dramatiškos.
2016-09-29

„Top“ lygoje favoritai pademonstravo savo jėgą

Savaitgalį vykusiame ketvirtajame regbio "Top" lygos ture užtikrintas pergales iškovojo turnyro favoritės Šiaulių ekipos. Pirmenybių lyderis Šiaulių "Vairo-Kalvio" klubas svečiuose 44:12 (32:0) nugalėjo Kekavos "Transact Pro" (Latvija) ekipą. Nugalėtojams po 10 taškų pelnė Evaldas Štitilis ir Tomas Gaubys, 9 - Kęstutis Marcišauskas, po 5 - Gediminas Marcišauskas, Evaldas Kanopackis bei Mantas Kazlauskas.
2016-09-26

Regbio „Top“ lygos klubų pristatymas: „Baltrex-Šiauliai“

Jau šeštadienį Šiauliuose startuos naujo formato Lietuvos regbio „Top“ lyga. Joje žiūrovų laukia įnirtingos ir atkaklios geriausių Lietuvos ir Latvijos komandų kovos. Keturi klubai pasiryžę kautis dėl naujos gražuolės taurės, kuri jau spalio mėnesį atiteks čempionams. Dėl „Top“ lygos taurės ir apdovanojimų šiais metais varžysis Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“, Šiaulių „Vairo-Kalvio“, Kauno „Ąžuolo-FM Tauro“ ir Kekavos „Transact Pro-Miesnieki“ (Latvija) klubai.
2015-08-19

Lietuvos pašto regbio-7 čempionu po devynerių metų pertraukos tapo „BaltRex-Šiaulių“ klubas

Sekmadienį Vilniuje vyko lemiamas, trečiasis, Lietuvos pašto regbio-7 čempionato turas, kuriame dalyvavo penkios pajėgiausios šalies komandos. Kaip ir buvo tikėtasi, į turnyro finalą pateko dvi Šiaulių ekipos - "BaltRex-Šiauliai" ir nugalėtojo titulą gynęs "Vairo-Kalvio" klubas. Būtent šios komandos tarpusavyje ir turėjo išsiaiškinti, kas taps Lietuvos čempione.
2014-08-31

Lietuvos regbio-15 čempionate paaiškėjo visi prizininkai

Šeštadienį finišavo Lietuvos regbio-15 čempionato finalinis etapas. Buvo sužaistos paskutinės dvejos rungtynės, po kurių išsirikiavo keturios stipriausios Lietuvos komandos. Nugalėtojų titulą jau anksčiau užsitikrino Šiaulių „Vairas-Jupoja“, antrąją vietą iškovojo Kauno „Ąžuolas-Tauras“, o treti liko Šiaulių „BaltRex“ regbininkai. Paskutinėse rungtynėse Šiaulių „BaltRex“ Kaune 29:7 (23:7) nugalėjo vietos „Ąžuolo-Taurą“. Tačiau to nepakako pakilti aukščiau trečiosios vietos.
2013-10-12

Baigėsi pirmasis Lietuvos regbio-15 čempionato turas: kovą tęs Šiaulių, Kauno ir Plungės klubai

Savaitgalį baigėsi pirmasis Lietuvos regbio-15 čempionato turas. Po reguliariojo sezono kovų paaiškėjo, kurie keturi geriausi šalies klubai kovos dėl apdovanojimų. Šiauliams atstovaus net du klubai – Šiaulių „Vairas-Jupoja“ ir „BaltRex“. Finaliniame etape taip pat žais Kauno „Ąžuolas-Tauras“ ir Plungės „Perkūnas“. Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse čempionato lyderis Šiaulių „Vairas-Jupoja“ net 94:0 (47:0) sutriuškino iki tol solidžiai žaidusius Plungės „Perkūno“ regbininkus.
2013-09-02

Lietuvos regbio-15 čempionate Šiaulių „Vairas-Jupoja“ atitrūko nuo varžovų

Trečiadienį Šiauliuose buvo sužaistas dar vienas miesto derbis. Šįkart dėl brangių taškų čempionate varžėsi daugkartinis Lietuvos čempionas Šiaulių „Vairas-Jupoja“ ir šiuo metu paskutinę vietą pirmenybėse užimantis „BaltRex“ klubas, teigiama pranešime spaudai. Po atkaklios kovos, bet nerezultatyvių rungtynių 6:0 (3:0) pergalę šventė „Vairo-Jupojos“ regbininkai. Čempionato lyderiams visus taškus baudos smūgiais pelnė Donatas Vilimavičius.
2013-06-06

Lietuvos regbio-15 čempionatas: Šiaulių derbyje triumfavo „BaltRex“

Trečiadienio vakarą Lietuvos regbio-15 čempionate buvo sužaistos intriguojančios rungtynės tarp dviejų Šiaulių ekipų. Derbyje „BaltRex“ komanda po atkaklios kovos visgi įveikė „Šiaulius“ 25:20 (10:5), teigiama pranešime spaudai. Po šios pergalės „BaltRex“ ekipa uždirbo tris taškus, tačiau jiems tai nepadės pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos. Iš komandos prieš čempionato pradžią buvo atimti 6 taškai už pasitraukimą iš turnyro.