aušra milevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aušra milevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aušra milevičiūtė“.

Burlentininkas J. Bernotas laimėjo pasaulio taurės varžybų finalinį plaukimą

Pasaulio buriavimo taurės varžybų paskutiniojo, septintojo, etapo – „Kieler Woche“ regatos Vokietijoje – „RS–X“ burlenčių klasės finalinį plaukimą laimėjo 22-ejų metų Lietuvos atstovas Juozas Bernotas. Jis galutinėje įskaitoje su 103 baudos taškais po 11 plaukimų užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo lenkas  Przemyslawas Miarczynskis, surinkęs 18 baudos taškų. Iš viso klasifikuoti 44 sportininkai. Pasaulio taurę iškovojo olandas Dorian van Rijsselbergas, surinkęs 58 taškus.
2011-06-23

Buriuotoja G. Scheidt pasaulio taurės varžybose – dvylikta

Olandijoje vykstančiame pasaulio buriavimo taurės varžybų penktajame etape - regatoje „Delta Lloyd Regatta“ - Lietuvos atstovė Gintarė Scheidt „Laser-Radial“ jachtų klasėje po aštuonių plaukimų užima 12-ąją vietą. 28-erių metų olimpinė vicečempionė turi 108 baudos taškus. Pirmauja olandė Marit Bouwmeester (26 b. tšk.). Aušra Milevičiūtė (190 b. tšk.) užima 31-ąją, o Saima Plerpaitė (277 b. tšk.) - 47-ąją vietas. Iš viso klasifikuotos 59 buriuotojos. Varžybos baigsis sekmadienį.
2011-05-28

Buriuotoja A. Milevičiūtė pasaulio taurės varžybose - vienuolikta

Pasaulio buriavimo taurės varžybų šeštajame etape - „Kieler Woche“ regatoje Vokietijoje - 21-erių metų Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė „Laser-Radial“ jachtų klasėje užėmė 11-ąją vietą. Viktorija Andrulytė tarp 59 dalyvių buvo 35-a. Nugalėjo amerikietė Peidž Reili (Paige Railey). Po šešių etapų pirmauja olandė Marit Bauvmester (Marit Bouwmeester), turinti 70 taškų. A. Milevičiūtė (20 tšk.) užima 22-ąją, Gintarė Šeit (Scheidt, 13 tšk.) - 33-iąją, o Viktorija Andrulytė (2 tšk.
2010-06-25

Buriuotoja A. Milevičiūtė laimėjo pasaulio taurės varžybų etapą

Lietuvos buriuotoja Aušra Milevičiūtė tapo Prancūzijoje vykusio pasaulio buriavimo taurės varžybų ketvirtojo etapo - 42-osios regatos „Semaine Olympique Francaise“ - nugalėtoja. 21-erių metų kaunietė triumfavo „Laser-Radial“ jachtų klasėje. Pirmą kartą pasaulio taurės varžybų etapą laimėjusi A. Milevičiūtė gavo 38 baudos taškus. Finaliniame plaukime („Medal Race“) penktadienį Aušra buvo trečia.
2010-05-01

Viktorija Andrulytė Ispanijoje – ketvirta

Ispanijoje vykusių 11-ųjų tarptautinių buriavimo varžybų „Semana Olimpica Canaria de Vela“, „Laser-Radial“ jachtų klasės moterų įskaitoje lietuvė Viktorija Andrulytė užėmė ketvirtąją vietą. 17-metė kaunietė gavo 22 baudos taškus. Tiek pat baudos taškų surinkusi Aušra Milevičiūtė liko šešta, o Saima Plerpaitė (56 b. tšk.) – 17-a. Pirmąją vietą iškovojo ispanė Alicia Cebrian (11 b. tšk.). Vyrų įskaitoje nugalėjo ispanas Adrianas Delgado (10 b. tšk.
2009-12-09

Viktorija Andrulytė Ispanijoje – šešta

Ispanijoje vykstančių 11-ųjų tarptautinių buriavimo varžybų „Semana Olimpica Canaria de Vela“ „Laser-Radial“ jachtų klasėje po keturių plaukimų lietuvė Viktorija Andrulytė užima šeštąją vietą. Buvusi lyderė 17-metė kaunietė turi 22 baudos taškus. Tiek pat baudos taškų turinti Aušra Milevičiūtė užima aštuntąją, o Saima Plerpaitė (56 b. tšk.) – 23-iąją vietas. Pirmauja ispanas Adrianas Delgadas (Adrian Delgado, 10 b. tšk.
2009-12-08

Buriuotoja A. Milevičiūtė pasaulio čempionate užėmė 43-ią vietą

Japonijoje vykusiame pasaulio moterų "Laser-Radial" jachtų buriavimo čempionate Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė užėmė 43-iąją vietą. 20-metė lietuvė po 12 plaukimų surinko 272 baudos taškus. Nugalėjo suomė Sari Multala (33 b. tšk.). Antrąją vietą užėmė Prancūzijos atstovė Sofi de Turkjeim (Sophie de Turckheim, 42 b. tšk.), trečiąją - Pekino olimpinių žaidynių čempionė amerikietė Ana Taniklif (Anna Tunnicliffe, 46 b. tšk.). Čempionate dalyvavo 87 buriuotojos iš 30 šalių.
2009-08-02

Buriuotoja A. Milevičiūtė pasaulio čempionate užėmė 40-ą vietą

Japonijoje vykstančiame pasaulio moterų "Laser-Radial" jachtų buriavimo čempionate po dešimties plaukimų Lietuvos atstovė Aušra Milevičiūtė užima 40-ąją vietą. 20-metė lietuvė turi 190 baudos taškų. Pirmauja suomė Sari Multala, turinti 22 baudos taškus. Čempionate, kuris baigsis sekmadienį, dalyvauja 87 buriuotojos iš 30 šalių.
2009-08-01

Europos buriavimo čempionate lietuvis – 32-as

Danijoje vykstančio atvirojo Europos „Laser-Radial“ jachtų buriavimo čempionato vyrų varžybose Lietuvos atstovas Karolis Janulionis užima 32-ąją vietą. Lietuvis po šešių plaukimų turi 75 baudos taškus. Pirmauja lenkas Wojciechas Zemke, turintis 7 baudos taškus. Moterų varžybose pirmauja amerikietė Paige Railey (18 b. tšk.). Aušra Milevičiūtė užima 42-ąją (96 b. tšk.), Saima Plerpaitė – 69-ąją (148 b. tšk.), o Viktorija Andrulytė – 90-ąją (203 b. tšk.) vietas.
2009-07-14

Lietuvos buriuotojai kaunasi Europos čempionate

Danijoje vykstančio atvirojo Europos „Laser-Radial“ jachtų buriavimo čempionato vyrų varžybose Lietuvos atstovas Karolis Janulionis užima 47-ąją vietą. Lietuvis po keturių plaukimų turi 60 baudos taškų. Pirmauja lenkas Wojciechas Zemke, turintis 3 baudos taškus. Moterų varžybose pirmauja pasaulio čempionė iš Prancūzijos Sarah Steyeart (4 b. tšk.). Aušra Milevičiūtė užima 55-ąją (70 b. tšk.), Saima Plerpaitė – 64-ąją (82 b. tšk.), o Viktorija Andrulytė – 92-ąją (127 b. tšk.) vietas.