aukoti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aukoti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aukoti“.

„Maisto banko“ atiduotuvėse eilės: 30-metis vilnietis Edgaras atėjo prekių žmonai ir 4 vaikams

Lietuvoje vis didėjant maistu sau apsirūpinti neišgalinčių žmonių skaičiui, „Maisto bankas“ padėti kiekvienam iš jų nebepajėgia. Lyginant su pernai metais, maistą neišgalinčių nusipirkti žmonių, kurių pajamos yra mažesnės nei 500 eurų, padaugėjo 7 procentais.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Į „Maisto banko“ atiduotuvę atėjęs 30-metis Edgaras jau susirinko maisto produktų krepšelį sau ir savo šeimai – žmonai ir keturiems vaikams.

Radijo laidų vedėja Elena Karalienė atskleidė gardaus pyrago receptą: išbandykite

Vakar paminėjus saldžiausią metų šventę – „Pyragų dieną“, jau 14 metų iš eilės gyvuojanti tradicija kviečia žmones dalintis ne tik pyragais, bet ir gerumu, ištiesiant pagalbos ranką „Išsipildymo akcijos“ herojams. „Power Hit Radio“ laidų vedėja Elena Karalienė pasakoja, kodėl jai svarbu aukoti, švęsti šią dieną ir dalijasi savo mėgstamiausio pyrago receptu.
2023-11-07

Neapsigaukite – vidury dienos „tręšia“ pinigus: sukčiai apsimeta kurčiais ir prašo aukoti

Sukčiai pasitelkia įvairias taktikas viliodami iš žmonių pinigus. Paskutinė „mada“ – apsimesti kurtiems ir prašyti paramos netikroms neįgaliųjų organizacijoms. Neapsigaukite – tokie pinigų prašytojai darbuojasi prekybos centruose ir kitose viešose vietose. Į rankas brukdami lapą, jie reikalauja aukoti dešimtis eurų. Lietuvos kurčiųjų draugija įspėja gyventojus, kad pagal tokią schemą veikia tikrų tikriausi sukčiai.

Prasideda 13-oji „Išsipildymo akcija“: jau galite aukoti mažiesiems ligoniukams

Jau šiandien, pirmadienį, lapkričio 16-ąją, skelbiama tryliktosios „Išsipildymo akcijos“, kurią organizuoja TV3 ir SEB bankas, pradžia. Visi geros valios žmonės kviečiami aukoti ir prisidėti prie akcijos globojamų sunkiai sergančių vaikų šviesesnės ateities. Šių metų akcijos septynių herojukų istorijos bus pristatytos lapkričio 28 dieną, šeštadienį, 19.30 val. TV3 televizijos eteryje tiesioginėje transliacijoje iš Kauno rotušės aikštės.
Lietuva 2015-11-16

„Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų" akciją vainikavo scenos žvaigždžių koncertas

Paskutinę rugsėjo dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko baigiamasis gražios akcijos „Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų“ koncertas. Čia pasirodyti sutiko gausus būrys lietuviškos scenos atlikėjų. Šauniausia tai, kad koncertas nekainavo nė cento.
2015-09-30

„Maisto banko“ akcija vyks 73 miestuose

 Vienus rinkimus keičia kiti – „Maisto banko“ akcijoje penktadienį ir šeštadienį 73 miestuose bus renkamas maistas skurstantiems. Tradiciškai skurdžiai gyvenantiems žmonėms bus prašoma aukoti kruopų, makaronų, aliejaus, miltų, konservų ar kitų ilgai negendančių maisto produktų. Statistikos departamento duomenimis, žemiau skurdo ribos Lietuvoje gyvena 610 tūkstančių žmonių. „Spinter“ apklausų duomenimis, pastaraisiais metais maisto paaukoja kas trečias lietuvis.
2015-03-20

Labdaros srityje – krūva apsišaukėlių?

Žinių radijas   Labdaros srityje labai daug apsišaukėlių, „Žinių radijui“ antradienį sakė labdaros-paramos fondo „Algojimas“ įkūrėja Aušra Stančikienė. „Praeitą savaitę turėjome tokią žinią Kaune, kad mūsų brandiniu ženklu ir aukok.lt projektu „Pagalba daiktais“ žmonės dirbo, rinkdamiesi pinigus. Teisėsauga dirba, tikimės, bus teisingas sprendimas“, - laidoje „Prie pietų stalo“ sakė A. Stančikienė. Pasak jos, žmonės aukodami turi suprasti, kad jais gali būti manipuliuojama.
2015-02-24

Ar mes subrendę labdarai?

 Vaidotas Ilgius, labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ vadovas, LR liberalų sąjūdžio Socialinių reikalų komiteto pirmininkas Statistikos departamentas neseniai skelbė – mūsų šalyje skursta ir paramos prašo kas penkta šeima. Šis skaičius, deja, nesikeičia jau keletą metų. Valdžios vykdomos socialinės reformos negelbsti, skurdo neįveikia ir Europos Sąjungos parama.

Maltiečiai kviečia padėti sunkiomis sąlygomis augantiems vaikams pasiruošti mokyklai

Jau antrus metus iš eilės Maltos ordino pagalbos tarnyba (MOPT) inicijuoja akciją „Ir vaiko širdelė turi daug didelių idėjų...“, kurios tikslas – surinkti mokyklinių prekių, knygų, lavinamųjų ir lauko žaidimų maltiečių globojamiems vaikams. Prie akcijos jau prisidėjo daugiau nei 30 įmonių, 8 ministerijos, Lietuvos Respublikos kanceliarija bei kitos organizacijos.
Lietuva 2014-08-22

Padėti Ukrainai kiekvienas galite ir maisto produktais bei drabužiais

Ukrainos vadovai ne kartą kreipėsi į pasaulio bendruomenę, prašydami paramos Rusijos agresijos akivaizdoje. Jos kariuomenei trūksta ne tik neperšaunamų liemenių, šalmų ar batų, bet ir maisto bei medicininės pagalbos priemonių. Norėdamos padėti šiai šaliai, Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgos organizuoja maisto, medicininės pagalbos priemonių bei kitų daiktų siutimą į Ukrainą. Prie jų galite prisidėti ir jūs.
REKLAMA
REKLAMA

Turėti vaikų kai kurioms šeimoms – per brangu

Mažiausiai 3000 litų – tiek reikia turėti laukiantis naujagimio, ir čia tik mažiausia suma pradinėms išlaidoms. Tokią sumą internetinėje apklausoje įvardino didžiausia dalis tėvų ir ji neturėtų kelti abejonių, kad skurdesnėms šeimoms būtina pagalba. Pasak Raudonojo Kryžiaus draugijos, šioms skurdžiai gyvenančioms šeimoms nuolat trūksta daiktų, skirtų vaikams auginti. Socialinėse paraštėse yra ne tik daugiavaikės šeimos, bei tos, kuriose vaiką augina tik vienas suaugęs žmogus.
2012-06-14

Labdaros fondai: kaip paskatinti padėti kitiems?

Gal kas pasakys, jog krizė netinkamas metas kalbėti apie aukas. Anaiptol. Šiandien kaip niekad aktualu nešti vieniems kitų naštas, pastebėti tuos, kurie stokoja. Šiandien mes suprantame ir įvertiname pagalbos prasmę tiems, kurie negali išgyventi šio sunkaus laikotarpio be mūsų paramos. Ir nesvarbu, kas tas žmogus, laukiantis tavo ištiestos pagalbos rankos: jaunas, senas, kitos religijos ar skirtingos odos spalvos.
2010-04-20
Į viršų