artūras mazeliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras mazeliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras mazeliauskas“.

Karatistai grįžo su medalių puokšte

Iš Kijeve (Ukraina) pasibaigusio Europos kyokushin karatė čempionato Lietuvos kovotojai grįžo su dešimčia medalių, trys iš jų - aukso. Net du Europos čempionato medalius - aukso ir bronzos - iškovojo pasaulio ir Europos čempiono Pauliaus Klapatausko auklėtinė 21-ų vilnietė Rita Pivoriūnaitė („Saulės ženklas“). Kumite rungtyje aukso medaliais buvo įvertinti kaunietė Margarita Čiuplytė (+65 kg, klubas „Rifas“) ir vilnietis Dmitrijus Aleksandrovas (-90 kg, „Shin“). Trečiąjį aukso medalį pirmąją...
2009-04-07

Pasaulio karatė čempionate Japonijoje dominavo varžybų šeimininkai

Japonijos sostinėje Tokijuje vykusiame VIII planetos karatė čempionate pagal pilno kontakto kyokushin taisykles tarp 128 dalyvių dominavo varžybų šeimininkai. Pirmenybių nugalėtojo titulas atiteko Kunihiro Suzukiui, antrąją vietą užėmė Yuichiro Osaka, trečiąją - Takayuki Tsukagoshi.
2003-10-07

Absoliutaus pasaulio karatė čempiono titulo Tokijuje sieks penki lietuviai

Spalio 4-5 dieną Japonijos sostinėje Tokijuje vyks VIII absoliutus planetos karatė čempionatas pilno kontakto karate kyokushin taisyklėmis. Tarp 128 sportininkų iš visų žemynų pasaulio čempiono titulo sieks penki Lietuvos atstovai, trečiadienį (10.01) išvykę į pirmenybes.
2003-10-01

Europos kiokušin karatė čempionate Kaune šeimininkai iškovojo aštuonis medalius

Aštuonis apdovanojimus - du aukso ir šešis bronzos - iškovojo Lietuvos meistrai Kaune vykusiose Europos kiokušin karatė pirmenybėse, kuriose dalyvavo 169 sportininkai iš 29 šalių.