Japonijos sostinėje Tokijuje vykusiame VIII planetos karatė čempionate pagal pilno kontakto kyokushin taisykles tarp 128 dalyvių dominavo varžybų šeimininkai. Pirmenybių nugalėtojo titulas atiteko Kunihiro Suzukiui, antrąją vietą užėmė Yuichiro Osaka, trečiąją - Takayuki Tsukagoshi.

Čempionate laimėję po dvi kovas, trečiajame rate pralaimėjimus dvikovose su japonais patyrė ir iš tolesnės kovos buvo priversti pasitraukti trys lietuviai - Europos bronzos medalininkas (+90 kg) kaunietis Artūras Mazeliauskas, Senojo žemyno čempionas (iki 90 kg) vilnietis Darius Gudauskas bei Europos čempionas (+90 kg) Donatas ImbrasNaujosios Akmenės. Pirmasis nusileido Yuichiro Osakai, antrasis - Tsuyoshi Takezawai, o trečiasis - Kenji Majegawai.

Po vieną kovą laimėjo kiti du Lietuvos atstovai. Antrajame rate vilnietis Andžėjus Milevskis pralaimėjo Japonijos atstovui Tadashiui Ishiharai, o kaunietis Gediminas Tankevičius turėjo pripažinti ruso Romano Nesterenkos pranašumą.

Beje, D. Imbrui atiteko specialus prizas už tamešivari testą.