antonas geraščenka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antonas geraščenka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antonas geraščenka“.

Antonas Geraščenka apie karo su Rusija pabaigą: „Reikia vieną kartą sukurti jiems Stalingradą“

Galingi sprogimai rusų okupuotame Kryme liudija, kad Rusijos ginkluotųjų pajėgų padėtis Ukrainoje tampa vis liūdnesnė. Anot Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjo Antono Geraščenkos, prezidentas Volodymyras Zelenskis tikisi išlaisvinti orkų užgrobtas teritorijas iki šių metų žiemos, o tam, kad karas baigtųsi, reikia sukurti rusams naują Stalingradą.

Ukraina pateikė versiją, kur dingo Šoigu: viskas įvyko po to, kai Putinas jam papriekaištavo

Ukrainos vidaus reikalų viceministras Antonas Geraščenka socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė, kad Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu nuo kovo vidurio nedalyvavo viešuose renginiuose, nes patyrė širdies smūgį. „Šoigu ištiko širdies smūgis. Todėl jis viešumoje nesirodė nuo kovo vidurio. Jis sunegalavo po to, kai Putinas jam griežtai papriekaištavo dėl to, kad nepavyko kaip planuota įsiveržti į Ukrainą. Dabar jis gydomas Burdenko karinėje ligoninėje“, – rašė A. Geraščenka.
2022-03-26

Rusijos pajėgos – prie didžiausios Europoje AE: perspėjama dėl neregėto masto katastrofos

Ukrainos VRM atstovas Antonas Geraščenka perspėja dėl galimo Černobylio ar Fukušimo tragedijų pasikartojimų dėl Rusijos planuojamo puolimo šalies atominių elektrinių teritorijose.  „AE saugo Nacionalinės gvardijos herojai. Jie nepasiduos. Bus mūšis. Sviediniai kris prie AE. Jie negali pramušti betoninės reaktoriaus sienos, tačiau tiksliai pažeis transformatorius, turbinas ir kitą įrangą, kuri yra būtina saugiam AE darbui. Gali pasikartoti avarija, kaip Černobylyje ar Fukušimoje.
2022-03-02

Naktį Ukrainoje aidėjo galingi sprogimai: užsidegė dujotiekis ir naftos terminalas

Po atakų naktį iš šeštadienio į sekmadienį Ukrainoje užsidegė dujotiekis ir naftos terminalas. Maždaug 30 km nuo Kijevo esančiame Vasilkovo užsidegė naftos terminatas, praneša The Guardian. Miesto merė Natalija Balasinovič sakė, kad Rusijos raketos pataikė į naftos saugyklą į pietvakarius nuo pagrindinio oro bazės kilimo ir tūpimo tako. Vėliau šiuos pranešimus patvirtino Ukrainos nacionalinė naujienų agentūra.
2022-02-27

GRU vadų mirtys: vienam sveikata subjuro po susitikimo su Putinu

Pasaulio žiniasklaidoje netylant GRU sukeltų skandalų temai, pasirodė ekspertus nustebinusi žinia: mirė Rusijos užsienio žvalgybos vadas Igoris Korobovas. Pastebima, kad per du paskutinius metus tai jau antras netikėtai miręs GRU vadovas. Žurnalistai išsiaiškino, kad 63-ejų I. Korobovo būklė „staiga pablogėjo“ po susitikimo su V. Putinu šių metų rugsėjį. Tuomet kaip tik įsibėgėjo Solsberio skandalas Didžiojoje Britanijoje.
2018-11-24

Apsauga atskleidė Viktoro Janukovyčiaus pabėgimo detales

Savaitgalį viename iš Kijevo teismų parodymus davė Viktoro Janukovyčiaus apsauginiai. Šie papasakojo, kad niekas į juos nešaudė, o spruko buvęs Ukrainos prezidentas kartu su savo artimiausiais parankiniais, rašoma censor.net.ua. Parodymų metu paaiškėjo, kad iš Kijevo V. Janukovyčius paspruko sraigtasparniu. Siekiant nukreipti dėmesį tuo pat metu iš miesto pajudėjo ir prezidento kortežas.
2017-01-22

Michailas Saakašvilis traukiasi iš pareigų

Odesos gubernatorius Michailas Saakašvilis pareiškė, kad atsistatydina iš pareigų. Savo „Facebook“ paskyroje tiesioginėje transliacijoje politikas išsakė daug karčių žodžių dabartinei Ukrainos valdžiai. „Šioje situacijoje aš nusprendžiau atsistatydinti ir pradėti naują kovos etapą,“ – pareiškė jis Odesoje. „Tegul jie tik nesitiki ir negalvoja atsikratyti manimi.
2016-11-07

Apie korupciją prabilęs Aivaras Abromavičius sulaukė Ukrainos ir Vakarų politikų palaikymo

Lietuvis Aivaras Abromavičius traukiasi iš Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministro posto. Ministrą palaikyti ėmėsi įtakingas Ukrainos politikas Antonas Geraščenka ir Odesos gubernatorius, pernai korupcija apkaltinęs aukščiausius Ukrainos valdžios asmenis, buvęs Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis. Ukrainos agentūros „Unian“ žiniomis, A.Abromavičius atsistatydina dėl nesutarimo su prezidento Petro Parošenkos frakcijos pirmininko pavaduotoju Ihoriu Kononenka.
2016-02-03

JAV Kongresas atsisako teikti pagalbą Ukrainos savanorių batalionui „Azov“

JAV Kongreso Atstovų Rūmai priėmė pataisą, kuria draudžiama teikti pagalbą Ukrainos savanorių batalionui „Azov“, kuris savo veiklą vykdo kontroliuojant Ukrainos kariuomenei. Apie priimtą dokumentą paskelbė JAV kongresmenas ir Demokratų partijos narys Johnas Conyersas. Jis ir buvo vienas iš šios pataisos autorių. „Azov“ jis pavadino ultradešiniųjų karine organizacija, pasisakančia už baltųjų viešpatavimą. Oficialiame JAV Kongreso atstovo puslapyje „Azov“ yra pavadinta neonacistine organizacija.
2015-06-12

Ukrainai sutarė dėl ginkluotės tiekimo iš JAE

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka susitarė su Jungtinių Arabų Emyratų valdžia dėl ginkluotės tiekimo. Apie tai savo „Facebook“ paskyroje paskelbė Ukrainos VRM atstovas Antonas Geraščenka. Politiko teigimu, susitarimą su JAE princu Abu-Dabiu Muchammendu al Nachayanu pavyko pasiekti „IDEX-2015“ parodos metu. A. Geraščenka pažymėjo, kad tiekimo apimtys ir ginkluotės rūšys, kurios planuojamos importuoti, nebus viešinamos.
2015-02-24
REKLAMA
REKLAMA

Ukrainoje sulaikytas pirmasis ES pilietis – teroristas

Ukrainos Vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Geraščenka savo „Facebook“ paskyroje pranešė apie pirmąjį sulaikytą teroristą – ES pilietį, rašo censor.net.ua. Pasak pareigūno, vykdant antiteroristinę operaciją Ilovaiske, buvo sulaikytas Europos Sąjungos pilietis. „Pagal tautybę – serbas Miroslavas Rochačius, turintis Slovakijos pilietybę. Granatsvaidininkas su savimi turėjo Slovakijos pasą su žyma kirtus Ukrainos sieną šių metų birželio trečiąją Žulianų oro uoste.
2014-08-19

Karinei operacijai Ukrainoje intensyvėjant žuvo keturi Ukrainos kariai

14 val. 56 min.  Keturi Ukrainos kariai žuvo, vyriausybės pajėgoms surengus per 100 atakų prieš sukilėlių pozicijas, o naujausius susirėmimus prorusiški separatistai buvo išstumti iš trijų gyvenviečių, trečiadienį pranešė vienas kariškių atstovas. Ukrainos vyriausybė nusprendė nepratęsti vienašališkai paskelbtų dešimt dienų trukusių paliaubų, kurių terminas baigėsi pirmadienio vakarą, kai separatistai atsisakė sudėti ginklus.
2014-07-02
Į viršų