ante tomičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ante tomičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ante tomičius“.

Sunkiai, bet finale: nerezultatyviame mače „Barcelona“ išvargo pergalę prieš „Joventut“

Ispanijos čempionate baigėsi labai įdomi ir intriguojanti pusfinalio serija tarp Barselonos „Barcelona“ ir Badalonos „Joventut“ komandų. Čia kertinę pergalę pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“, kuri svečiuose 63:60 (13:14, 6:14, 21:11, 23:21) palaužė „Joventut“. Seriją „Barca“ laimėjo 3:1 ir finale kausis su Madrido „Real“. Rungtynės buvo atkaklios ir nerezultatyvios.
2022-06-11

Fantastiškas „Barcelona“ finišas atėmė auksinę pergalę iš „Real“

Ispanijos krepšinio lygos trečiose finalo serijos rungtynėse dramatišką pergalę iškovojo Barcelonos „Barcelona Lassa“ klubas. Katalonų ekipa namuose 78:77(19:18, 15:22, 22:18, 22:19) palaužė Madrido „Real“ ir finalo serijoje iki 3 pergalių atsilieka 1:2. Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutes, karališkasis klubas pirmavo 77:71, tačiau per plauką liko nuo antrojo čempionų titulo iš eilės.
2019-06-19

„El Classico“ mūšyje triumfavusi „Barcelona“ pagerbė legendą

Penktadienio vakarą Eurolygoje „Barcelona“ klubas namuose 77:70 (16:17, 26:20, 14:14, 21:19) įveikė Madrido „Real“ ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Ante Tomičius vedė komandą į pergalę Kroatas pelnė 22 taškus (9/16 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.
2019-03-01

Ante Tomičiaus rekordinį vakarą Eurolygoje vainikavo „Barcelonos“ pergalė

Ketvirtadienį Eurolygos penkto turo rungtynėse „Barcelona Lassa“ (3/2) klubas savoje arenoje 74:58 (18:12, 16:21, 25:7, 15:18) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (1/4) ekipą. Šiame mače „Barcos“ vidurio puolėjas Ante Tomičius pagerino Eurolygos įmestų dvitaškių rekordą, kuris anksčiau priklausė Mike Batiste (949). Kroatui pasiekti šią ribą prireikė 225 rungtynių, M. Batiste – 237. „Barcelona“: Victoras Claveras 14 (3/4 dvit., 2/2 trit.), Kyle‘as Kuricas 13 (3/6 trit.
2018-11-01

Ispanijoje – įspūdingas Eimanto Bendžiaus pasirodymas rungtynėse su „Barcelona“

Eimantas Bendžius sužaidė įspūdingas rungtynes Ispanijos krepšinio lygoje. Lietuvis sekmadienį buvo naudingiausias Obradoiro „Monbus“ komandoje, bet puolėjo pastangų buvo maža – ekipa namie 73:76 (21:12, 10:22, 26:25, 16:17) pralaimėjo „Barcelona“. E. Bendžius žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 20 taškų, atkovojo šešis kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus. Lietuvis pataikė penkis tritaškius iš devynių. Rezultatyviau už E. Bendžių žaidė komandos draugas Mattas Thomas. Jis sumetė 22 taškus.
2018-03-25

Eurolygoje – dar viena neįtikėtina „Barcelona“ pergalė

Viena Eurolygos autsaiderių „Barcelona“ toliau šluoja visus nuo kelio. Šįkart katalonai svečiuose 90:63 (22:17, 18:21, 23:14, 27:11) „suvalgė“ vienus lygos lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, bet vėliau dominavo „Barcelona“. Didžiausias katalonų pranašumas – 33 taškai (88:55). „Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36. „Olympiakos“: Jamelis McLeanas 14 (5/9 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių), Georgios Printezis 14 (5/10 dvitaškių, 5 atk. kam.
2018-03-16

Eurolygoje – sutrupinta lenta ir įspūdinga „Barcelona“ pergalė

Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5). Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0). „Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo.
2018-03-10

Eurolygoje – iš aikštės išvytas „Crvena Zvezda“ treneris

Penktadienį Eurolygoje užfiksuotas retas įvykis – iš aikštės išvytas vyriausiasis „Crvena Zvezda“ treneris Dušanas Alimpijevičius. Nepaisant to, Belgrado krepšininkai iškovojo pergalę – namie 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“. Šeimininkai buvo priekyje didžiąją rungtynių dalį. „Crvena Zvezda“ į duobę įkrito, kai trečiojo kėlinio pradžioje dvi technines pražangas iš eilės užsidirbo ir iš aikštės buvo išprašytas D. Alimpijevičius.
2018-01-26

„Panathinaikos“ Barselonos krepšininkus nugalėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Eurolygoje dar vieną pergalę iškovojo Atėnų „Panathinaikos“. Luko Lekavičiaus komanda savo aikštėje 84:75 (17:19, 19:15, 18:14, 30:27) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Pirmosios 25 rungtynių minutės klostėsi permainingai. Dažniau pirmavo svečiai. Vėliau iniciatyva priklausė „Panathinaikos“. Didžiausias Atėnų komandos pranašumas – 13 taškų. Jis tokią ribą pasiekė 39-ąją minutę (78:65). „Panathinaikos“ pataikė 29 dvitaškius iš 41 (71 procentas) ir perėmė 11 kamuolių. „Barcelona“ – vieną.
2018-01-11

„Barcelona“ pralaimėjimų seriją nutraukė Rusijoje

„Barcelona“ nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją. Katalonijos komanda penktadienį svečiuose 79:65 (25:15, 11:17, 21:25, 22:8) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie 3-ąją minutę pirmavo 8:5. Vėliau iniciatyvą priklausė Ispanijos ekipai. Ji antrojo kėlinio pradžioje buvo priekyje 27:15. Nors „Chimki“ trečiojo ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą, „Barcelona“ paskutiniajame ketvirtyje spurtavo 14:0 ir nugalėjo.