12
Maskvos srities „Chimki“ – „Barcelona“ 65:79 (nuotr. SCANPIX)

„Barcelona“ nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją. Katalonijos komanda penktadienį svečiuose 79:65 (25:15, 11:17, 21:25, 22:8) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus.

12

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie 3-ąją minutę pirmavo 8:5. Vėliau iniciatyvą priklausė Ispanijos ekipai. Ji antrojo kėlinio pradžioje buvo priekyje 27:15.

Nors „Chimki“ trečiojo ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą, „Barcelona“ paskutiniajame ketvirtyje spurtavo 14:0 ir nugalėjo.

„Barcelona“ pataikė 19 dvitaškių iš 28 (68 procentų), „Chimki“ – devynis iš 20 (45 proc.). Svečiai įspūdinga persvara laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (37:17) ir atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų (32:19).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (9/9 baudų, 6 išprovokuotos pražangos), Tyleris Honeycuttas 18 (6/6 baud.), Anthony Gillas 13 (5 atkovoti kamuoliai).

„Barcelona“: Ante Tomičius 12 (5/6 dvitaškių, 8 atk. kam.), Victoras Claveras 12 (6 atk. kam.), Kevinas Seraphinas 12 (5 išpr. praž.).

„Barcelona“ (5 pergalės / 10 pralaimėjimų) užima 13-ąją Eurolygos poziciją, „Chimki“ (8/7) – aštuntąją.