anthony gillas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anthony gillas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anthony gillas“.

Į „Chimki“ gretas po traumų grįžta du puolėjai

Maskvos srities „Chimki“ sulaukė beveik mėnesį dėl traumų praleidusių puolėjų. Į rikiuotę grįžo Anthony Gillas ir Sergejus Karasiovas. „Dėl trumpos pertraukos, galėjome išsigydyti traumas. Dabar turime beveik pilną sudėtį, trūksta tik Jeremy Evanso, vieno geriausių mūsų kovotojų dėl kamuolių“, – teigė komandos strategas Rimas Kurtinaitis.
2020-02-28

Kurtinaičio iššūkis „Žalgiriui“: finalas, be dviejų svarbių figūrų

Kauno „Žalgiris“ (8-12) ketvirtadienį stoja į dar vieną mūšį, kurį galima prilyginti finalui. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Maskvoje bandys palaužti Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (7-13), kuri yra tokioje pačioje situacijoje kaip Lietuvos čempionai. Rungtynės prasidės 19 val., jas galite stebėti „TVPlay Sports“ kanalu arba vaizdo transliacijų internetu platformoje tvplaypremium.lt.
2019-01-31

Pačėsas žada sunkią ateitį Kurčiui: „Visi koziriai – „Žalgirio“ rankose“

Kauno „Žalgirio“ (8-12) krepšininkai ketvirtadienio vakarą pradeda paskutinį Eurolygos reguliaraus sezono trečdalį. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje grumsis su Maskvos srities „Chimki“ (7-13) klubu. Rungtynių pradžia – 19.00 val. Šią dvikovą tiesiogiai galima stebėti vaizdo transliacijų internetu platforma tvplaypremium.
2019-01-30

Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ – „Chimki“ nerimas dėl traumų

Kauno „Žalgirio“ (8-12) krepšininkų ketvirtadienio vakarą laukia vienas svarbiausių šio sezono mūšių. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje kovos prieš Maskvos srities „Chimki“ (7-13) klubą, kurio vyriausiuoju treneriu neseniai tapo Rimas Kurtinaitis. Tiesa, lietuvio pasiruošimą šioms rungtynėms trikdo komandos žaidėjų traumos. Rusijos žiniasklaida praneša, kad iš rikiuotės maždaug dviem savaitėms iškrito Andrejus Zubkovas.
2019-01-29

CSKA dramatiškai žengė į finalo ketvertą

Maskvos CSKA prisijungė prie Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkų – pateko į Eurolygos finalo ketvertą Belgrade. „Žalgirio“ bei „Fenerbahče“ susitiks viename pusfinalyje, o kitame CSKA rungtyniaus su Madrido „Real“ arba Atėnų „Panathinaikos“. Šioje serijoje ispanai pirmauja 2:1. Savojoje CSKA triumfavo 3:1. Rusijos komanda penktadienį svečiuose 89:88 (25:32, 25:19, 14:21, 18:23) palaužė Maskvos srities „Chimki“. Nugalėtojai pirmavo beveik visas rungtynes.
2018-04-27

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ trečiajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos mače svečiuose 74:81 (17:17, 17:23, 19:17, 21:24) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams. Graikijos komanda atsilieka 1:2. „Real“ pirmavo didžiąją dvikovos dalį. 25-ąją minutę komandas skyrė 13 taškų – 50:37. „Panathinaikos“ nepasidavė, išlygino rezultatą (70:70), bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė šeimininkai.
2018-04-25

Eurolygoje – dar viena neįtikėtina „Barcelona“ pergalė

Viena Eurolygos autsaiderių „Barcelona“ toliau šluoja visus nuo kelio. Šįkart katalonai svečiuose 90:63 (22:17, 18:21, 23:14, 27:11) „suvalgė“ vienus lygos lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, bet vėliau dominavo „Barcelona“. Didžiausias katalonų pranašumas – 33 taškai (88:55). „Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36. „Olympiakos“: Jamelis McLeanas 14 (5/9 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių), Georgios Printezis 14 (5/10 dvitaškių, 5 atk. kam.
2018-03-16

„Barcelona“ pralaimėjimų seriją nutraukė Rusijoje

„Barcelona“ nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją. Katalonijos komanda penktadienį svečiuose 79:65 (25:15, 11:17, 21:25, 22:8) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie 3-ąją minutę pirmavo 8:5. Vėliau iniciatyvą priklausė Ispanijos ekipai. Ji antrojo kėlinio pradžioje buvo priekyje 27:15. Nors „Chimki“ trečiojo ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą, „Barcelona“ paskutiniajame ketvirtyje spurtavo 14:0 ir nugalėjo.
2017-12-29

Eurolygoje – nepastebimas Jonas Mačiulis ir neįtikėtinas Lukos Dončičiaus metimas

Eurolygos „El Clasico“ laimėjo namie žaidęs Madrido „Real“. Jis ketvirtadienį 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Atkakli kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje dominavo šeimininkai. Jie 32-ąją minutę pirmavo 75:54. „Real“ atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:13. Trečiąjį kėlinį taikliu metimu per visą aikštę baigė „Real“ supertalentas Luka Dončičius. Jonas Mačiulis žaidė septynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2017-12-15

Eurolygoje – „lietuviškos“ Milano komandos pralaimėjimas

Du Lietuvos rinktinės krepšininkai – Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis – nepadėjo klubui laimėti Stambule. Milano „AX Armani“ ketvirtadienį 68:73 (16:23, 14:10, 20:19, 18:21) nusileido „Anadolu Efes“. Šeimininkai dominavo pustrečio kėlinio.